page contents
CryptoTab Bitcoin Kanga kantor giełda 2
Udostępnij

Z przyjemnością informujemy, że zyski za październik zostały pomyślnie zaksięgowane: 10,1%

Saldo Masternode stan na dzień 01.10.2021 r.: 2 964,77 €

Kwota zysku: 299,44 € (10,1%)

Nowe zyski z Masternodów zostały przyznane w Yieldnodes – październik 2021 r (1)

Audyt na Malcie zakończony! Przygotowują pełny raport i udostępnią go 8 listopada wraz ze zwykłym e-mailem z informacją o wypłacie zysku oraz kilkoma ładnymi zdjęciami biur i zespołu!

 

Jak być może pamiętasz, użyli losowego skryptu, aby wybrać 3 kandydatów spośród około 50, którzy byli gotowi odbyć podróż.

Film z procesu selekcji można obejrzeć tutaj:

 

Spośród 3 wybranych, pan Ossiander nie mógł tego zrobić, więc Josh P. z miejsca nr 4 zajął jego miejsce. Oto zdjęcie ze spotkania. Więcej pojawi się ósmego, w tym szczegółowy podział.

Yieldnodes audyt pazdziernik

Cieszą się, że wszystkim podobało się wydarzenie i serdecznie dziękują za to, że byli tak miłymi, uprzejmymi gośćmi! Dziękują również Ursowi, Nickowi, Dimie i Johnowi, którzy przygotowali i przeprowadzili audyt, a także podzielili się spostrzeżeniami, dokąd zmierza nasza podróż!

Jak zawsze, spodziewaj się wypłat dla Sapphire 4 dnia i BTC 8 dnia miesiąca!

Jeśli podoba Ci się to, co robią, będą naprawdę wdzięczni za recenzję na Trustpilot: https://www.trustpilot.com/review/yieldnodes.com

Mimo całego entuzjazmu prosimy o uważność i dywersyfikację inwestycji.

Nieustannie zespół Yieldnodes zdaje sobie sprawę z ogromnej odpowiedzialności, jaką ponosi, i nie zawsze jest to łatwe – czasami nawet obciążające, ale też niezwykle satysfakcjonujące, gdy wiedzą, że robisz coś dobrego i pracujesz z dobrymi ludźmi 🙂

Jednak ważne jest, aby nigdy nie wkładać wszystkich jajek do jednego koszyka!

Projekty Masternode dla laików, czyli YieldNodes

 

Strona logowania: TUTAJ

Poradniki: https://yieldnodes.medium.com/


Zastrzeżenie: Wszystkie opinie i sugestie wyrażone przez nas są tylko tym – opiniami. Nie jesteśmy doradcami finansowymi, ani żaden urząd finansowy nie reguluje YieldNodes. YieldNodes NIE jest handlem, spekulacją ani ofertą inwestycyjną w tradycyjnym sensie. Jest to klub osób o podobnych poglądach, które łączą fundusze w celu zabezpieczenia transakcji blockchain. Aby dowiedzieć się więcej, odwiedź: Yieldnodes.


Jak mogliście zauważyć, główna strona nie działa (atak DDOS)

Aktualizujemy do silniejszych, bardziej odpornych serwerów, Obszar Członkowski i Wasze konta są aktywne i działają pod adresem https://members.yieldnodes.com/

Bądźcie pewni zmierzamy donikąd: myśleliśmy, że problem może zostać rozwiązany w ciągu kilku godzin, ale wymaga to większych zmian, więc prosimy o cierpliwość. Szacujemy, że strona główna będzie ponownie działać w ciągu 24-48 godzin.

Na szczęście YieldNodes jest samowystarczalny, więc bez względu na przestoje wszystko po stronie operacyjnej idzie gładko. Oczekuj wypłat jak zawsze i raportu z audytu 8 dnia, będzie na czas!

Przepraszamy za spóźnione powiadomienie 🙂

 

Miłego tyczenia!

Jeśli szukasz ogólnych informacji na temat kryptowaluty, wiadomości kryptograficznych, wskazówek, przewodników, strategii, fintech, nowych technologii, przestrzeni handlowej, inwestycji w krypto i wielu innych? CryptoMining.com.pl to miejsce, do którego należy się wracać. Odwiedzaj naszą stronę oraz nasze media społecznościowe, również zapisz się do naszego newslettera, abyśmy mogli wspólnie wywierać wpływ na rozwijającą się technologie blockchain.


Bądź na bieżąco!  ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO NEWSLETTER’A

Norbert

[crypto-donation-box]

Wasza ocena
[GŁOSÓW: 0 OCENA: 0]

Udostępnij
Napisz do Nas
KURS CRYPTO