page contents
Zaznacz stronę
CryptoTab Bitcoin
Udostępnij

Jak wiecie, każdy nowy miesiąc lubimy nagrodzić krótką aktualizacją… chociaż w tym miesiącu jest trochę dłużej, bo mamy więcej do opowiedzenia, a w Waszym interesie jest być na bieżąco 🙂

 

Saldo Masternoded  na dzień 01.04.2022 r.: 4 924,54 €

Kwota zysku: 408,74 € (8,3%)

 

Nowe zyski z Masternodów zostały przyznane w Yieldnodes – kwiecień 2022 r. (1)

 

Po pierwsze, wydajność! 

Z radością ogłaszamy 8,3% w kwietniu, pomimo słabego miesiąca w kryptowalutach z powodu wydarzeń politycznych, wojny i zasadniczo wszystkiego poza Chinami. Na szczęście masternoding i staking przebiegają dobrze.. więc jesteśmy zadowoleni z wyników.

Jak zawsze, wypłaty zlecone do 15 dnia miesiąca są wypłacane 8 dnia następnego miesiąca. Żądania złożone po 15 dniu miesiąca są przenoszone na następny miesiąc.

Nowe zyski z Masternodów zostały przyznane w Yieldnodes – kwiecień 2022 r. (2)

 

Aktualizacje obszaru członkowskiego YieldNodes

Nowy język: Yieldnodes jest już dostępny w języku portugalskim dzięki członkowi João C.

Nowa waluta: wypłaty USDT-TRC20 są już dostępne, więc możesz teraz wypłacić w USDT, a także wpłacać za jego pomocą. Istnieje opłata w wysokości 1% (która wraca do puli masternodingu i stakingu, a NIE do ich kieszeni), aby zrekompensować wpływ, jaki ma na Yieldnodes (inną walutę obok BTC, którą należy wymienić, przygotować, przechowywać i mieć gwarancje zysków. Dodali go jako modyfikację jakości życia, ale jeśli chcesz zaoszczędzić na opłatach, zawsze ma sens albo skorzystać z BTC (zero opłat), a następnie wymienić ją …lub wypłacić w Sapphire (SAPP )  🙂

Zmodyfikowane zrzeczenie się odpowiedzialności za ryzyko: Dodali kilka nowych fragmentów do ich zrzeczenia się odpowiedzialności za ryzyko. Oczywiście nic nie zostało zmodyfikowane w stosunku do poprzednich wypowiedzi – dodali tylko kilka fragmentów jako aktualizacje. Prosimy o zapoznanie się – szczególnie w odniesieniu do ryzyka! Nie możemy wystarczająco podkreślić etycznego podejścia do marketingu i prezentowania węzłów YieldNodes innym, ponieważ uważają, że to właśnie odróżnia ich od podobnych usług na rynku: https://members.yieldnodes.com/en/risk-assessment

Aktualizacje jakości obsługi panelu: Dodano małe przyciski „min” i „max” dla wpłat i wypłat, wraz z kilkoma poprawkami w interfejsie użytkownika!

Baza wiedzy o Yield Nodes i Decenomy!

Byli w trakcie tworzenia samouczków wideo, ale jak zawsze społeczność (wy i dziewczyny) zaskoczyła mnóstwem profesjonalnych treści, które już istnieją na Youtube i w formie artykułów!

Dlatego zdecydowaliśmy się stworzyć bazę wiedzy o Yield Nodes i Decenomy, która może dynamicznie rosnąć i dostosowywać się do zmian zachodzących w całej sieci, bez konieczności pisania przez nich samouczków.

Sprawdź to na https://knowledgebase.yieldnodes.com/ — jest obecnie niewielki, ale możesz przesłać najlepsze filmy, artykuły i źródła z YouTube, które Ci pomogły, a oni sprawdzą je pod kątem włączenia.

  • Jak samodzielnie wykonać masternode
  • Jak skonfigurować serwery
  • Jak postawić monety decenomy?

itd., itd… Liczą na to, że uczynimy z tej bazy wiedzy, stale rozwijający się poradnik 🙂

 

AUDYT WĘZŁÓW YIELDNODES!

Zdecydowali się na kolejne spotkanie Proof of Funds / Audit na Malcie w dniach 13-16 lipca. Tym razem liczba dozwolonych “audytorów” wyniesie 10 – 5 zostanie wybranych na podstawie  zainwestowanych środków, dlatego, że potrzebują pewnego wglądu, aby pomóc prosperować Decenomy. Pozostałych 5 zostanie wybranych losowo w loterii.

W przyszłym tygodniu wyślą instrukcje, jak wziąć udział. Nie proś o zaproszenie ! – YieldNodes ma tysiące członków i niepotrzebnie zalewałoby skrzynkę ich wsparcie!

E-mail z instrukcją aplikacji zostanie wysłany w przyszłym tygodniu, więc proszą o cierpliwość 🙂

Projekty Masternode dla laików, czyli YieldNodes

 

Współpraca z .. rządem!

Z radością informujemy, że Decenomy przeprowadziło wiele rozmów z wysokimi rangą urzędnikami rządowymi i znalazło swojego pierwszego partnera w rządzie suwerennym. Kto to jest, zostanie ogłoszony za kilka dni.

Nasze podziękowania kierujemy do Ursa i Uwe za niestrudzone lobbowanie na rzecz Decenomy i przywrócenie naszej gospodarki do korzeni, że tak powiem 🙂

Więc to była trochę dłuższa lektura, ale miejmy nadzieję, że warto 😉

Zastrzeżenie: Wszystkie opinie i sugestie wyrażone przez nas są tylko tym – opiniami. Nie jesteśmy doradcami finansowymi, ani żaden urząd finansowy nie reguluje YieldNodes. YieldNodes NIE jest handlem, spekulacją ani ofertą inwestycyjną w tradycyjnym tego słowa znaczeniu. Jest to klub osób o podobnych poglądach, które łączą fundusze w celu zabezpieczenia transakcji blockchain. Więcej informacji na stronie.

 

Miłego tyczenia!

Jeśli szukasz ogólnych informacji na temat kryptowaluty, wiadomości kryptograficznych, wskazówek, przewodników, strategii, fintech, nowych technologii, przestrzeni handlowej, inwestycji w krypto i wielu innych? CryptoMining.com.pl to miejsce, do którego należy się wracać. Odwiedzaj naszą stronę oraz nasze media społecznościowe, również zapisz się do naszego newslettera, abyśmy mogli wspólnie wywierać wpływ na rozwijającą się technologie blockchain.


Bądź na bieżąco!  ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO NEWSLETTER’A

Norbert

  • Bitcoin
  • Ethereum
  • Cardano
  • Dogecoin
  • Nem
  • Tron
Scan to Donate Bitcoin to 3EKVfXd6Z3kSV7DuZ5MiU1zLX3CCtpPWvX

Jeżeli podoba Ci się to co robimy, to wesprzyj nas w Bitcoin prześlij środki na adres:

Zeskanuj kod QR lub skopiuj poniższy adres w Twojm portfelu Bitcoin

Scan to Donate Ethereum to 0xDD0e387E0B3287B7cD52E9a931886A19A83C34A9

Jeżeli podoba Ci się to co robimy, to wesprzyj nas w Ethereum prześlij środki na adres:

Zeskanuj kod QR lub skopiuj poniższy adres w Twojm portfelu Ethereum

Scan to Donate Cardano to DdzFFzCqrht52rUyVjq978kZYzJ46cWJR5VSGzUsKoFmTUZoA1ATjPKNqjEvJNWTXYs4cxgjo3Fc6cP2PzbGe48yMdarFiPf8HudLPhP

Jeżeli podoba Ci się to co robimy, to wesprzyj nas w Cardano prześlij środki na adres:

Zeskanuj kod QR lub skopiuj poniższy adres w Twojm portfelu Cardano

Scan to Donate Dogecoin to DAZSffo7obpDFMBE7CuNNGGJJhvUJHXQgM

Jeżeli podoba Ci się to co robimy, to wesprzyj nas w Dogecoin prześlij środki na adres:

Zeskanuj kod QR lub skopiuj poniższy adres w Twojm portfelu Dogecoin

Scan to Donate Nem to NC6GOUR4ICVVPPK7N4UIYWDJM6LTUBJFR7OVXDS5

Jeżeli podoba Ci się to co robimy, to wesprzyj nas w Nem prześlij środki na adres:

Zeskanuj kod QR lub skopiuj poniższy adres w Twojm portfelu Nem

Tag/Note:- 88c73e511255d59c
Scan to Donate Tron to TQ6LswmjS68ZcvLWmJHMTUpnFzQJ3BYqyu

Jeżeli podoba Ci się to co robimy, to wesprzyj nas w Tron prześlij środki na adres:

Zeskanuj kod QR lub skopiuj poniższy adres w Twojm portfelu Tron

Wasza ocena
[GŁOSÓW: 0 OCENA: 0]

Udostępnij
Napisz do Nas
KURS CRYPTO