page contents
Zaznacz stronę
CryptoTab Bitcoin
Udostępnij

63

Z przyjemnością informujemy o zysku 10,6% za marzec na platformie YieldNodes.

Saldo Masternode stan na dzień 01.03.2021 r.: 1547,69 €

Kwota zysku: 164,06 € (10,6%)

 

Nowe zyski z Masternodów zostały przyznane w Yieldnodes – marzec 2021 r. 2

Dużo się tu dzieje, gdy zagłębiają się w papierkowe piekło dotyczące  regulacji prawnych. Nie mogą jeszcze obiecać, ale starają się zbadać wszystkie możliwe opcje z dużym zespołem prawników.

Dodano nową metodę płatności dla UE i Szwajcarii. Mały startup od szwajcarskich facetów, który pozwala na wymianę fiata na bitcoin bez żadnych kłopotów z KYC (tylko 100 EUR na początku, a następnie 1000 EUR dziennie do 100 000 rocznie) przez całkiem prostą aplikację na smartfony.

Integrują również Onramper, co powinno zapewnić Australii dla Dubaju i rynkowi arabskiemu lepszy sposób uczestniczenia w masternodingu za pomocą YieldNodes.

Projekty Masternode dla laików, czyli YieldNodes

Po stronie masternodingu wszystko działa bardzo dobrze. Dodali nową monetę, którą wzięli pod swoje skrzydła, zwaną Peony, która będzie rolniczym ramieniem Projektu DECENOMIA. W tym miejscu dzieje się dużo białej księgi i mają nadzieję, że za kilka miesięcy pokażą Ci biura i nakręcą fajny film z wycieczką 🙂

Zespół Full YieldNodes planuje pierwszy raz spotkać się latem, a ja nie mogę się doczekać, aby uścisnąć dłoń wszystkim, którzy pomogli YieldNodes stał się tym, czym jest dzisiaj, a także mocno uściskać Ursa, który utrzymuje tę firmę na torze jak Szef 🙂

Jak zawsze i nie mogę się doczekać, by jak zwykle otrzymywać wypłaty 8 dnia miesiąca (a jeśli zażądasz wypłaty teraz do 15 dnia miesiąca, 8 dnia następnego miesiąca otrzymasz wypłatę).

Będzie się działo

Ogłaszamy, co dzieje się w tle: obecnie zakładają kilka firm na Malcie, w Portugalii, Niemczech i Szwajcarii, aby odzwierciedlić strukturę sieci DECENOMY w realnym świecie.

W tej chwili tworzą w tym celu biuro na Malcie. Ponadto są w trakcie harmonizacji wszystkich usług i monet, które posiadają i które są planowane, z prawem różnych krajów (ze szczególnym uwzględnieniem Europy).

Równolegle do monet dostosowywane są rzeczywiste przypadki biznesowe. Jak możesz sobie wyobrazić, oznacza to dużo formalizmu i papierkowej roboty. Biała księga dla DECENOMY rozrosła się do prawie 50 stron i mają nadzieję, że w końcu opublikujemy ją w kwietniu.

Odpowie to na wiele pytań i określi ramy czasowe. DECENOMY to złożona sieć, która różni się od wszystkich innych projektów DLT. Jak być może zauważyłeś, obecnie podnoszą wszystkie monety do jednego standardu kodu PIVX i odnawiają usługi centralne, takie jak Explorer i Vaultwatch. Tym samym przygotowują się do prawdziwego działania DECENOMII.

Od przyszłego tygodnia będą również pracować nad takimi rzeczami, jak sklep Trittium, strona internetowa Trittium i adaptacja usług Peony. Dodadzą również kolejne 4 monety w kwietniu, 3 jako przejęcia, jedna będzie całkowicie nowo wygenerowana. Dlatego mogą obiecać, że kwiecień znów będzie ekscytujący.

Malware Chain

Drogi społeczność MalwareChain ! Mamy dobre wieści dla Was wszystkich, dzisiaj sfinalizowali umowę z DECENOMY i oni przejmą projekt.

Bieżący przypadek użytkowania i mapa drogowa zostaną utrzymane, a grupa DECENOMY zapewni wsparcie finansowe i techniczne potrzebne, aby Malware Chain odniósł sukces przekraczający wszelkie wyobrażenia.

Twórcy projektu pomogą w przejściu, poprowadzą nowy zespół i zapewnią mu wszelkie potrzebne wsparcie. To nowy początek dla nas wszystkich i będzie to podróż, której nie można przegapić! Zespół DECENOMY przedstawi się, gdy zostaną podjęte pierwsze kroki przejściowe.

 

Miłego tyczenia!

Jeśli szukasz ogólnych informacji na temat kryptowaluty, wiadomości kryptograficznych, wskazówek, przewodników, strategii, fintech, nowych technologii, przestrzeni handlowej, inwestycji w krypto i wielu innych? CryptoMining.com.pl to miejsce, do którego należy się wracać. Odwiedzaj naszą stronę oraz nasze media społecznościowe, również zapisz się do naszego newslettera, abyśmy mogli wspólnie wywierać wpływ na rozwijającą się technologie blockchain.


Bądź na bieżąco!  ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO NEWSLETTER’A

Norbert

Scan to Donate Bitcoin to 3EKVfXd6Z3kSV7DuZ5MiU1zLX3CCtpPWvX

Jeżeli podoba Ci się to co robimy, to wesprzyj nas w Bitcoin prześlij środki na adres:

Zeskanuj kod QR lub skopiuj poniższy adres w Twojm portfelu Bitcoin

Scan to Donate Ethereum to 0xDD0e387E0B3287B7cD52E9a931886A19A83C34A9

Jeżeli podoba Ci się to co robimy, to wesprzyj nas w Ethereum prześlij środki na adres:

Zeskanuj kod QR lub skopiuj poniższy adres w Twojm portfelu Ethereum

Scan to Donate Cardano to DdzFFzCqrht52rUyVjq978kZYzJ46cWJR5VSGzUsKoFmTUZoA1ATjPKNqjEvJNWTXYs4cxgjo3Fc6cP2PzbGe48yMdarFiPf8HudLPhP

Jeżeli podoba Ci się to co robimy, to wesprzyj nas w Cardano prześlij środki na adres:

Zeskanuj kod QR lub skopiuj poniższy adres w Twojm portfelu Cardano

Scan to Donate Dogecoin to DAZSffo7obpDFMBE7CuNNGGJJhvUJHXQgM

Jeżeli podoba Ci się to co robimy, to wesprzyj nas w Dogecoin prześlij środki na adres:

Zeskanuj kod QR lub skopiuj poniższy adres w Twojm portfelu Dogecoin

Scan to Donate Nem to NC6GOUR4ICVVPPK7N4UIYWDJM6LTUBJFR7OVXDS5

Jeżeli podoba Ci się to co robimy, to wesprzyj nas w Nem prześlij środki na adres:

Zeskanuj kod QR lub skopiuj poniższy adres w Twojm portfelu Nem

Tag/Note:- 88c73e511255d59c
Scan to Donate Tron to TQ6LswmjS68ZcvLWmJHMTUpnFzQJ3BYqyu

Jeżeli podoba Ci się to co robimy, to wesprzyj nas w Tron prześlij środki na adres:

Zeskanuj kod QR lub skopiuj poniższy adres w Twojm portfelu Tron

Wasza ocena
[GŁOSÓW: 0 OCENA: 0]

Warte uwagi


Udostępnij
Napisz do Nas
KURS CRYPTO