page contents
CryptoTab Bitcoin Kanga kantor giełda 2
Udostępnij

Niezmiernie cieszymy się, że możemy poinformować o zysku w wysokości 7,9% za maj – pomimo bardzo słabych rynków kryptowalut.

Saldo Masternode stan na dzień 01.05.2021 r.: 1929,14 €

Kwota zysku: 152,40 € (7,9%)

Nowe zyski z Masternodów zostały przyznane w Yieldnodes – maj 2021 r. 1

Wypłaty Sapphire są już dostępne!

==============================

W ramach ewolucji ekosystemu i ich planu, aby być mniej zależnym od Bitcoin, zintegrowali wypłaty Sapphire, aby uzupełnić istniejącą opcję wpłaty kuponów Sapphire. Po prostu pobierz swój portfel Sapphire ze strony https://sappcoin.com/ i wprowadź swój unikalny adres portfela Sapphire w YieldNodes.

Wypłaty Sapphire będą przetwarzane 4 dnia każdego miesiąca, więc wszystkie wypłaty Sapphire żądane między 1 a 15 dniem miesiąca zostaną wypłacone 4 dnia następnego miesiąca.

Ta zmiana nie ma wpływu na wypłaty bitcoinów i będą one nadal wypłacane 8 dnia każdego miesiąca.

Powodem, dla którego mogą dokonywać płatności Sapphire wcześniej, jest to, że nie muszą wymieniać ich na Bitcoiny, więc jest to nieco szybszy i miły sposób na uhonorowanie ludzi, którzy zobowiązują się do wizji Decenomii, poprzez uczynienie ich monet użytecznymi w życiu codziennym 🙂

Projekty Masternode dla laików, czyli YieldNodes

Mówiąc o „użyciu”, być może zastanawiasz się, co możesz zrobić z Sapphire?

A) Możesz po prostu trzymać go w swoim portfelu Sapphire i czekać, aż pojawi się uznanie (nagroda za staking). Nieustannie pracują nad zwiększeniem wartości monet, więc jest to dobry sposób na utrzymanie zróżnicowanej pozycji, nad którą masz bezpośrednią kontrolę (jak wiesz, zawsze zachęcamy do dywersyfikacji aktywów).

B) Możesz uruchomić Masternode i zarobić około 50-60% więcej monet rocznie. Sugerujemy https://ihostmn.com/, ponieważ możesz umieścić swoje monety we wspólnym węźle głównym za niewielką opłatą i sprawić, by wygenerowały dla Ciebie więcej monet.

C) Wydaj to! Odwiedź ich sklep na https://sappshopping.com/ i używaj Sapphire do codziennych zakupów w Amazon, Netflix, Apple, Android i wielu innych. Opłaty wracają do YieldNodes – wzmacniając projekt w trakcie!

Tak więc, HODL, węzeł główny lub wydawaj – to naprawdę zależy od Ciebie!

Nowa moneta w rodzinie DECENOMY

Dodali kolejną monetę do rodziny DECENOMY, nazywa się Soverain (SOVE).

https://discord.gg/Uhtw8RGU9T

Moneta charakteryzuje się wiekiem i lojalną społecznością. Zmienią przypadek użycia i sprawią, że będzie „latać”. Zamierzają wymienić monetę na MNO i obecnie jest ona przedmiotem obrotu w Crex i Graviex.

 

Miłego tyczenia!

Jeśli szukasz ogólnych informacji na temat kryptowaluty, wiadomości kryptograficznych, wskazówek, przewodników, strategii, fintech, nowych technologii, przestrzeni handlowej, inwestycji w krypto i wielu innych? CryptoMining.com.pl to miejsce, do którego należy się wracać. Odwiedzaj naszą stronę oraz nasze media społecznościowe, również zapisz się do naszego newslettera, abyśmy mogli wspólnie wywierać wpływ na rozwijającą się technologie blockchain.


Bądź na bieżąco!  ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO NEWSLETTER’A

Norbert

[crypto-donation-box]

Wasza ocena
[GŁOSÓW: 0 OCENA: 0]

Udostępnij
Napisz do Nas
KURS CRYPTO