page contents
CryptoTab Bitcoin Kanga kantor giełda 2
Udostępnij

Z przyjemnością informujemy, że zyski za lipiec zostały pomyślnie zaksięgowane: 9,6%! 

Nowe zyski z Masternodów zostały przyznane w Yieldnodes – lipiec 2021 r. 2

Saldo Masternode stan na dzień 01.06.2021 r.: 2 270.96 € 

Kwota zysku: 218.01 € (9.6%) 

Rynek kryptowalut utrzymał się, a nawet trochę się poprawił. Pomogło to w zwrocie, więc jesteśmy optymistami na dłuższą metę. 

Wiele się wydarzyło w ciągu ostatniego miesiąca, gdy Grupa DECENOMY rozrosła się, a do ekosystemu dodano następujące monety (możesz zobaczyć aktualizację na oficjalnej stronie YieldNodes). Jeśli się nie wyświetla, naciśnij CTRL + F5, aby odświeżyć witrynę! 

  • ONE WORLD (OWO) 
  • SUVERENO (SUV) 
  • CRYPTOSAGA (SAGA) 
  • MONK (MONK) 
  • ESKA (ESK) 
  • BEACON (BECN) 

Gdy zaktualizowali technologię i zabezpieczenia ich monet, oto kilka uwag od Pedro, ich szefa ds. rozwoju i IT w Portugalii: 

————- 

„W tym miesiącu standaryzowaliśmy wszystkie nasze monety do naszej wspólnej bazy kodów (DSW, portfel DECENOMY Standard), w tym do naszej poprzedniej monety DIP3 Kyanite (KYAN). Dzięki tej standaryzacji jesteśmy bliżej osiągnięcia niektórych naszych celów, aby zwiększyć bezpieczeństwo naszych monet, i funkcjonalność dzięki użyciu masternodów i stakingu wraz z inteligentnymi kontraktami, rozwiązaniem naprawdę unikalnym na rynku. Zrównoważyliśmy również nasze nagrody za monety do 35% za stakowanie, podnosząc cenę prawdopodobnego ataku, a także bezpieczeństwo monet. Zapewnienie dobrej zachęty prawdziwym zwolennikom łańcucha bloków”. 

————- 

Projekty Masternode dla laików, czyli YieldNodes

 

We wrześniu odbędzie się spotkanie w północnych Niemczech, aby omówić rozwój monety Energy.  Spotkanie w urzędach na Malcie niestety nie powiodło się i musi zostać przełożone ze względu na Covid i surowe warunki podróży.  Byłoby to miłe spotkanie zespołu, ale są przyzwyczajeni do pracy na odległość i długich rozmów przez Skype. Przynajmniej zostało to tylko przełożone – nieanulowane, i mogli spotkać się przez Skype, aby omówić stosy papierkowej roboty, gdy ostatecznie szukają regulacji w Szwajcarii. 

Należy pamiętać, że jest to czasochłonny proces i potrwa najwcześniej do końca 2021 r. / początku 2022 r.  To czysta spekulacja, ale z doświadczenia wiedzą, jak powolny jest proces papierkowy.  Zamierzają przeprowadzić jeszcze jeden audyt „funduszy członkowskich” do końca 2021 r. (umożliwiający wgląd w stan posiadania spółki, aby udowodnić, że są płynni, dobrze finansowani i posiadają rentowną działalność). 

Datę ogłoszenia ww. Informacji określili bliżej czasu na październik. 

W międzyczasie robią to, co umieją najlepiej… masternode i to im wychodzi perfekcyjnie 🙂 Jak zawsze, wypłaty z żądane w YieldNodes między 1 a 15 dniem poprzedniego miesiąca zostaną wykonane 4 dnia dla Sapphire i 8 dnia dla Bitcoin! 

Dla tych, którzy chcą doładować swoje konto YieldNodes, ich znajomi z Walleteze utrzymują opłaty na poziomie 0% przez kolejny miesiąc, więc korzystaj, póki możesz.  Dziękują za zaufanie i zaangażowane wsparcie, które pozwala im dalej budować ten wyjątkowy projekt. 

Zastrzeżenie: Wszystkie wyrażone przez nas opinie i sugestie są opiniami. Nie jesteśmy doradcami finansowymi ani nie jesteśmy regulowani przez żaden organ finansowy. YieldNodes NIE jest handlem, spekulacją ani ofertą inwestycyjną w tradycyjnym sensie. Jest to klub osób o podobnych poglądach, które zbierają fundusze w celu zabezpieczenia transakcji blockchain. 

 

Miłego tyczenia!

Jeśli szukasz ogólnych informacji na temat kryptowaluty, wiadomości kryptograficznych, wskazówek, przewodników, strategii, fintech, nowych technologii, przestrzeni handlowej, inwestycji w krypto i wielu innych? CryptoMining.com.pl to miejsce, do którego należy się wracać. Odwiedzaj naszą stronę oraz nasze media społecznościowe, również zapisz się do naszego newslettera, abyśmy mogli wspólnie wywierać wpływ na rozwijającą się technologie blockchain.


Bądź na bieżąco!  ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO NEWSLETTER’A

Norbert

[crypto-donation-box]

Wasza ocena
[GŁOSÓW: 0 OCENA: 0]

Udostępnij
Napisz do Nas
KURS CRYPTO