page contents
CryptoTab Bitcoin Kanga kantor giełda 2
Udostępnij

Jest początek miesiąca i cieszymy się, że możemy  ogłosić 13,5% zysków Masternode za październik w Yieldnodes!

Saldo Masternode stan na dzień 01.10.2020 r.:  641,26 €

Kwota zysku: 86,57 € (13,5%)

Nowe zyski z Masternoding zostały przyznane! Yieldnodes październik 2020 r. 2

Reinwestowanie (łączenie) odbywa się z sekcji „Wpłata” na koncie w obszarze członkowskim. Alternatywnie możesz ustawić automatyczną reinwestycję na stronie „Wypłaty”.

Zgodnie z ich zasadami: wszystkie wnioski o wypłatę należy składać przed 15 listopada w celu realizacji w ciągu pierwszych 8 dni roboczych grudnia.

Jeśli złożyłeś wniosek po 15 listopada – Twoje zgłoszenie zostanie rozpatrzone w ciągu pierwszych 8 dni roboczych stycznia.

Proszę zrozumieć, że ta polityka ma na celu nie powodować niepokoju, ale być w stanie zapewnić duże zyski, które otrzymujesz. 98% aktywów w Yieldnodes jest zawsze używane do sterowania masternodem… w celu uzyskania maksymalnej wydajności. Masternoding to złożony proces, który obejmuje kilka kroków sprzecznych z handlem lub utrzymywaniem rezerw w BTC, więc wypłaty są starannie planowane i oceniane.

Projekty Masternode dla laików, czyli YieldNodes

Jesteśmy oczywiście  bardzo zadowoleni  z tego wyniku i mamy nadzieję, że podzielasz to zdanie.

Zyskami w tym miesiącu zatoczymy pełne koło i radośnie świętujemy już ponad 1 rok YieldNodes! Jak dotąd była to szalona jazda, ale trzymają się swoich agresywnych planów ekspansji i wszystko idzie zgodnie z planem.

Sapphire osiągnął 8-milionową kapitalizację rynkową i stale rośnie.

Aezora dołącza do ich szeregów jako moneta podróżnicza i świąteczna (kiedy pandemia ustąpi, podróże znów będą duże).

Pozycjonują YieldNodes jako podstawę ogromnego przedsięwzięcia, budując zdecentralizowaną gospodarkę, jednocześnie dając Ci już teraz duże zwroty z inwestycji.

Jak zwykle nie byłoby to możliwe bez Was, naszych zaufanych YieldNoders 🙂 Mamy wspaniałą społeczność i zawsze jestem zdumiony opiniami, które regularnie wywołują uśmiech na naszych twarzach.

Jeśli podoba Ci się to, co robią, pamiętaj, aby zostawić swoją opinię na portalu Trustpilot: https://www.trustpilot.com/review/yieldnodes.com

Z ostatniej chwili !

Drodzy przyjaciele SAPP, od dawna współpracujemy z Trittium jako strategiczny partner. Aby zintensyfikować tę współpracę, szczególnie z Yielnodes, zdecydowaliśmy się przejąć Trittium. Po intensywnych dyskusjach twórcy Trittium byli gotowi powierzyć nam swoje „dziecko”.

Trittium nie będzie konkurować z naszymi istniejącymi partnerami, takimi jak Ihostmn.com, ale będzie specjalizować się w operatorach masternodów z 10 lub więcej.

Oznacza to, że Trittium zaoferuje w tym celu specjalne rozwiązania. Trittium będzie ściśle współpracować z naszymi innymi partnerami hostingowymi masternode. Dzięki Trittium uzyskamy dostęp do bardziej ekscytujących usług, takich jak Trittium Explorer i mobilne portfele Trittium.

Zespół Trittium wykonał świetną robotę i część istniejącego zespołu będzie nadal wspierać Trittium. Czujemy się zaszczyceni, że twórcy Trittium powierzyli nam dalszy rozwój Trittium. Nie chcemy zawieść tego zaufania i mamy nadzieję, że społeczność Trittium ufa nam tak samo, jak stary zespół.

Wraz z przejęciem tokena TRTT (w przyszłości moneta) stanie się również częścią rodziny SAPP, a tym samym częścią DECENOMY

 

Uzyskaj dostęp do swojego obszaru członkowskiego – TUTAJ

 

Miłego tyczenia!

Jeśli szukasz ogólnych informacji na temat kryptowaluty, wiadomości kryptograficznych, wskazówek, przewodników, strategii, fintech, nowych technologii, przestrzeni handlowej, inwestycji w krypto i wielu innych? CryptoMining.com.pl to miejsce, do którego należy się wracać. Odwiedzaj naszą stronę oraz nasze media społecznościowe, również zapisz się do naszego newslettera, abyśmy mogli wspólnie wywierać wpływ na rozwijającą się technologie blockchain.


Bądź na bieżąco!  ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO NEWSLETTER’A

Norbert

Wasza ocena
[GŁOSÓW: 2 OCENA: 5]

Udostępnij
Napisz do Nas
KURS CRYPTO