page contents
CryptoTab Bitcoin Kanga kantor giełda 2
Udostępnij

Z przyjemnością informujemy, że zyski za sierpień zostały pomyślnie zaksięgowane: 10,6%!

 

Saldo Masternode stan na dzień 01.09.2021 r.: 2 488,97 €

Kwota zysku: 263,83 € (10,6%)

Nowe zyski z Masternodów zostały przyznane w Yieldnodes – sierpień 2021 r (1)

Ponieważ początek miesiąca, to mamy najnowszy Raport Zysków i z radością informujemy o dwucyfrowych wartościach za sierpień: 10,6%, To był dobry miesiąc, a kryptowaluty mają się dobrze, więc cieszymy się, że możemy podzielić się dobrą wiadomością i łupem 🙂

Mniej zadowoleni z tego , że 1 września doświadczyli cyberataku, więc niektórzy użytkownicy otrzymali kilka żądań SMS, gdy hakerzy próbowali włamać się na konta klientów. Ataki zostały złagodzone i nic nie zostały skradzione, ale zachęcamy ludzi, aby zawsze konfigurowali MFA (Multi-Factor Authentication) na swoich kontach. Najlepiej używać Google Authenticator, ponieważ jest to lepszy wybór niż SMS-y, ponieważ SMS-y są dość niewiarygodne w zależności od kraju i lokalizacji (Upewnij się również, czy uzyskujesz dostęp do YieldNodes za pośrednictwem komputera, aby skonfigurować uwierzytelnianie 2fa Google na telefonie komórkowym, aby zapewnić najlepszą ochronę na 2 źródłach!).

Projekty Masternode dla laików, czyli YieldNodes

 

Kolejną rzeczą, z której nie jesteśmy zadowoleni, są ludzie reprezentujący YieldNodes jako coś, co jest bezpieczną i gwarantowaną w 100% inwestycją!

Dla Twojej informacji dodali sekcję „Ocena ryzyka” w menu Węzły Zysku u góry podpisanego przez Ciebie Oświadczenia o ryzyku. Możesz go przeczytać tutaj (zostanie dodany w przyszłości): https://members.yieldnodes.com/en/risk-assessment

Ich mantra: jesteśmy uczciwi w tym, co robimy i staramy się osiągnąć, ale YieldNodes musi być zakwalifikowane jako przedsięwzięcie wysokiego ryzyka, więc proszę nie przedstawiaj tego w nieprawdziwy sposób! Reputacja marki jest bardzo ważna i każdy może pomóc w jej utrzymaniu.

Słyszeliśmy również, że niektóre „czarne owce” stawiają inne programy w złym świetle lub rozpoczynają dyskusje porównawcze – obmawiają inne programy na korzyść YieldNodes. Nie robi to nikomu żadnej przysługi, a jedynie oznacza kłopoty.

Nie obserwują innych programów, ponieważ skupiają się tylko na własnych .

Ostatecznie nie ma takiej potrzeby, więc jeśli zidentyfikują przypadki możliwe do udowodnienia, będą zmuszeni zamknąć konta naruszające zasady i umieścić użytkowników na czarnej liście, więc prosimy o zachowanie etyki.

Przechodzimy do lepszych rzeczy ..

Teraz po tych wszystkich besztaniach generalnie ładnie się rozwijają – projekty nabierają kształtów, a wszystko idzie zgodnie z planem 🙂

Nowa funkcja: Twórz wyciągi w formacie PDF! Wiele żądano w końcu jest. W zakładce Raporty na dole możesz generować raporty PDF o zyskach i serwerach… które powinny pomóc w tworzeniu kontroli aktywów!

Wierzę, że Jordan Peterson powiedział: „Najlepszym sposobem na wygraną jest pomaganie innym wygrywać”. …i dokładnie to zamierzamy zrobić.

Spodziewaj się wypłat Sapphire czwartego, a BTC jak zawsze ósmego dnia miesiąca!

Jeszcze jedno – proszę o cierpliwość do Eleny i do CEO projektu  na froncie e-mailowym … na pewno lubicie ich zajmować 🙂

Jedyną inną rzeczą, o której należy wspomnieć, jest to, że Walleteze zgodził się zrezygnować z opłat przez kolejny miesiąc, a ponieważ jest ich preferowanym partnerem wymiany (zwłaszcza w przypadku większych kwot), mamy nadzieję, że nie przegapisz okazji 🙂

Skoro jesteśmy przy temacie finansowania konta, chcielibyśmy podkreślić, że Walleteze NIE MA możliwości (ze względów bezpieczeństwa) pobierania środków z Twojego konta bankowego! Tak więc, jeśli kupujesz BTC za pośrednictwem ich opcji ACH lub SWIFT, musisz wysłać przelew bankowy (krajowy przelew bankowy dla ACH, międzynarodowy przelew bankowy dla SWIFT).

Yieldnodes

Strona logowania: TUTAJ

Recenzje: https://www.trustpilot.com/review/yieldnodes.com

Zastrzeżenie: Wszystkie opinie i sugestie wyrażone przez nas są tylko: opiniami. Nie jesteśmy doradcami finansowymi, ani żaden urząd finansowy nie reguluje YieldNodes. YieldNodes NIE jest handlem, spekulacją ani ofertą inwestycyjną w tradycyjnym sensie. Jest to klub osób o podobnych poglądach, które gromadzą fundusze w celu zabezpieczenia transakcji blockchain. Aby dowiedzieć się więcej, odwiedź: yieldnodes.com.

 

Miłego tyczenia!

Jeśli szukasz ogólnych informacji na temat kryptowaluty, wiadomości kryptograficznych, wskazówek, przewodników, strategii, fintech, nowych technologii, przestrzeni handlowej, inwestycji w krypto i wielu innych? CryptoMining.com.pl to miejsce, do którego należy się wracać. Odwiedzaj naszą stronę oraz nasze media społecznościowe, również zapisz się do naszego newslettera, abyśmy mogli wspólnie wywierać wpływ na rozwijającą się technologie blockchain.


Bądź na bieżąco!  ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO NEWSLETTER’A

Norbert

[crypto-donation-box]

Wasza ocena
[GŁOSÓW: 0 OCENA: 0]

Udostępnij
Napisz do Nas
KURS CRYPTO