page contents
Zaznacz stronę
CryptoTab Bitcoin
Udostępnij

Z przyjemnością informujemy o wspaniałym 19,2% zysku za luty na platformie YieldNodes.

 

Saldo Masternode stan na dzień 01.02.2021 r.: 1110,39 €

Kwota zysku: 213,19 € (19,2%)

Nowe zyski z Masternodów zostały przyznane w Yieldnodes – luty 2021 r. 2

Sprawdź swoje konto, aby zwiększyć swoje zarobki lub zażądać wypłaty w ciągu kilku następnych dni, jak zawsze. Ponowne inwestowanie (łączenie) odbywa się z sekcji „Wpłata” na koncie w obszarze członkowskim. Alternatywnie możesz ustawić automatyczną reinwestycję na stronie „Wypłaty”.

Zgodnie z zasadami: wszystkie wnioski o wypłatę należy składać przed 15 marca, aby mogły zostać zrealizowane w ciągu pierwszych 8 dni roboczych kwietnia. Jeśli złożyłeś wniosek po 15 marca – Twoje zgłoszenie zostanie rozpatrzone w ciągu pierwszych 8 dni roboczych maja.

Proszę zrozumieć, że ta polityka ma na celu nie powodować niepokoju, ale by w stanie zapewnić duże zyski, które otrzymujesz. 98% aktywów w Yieldnodes jest zawsze używanych do sterowania masternodami … w celu uzyskania maksymalnej wydajności. Masternoding to złożony proces, który obejmuje kilka kroków sprzecznych z handlem lub utrzymywaniem rezerw w BTC, więc wypłaty są dokładnie planowane i oceniane.

Jak to się stało?

Bitcoin znacznie się rozwinął, a wraz z nim wzrósł cały rynek Altcoinów, co bardzo pomogło. Oczywiście cena cofnęła się z rekordowego poziomu 58 000 USD, ale dobre lewarowanie pozwoliło iam zachować dużą wartość w ich projektach, a jeśli mogą to przełożyć na zyski dla partnerów biznesowych (Ciebie), to chętnie Zrobią tak.

Nowe opcje depozytu

Walleteze rozszerzył zakres opcji wpłat dostępnych dla członków z USA dzięki wygodnej usłudze ACH – taniej alternatywie dla przelewów SWIFT. Walleteze jest jedynym wymienionym wymiennikiem oferującym tę opcję.

Walleteze jest również jedyną wymienioną giełdą oferującą przelewy SWIFT (dostępne dla wszystkich klientów międzynarodowych) i uzupełnia opcje SEPA i Visa / Mastercard.

Projekty Masternode dla laików, czyli YieldNodes

Nowe przejęcia

Rozbudowali i przejęli trzy nowe projekty:

Zobaczysz te projekty odzwierciedlone na stronie YieldNodes wkrótce, gdy dołączą do ich ekosystemu i będą iść w parze z wizją budowania DECENOMII.

DECENOMY to ich duży, nadrzędny projekt (zdecentralizowana gospodarka), ponieważ równoważą DeFi (zdecentralizowane finanse) i chcą połączyć projekty z wykorzystaniem w świecie rzeczywistym.

Wychodząc z niekończącego się cyklu Rozgłosu, Paniki, Rozgłosu, Paniki, chcą tworzyć z przypadki rzeczywistego użycia, w których węzły Yieldnodes to dopiero początek.

Co możesz zrobić?

Bądź etyczny podczas omawiania YieldNodes. Łatwo jest zgubić się w szumie – zwłaszcza podczas hossy. Chociaż kochają to, co robią, a obecnie robią to wyjątkowo dobrze, YieldNodes wiąże się ze znacznym ryzykiem. Zwroty nie są gwarantowane i w żadnym wypadku nie jest to konto bankowe (o czym nigdy nie przestajemy wspominać!).

Robią to, co robią, uczciwie i lubią to, co ma odzwierciedlenie w marketingu i podejściu do obsługi zasobów.

Po opublikowaniu ich „audytu” (można go znaleźć po lewej stronie obszaru członkowskiego w sekcji „Audyt luty 2021”), który jest świetnym przeglądem tego, co osiągnęli w ciągu ostatnich 18 miesięcy, zauważyliśmy spore zamieszanie, dlatego przypominamy, abyś był uważny i zróżnicowany, ponieważ poprzednie wyniki nie gwarantują przyszłych zysków.

 

Miłego tyczenia!

Jeśli szukasz ogólnych informacji na temat kryptowaluty, wiadomości kryptograficznych, wskazówek, przewodników, strategii, fintech, nowych technologii, przestrzeni handlowej, inwestycji w krypto i wielu innych? CryptoMining.com.pl to miejsce, do którego należy się wracać. Odwiedzaj naszą stronę oraz nasze media społecznościowe, również zapisz się do naszego newslettera, abyśmy mogli wspólnie wywierać wpływ na rozwijającą się technologie blockchain.


Bądź na bieżąco!  ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO NEWSLETTER’A

Norbert

Wasza ocena
[GŁOSÓW: 3 OCENA: 5]

Udostępnij
Napisz do Nas
KURS CRYPTO