page contents
CryptoTab Bitcoin Kanga kantor giełda 2
Udostępnij

Jest początek miesiąca i cieszymy się, że możemy  ogłosić 9,8% zysków Masternode za listopad w Yieldnodes!

Saldo Masternode stan na dzień 01.11.2020 r.:  727,83 €

Kwota zysku: 71,33 € (9,8%)

Z przyjemnością informujemy o 9,8% zwrocie za listopad. 

Nowe zyski z Masternodów zostały przyznane w Yieldnodes – listopad 2020 r. 2

Chociaż na to nie wygląda, trwa wiele przygotowań do wspaniałego 2021 roku. Corona nieco ich spowolniła z powodu zakazu podróżowania, ale w międzyczasie poświęcili trochę czasu na konsolidację i rozwój w Internecie i planują wykorzystać tę infrastrukturę, aby rozpocząć w 2021 roku z kilkoma świetnymi projektami i partnerstwami.

Sappshopping.com zaczął AMP w sprzedaży i ludzie naprawdę lubią używać szafiru (SAPP) do zakupu towarów

Expansion

Byli bardzo zajęci i przejęli trittium.cc z jego możliwościami pożyczania monet, a także platformę monitorowania monet vaultwatch.eu w celu monitorowania monet i umożliwienia ich notowania na rynku. Przejęli część obu zespołów, więc strony są nadal zarządzane niezależnie. Rdzeń zespołu YieldNodes pozostaje nienaruszony, ale pod-zespoły rosną jako niezależne ramiona, aby pomóc w budowaniu przemysłu i rynku masternoding.

Jest to jedna ze strategii, które realizują, aby utrzymać zwinność YieldNodes w działaniu i masternode, a także agresywną ekspansję na hossy rynku i nabywanie aktywów, które wzmocnią i na dłuższą metę ustabilizują zwroty z ich projektu!

Kiedy szum powraca na rynki monet, zdają sobie sprawę, że najważniejsze jest zabezpieczenie zysków i ochrona kapitału nodes … ponieważ czeka nas długa gra i bardzo ważne jest, aby wziąć pod uwagę również potencjalny kryzys i jak chronić to, co zostało zdobyte.

Mówi się: „W hossie każdy jest odnoszącym sukcesy inwestorem”. Dlatego konieczne jest, aby budowali wartość, platformy i aktywa, które mogą wytrzymać tendencje spadkowe i rozważają wszystkie scenariusze „co by było, gdyby”.

Projekty Masternode dla laików, czyli YieldNodes

 

SAPP

Drodzy przyjaciele SAPP, Vaultwatch.eu stał się częścią sieci DECENOMY. Vaultwatch będzie nadal świadczyć swoje usługi z taką samą jakością usług jak poprzednio, ale w przyszłości będzie również zapewniać przejrzyste usługi DECENOMY. Istniejący zespół Vaultwatch Dev pozostanie, a tym samym wzmocni ich zespół.

Chciałbym poinformować o kolejnych krokach planowanych w SAPP, ponieważ musieli teraz coś zmienić. Ich pierwotnym planem była zmiana SAPP na łańcuch DASH z konsensusem PoW (Proof of Work) w grudniu, a następnie rozwidlenie HELIO w pierwszym kwartale 2022 r. Chcieli dokonać przejścia z PoW na PoS (Proof of Stake), podobnie jak ETH, w drugi kroku. Ale doświadczenie z KYAN oraz reakcje społeczności i inwestorów skłoniły ich do ponownego przemyślenia. Widzieli, że górnicy PoW, w przeciwieństwie do operatorów masternode i stakerów PoS, zawsze natychmiast sprzedawali swoje nagrody, co doprowadziło do stałej presji na cenę KYAN. Słusznie zarzucano im również, że PoW, nawet z optymalizacjami, jest ekstremalnym marnotrawstwem energii, co na przykład przeciwdziała również idei ichmonety UCR.

Dlatego zdecydowaliśmy się wykonać następujące czynności:

Rozpoczną SAPP bezpośrednio z DASH z konsensusem PoS. Ale to spowoduje więcej zmian:

1) Konwersja do DASH trwa dłużej. Ustalili termin 31.03.2021. PoW jest z natury znacznie bezpieczniejsze, więc muszą dużo więcej programować dla PoS celem bezpieczeństwa.

2) HELIO zostanie rozwidlone w drugim kwartale 2021 r.

3) Odziedziczyli po starych deweloperach kilka paskudnych exploitów, które doprowadziły do ​​kradzieży wielu nagród operatorom masternodów. Musieli przepisać całkiem sporo kodu, co zaowocowało nowymi, mniejszymi możliwościami ataku. Naprawili wszystko, co ważne.

Jest teraz tylko jeden mały problem: atakujący mogą użyć sztuczki, aby uzyskać przewagę w określonych sytuacjach podczas tyczenia. Ale zdarza się to rzadko i nie powinno być zauważane przez większość stakerów, nie ma to również wpływu na nagrody masternodów.

Nie rozwiązali tego problemu, ponieważ nie wpływa on na bezpieczeństwo łańcucha bloków, a problem rozwiązałby się sam po przejściu na DASH. Ponieważ przełącznik DASH jest teraz odłożony, pod koniec roku wprowadzą aktualizację bieżącego kodu, która również rozwiąże ten problem. Wszystkie te decyzje dotyczą bezpieczeństwa i stabilności Sapphire, a także innych ich monet. Stworzy to podstawę dla DECENOMII.

Uzyskaj dostęp do swojego obszaru członkowskiego – TUTAJ

 

Miłego tyczenia!

Jeśli szukasz ogólnych informacji na temat kryptowaluty, wiadomości kryptograficznych, wskazówek, przewodników, strategii, fintech, nowych technologii, przestrzeni handlowej, inwestycji w krypto i wielu innych? CryptoMining.com.pl to miejsce, do którego należy się wracać. Odwiedzaj naszą stronę oraz nasze media społecznościowe, również zapisz się do naszego newslettera, abyśmy mogli wspólnie wywierać wpływ na rozwijającą się technologie blockchain.


Bądź na bieżąco!  ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO NEWSLETTER’A

Norbert

Wasza ocena
[GŁOSÓW: 1 OCENA: 5]

Udostępnij
Napisz do Nas
KURS CRYPTO