page contents
CryptoTab Bitcoin Kanga kantor giełda 2
Udostępnij

Z przyjemnością informujemy o wspaniałym 12% zysku za styczeń na platformie YieldNodes. Noding ma się dobrze, a ich projekty rosną i prosperują! Zrobili więcej akwizycji i opublikują te projekty w odpowiednim czasie na platformie YieldNodes.

 

Saldo Masternode stan na dzień 01.01.2021 r.: 887.87 €

Kwota zysku: 106.54 € (12,00%)

Yieldnodes – styczeń 2021

Co nowego?

W YieldNodes zrobili wiele poprawek i ulepszeń jakości życia, na przykład jeśli przypadkowo wycofasz się lub masz zły numer BTC, możesz anulować akcje, klikając przycisk „kosz na śmieci”.

Wycofanie awaryjne: Dodali funkcję awaryjnej wypłaty, która pozwoli Ci wypłacić pieniądze w mniej niż 48 godzin za opłatą w wysokości 25%!

Ta funkcja została dodana, aby umożliwić Ci dostęp do swoich pieniędzy w sytuacjach awaryjnych, nawet jeśli byłyby one zablokowane na 6 miesięcy zgodnie z ich warunkami korzystania z usługi. Opłata wraca do puli YieldNodes z korzyścią dla wszystkich członków i aby program był stabilny i nie miał wpływu na szybką wyprzedaż i zamknięcie serwerów (oraz konieczność sprzedawania monet masternodowanych po niższej cenie) i nie jest przez nich przechwytywany.

To jest przeznaczone tylko dla SYTUACJI AWARYJNYCH, mówiąc tylko o operacji lub nagłej potrzebie pieniędzy. Skorzystaj ze zwykłej wypłaty, ponieważ zawsze będzie ona bez opłat 🙂

Yieldnodes – styczeń 2021 nowości

Zdecydowaliśmy się to wdrożyć, ponieważ zauważyliśmy, że niektórzy członkowie potrzebowali dostępu do swoich pieniędzy po tym, jak program o nazwie Mirrortrading zamarł (lub został oszukany?) z funduszami członków.

Zwrócili tym członkom pieniądze z woli Bożej (wraz z osiągniętymi zyskami), ale zdecydowali się wdrożyć ten system na przyszłość, aby nie wpłynąć na zwroty.

Projekty Masternode dla laików, czyli YieldNodes

Szukają podmiotów obsługujących płatności, które umożliwią członkom łatwe wpłaty i wypłaty w YieldNodes, więc jeśli masz sugestie, zawsze są otwarci! Po prostu nie proszę o Paypal (w ogóle nie lubią programów takich jak YieldNodes i mogą zamrozić fundusze na miesiące bez wyjaśnienia) lub zwykłe konta handlowe, które wymagają góry papierkowej roboty, a następnie dają konto bankowe (to nie pomaga, ponieważ potrzebują obsługi Bitcoin).

Czyli rozwiązania, które są tanie i niezawodne oraz pozwalają na wymianę na bitcoiny podczas transferu przy jak najmniejszym tarciu 🙂 YieldNodes to my wszyscy razem, więc bardzo cenimy Twój wkład!

Jak zawsze, wypłaty będą honorowane 8 dnia miesiąca.

Na marginesie, ich kluczowa moneta Sapphire (SAPP) „pcha się coraz wyżej”, na https://masternodes.online/ już jest na 6 miejscu  MarketCap $66,937,228 !

SAPP ststystyka MO

 

Miłego tyczenia!

Jeśli szukasz ogólnych informacji na temat kryptowaluty, wiadomości kryptograficznych, wskazówek, przewodników, strategii, fintech, nowych technologii, przestrzeni handlowej, inwestycji w krypto i wielu innych? CryptoMining.com.pl to miejsce, do którego należy się wracać. Odwiedzaj naszą stronę oraz nasze media społecznościowe, również zapisz się do naszego newslettera, abyśmy mogli wspólnie wywierać wpływ na rozwijającą się technologie blockchain.


Bądź na bieżąco!  ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO NEWSLETTER’A

Norbert

Wasza ocena
[GŁOSÓW: 1 OCENA: 5]

Udostępnij
Napisz do Nas
KURS CRYPTO