page contents
CryptoTab Bitcoin Kanga kantor giełda 2
Udostępnij

Z przyjemnością informujemy, że zyski za wrzesień zostały pomyślnie zaksięgowane: 7,7%

Saldo Masternode stan na dzień 01.09.2021 r.: 2,752.80€

Kwota zysku: 211.97€ (7.7%)

Nowe zyski z Masternodów zostały przyznane w Yieldnodes – wrzesień 2021 r. (1)

Szanowni Państwo,

Z przyjemnością informujemy o dobrych wynikach we wrześniu: 7,7% pomimo spadku / stagnacji rynków kryptowalut.

Audyt 29-31 października na Malcie!

Mają 3 miejsca, w których możesz działać jako wewnętrzny „audytor” i odwiedzić biuro YieldNodes / Decenomy na Malcie, uścisnąć dłoń Architektowi stojącemu za wszystkim Noding / Staking – Urs, zobaczyć biura, potwierdzić salda węzłów i portfela , a ostatecznie porównać zdeponowane / złożone fundusze z udziałami firmy … w istocie, udowadniając, że ich model biznesowy sprawdza się przez ostatnie 2 lata!

To nie jest spotkanie afiliacyjne – będziecie wykonywać ważną pracę: ocenić, czy praktykują to, co głoszą.

Wymagania:

  • Chętni do podróży w dniach 29-31 października na Maltę.
  • Loty zorganizowane i opłacone przez Ciebie.
  • Zapewnione przez nich zakwaterowanie, wyżywienie i program.
  • Chęć podpisania umowy NDA (dokumentu nieujawniania informacji) w sprawie dokładnych funduszy i sald.
  • Chęć podpisania referencji (jeśli jesteś zadowolony z tego, co zostało ujawnione), które możemy wyświetlić w obszarze członków, aby wszyscy inni członkowie mogli je zobaczyć.

Proszę zrozumieć, że mają ograniczoną przestrzeń i mogą przyjąć jeszcze tylko 3 „audytorów”.

Złóż wniosek przez e-mail na adres steve@yieldnodes.com z tematem Audit Inquiry” i dołącz kilka zdań o sobie, aby wyjaśnić, dlaczego warto być dobrym audytorem. Następnie użyją randomizera, aby wybrać 3 zwycięzców spośród najlepszych kandydatów 🙂

Pamiętaj: To NIE jest spotkanie/impreza partnerska – będziesz świadczyć usługę na korzyść wszystkich członków YieldNodes, a także dla siebie.

 

Projekty Masternode dla laików, czyli YieldNodes

 

Inwestorzy instytucjonalni

Wraz z rozwojem otwiera się coraz więcej opcji, aby dołączyć do dużych rund inwestycyjnych w specjalnych ofertach z dużymi zwrotami. Jeśli zakwalifikujesz się jako inwestor instytucjonalny, wkrótce otworzą specjalny kanał, w którym możesz aplikować i uzyskać bardziej bezpośredni kontakt w przypadku dużych umów partnerskich. YieldNodes jest już fajne, ale jeśli chcesz mieć większy kawałek tortu i dodatkową kontrolę, będziesz na bieżąco i ściśle współpracują ze Steve i Ursem, aby dołączyć do większych projektów partnerskich mających na celu rozbudowę Decenomy.

Nowe funkcje + depozyt USDT w pracach.

Ciężko pracują nad funkcją, która pozwoli Ci podarować saldo (może znajomym i rodzinie?) lub pomóc sfinansować mniej szczęśliwych ludzi. Zamierzają również dodać możliwość wpłaty za pośrednictwem USDT.

Szafirowe wypłaty zaplanowano na czwartego, a BTC na ósmego …jak zawsze 🙂

W pewnym momencie w przyszłym roku planują zorganizowanie odpowiedniego spotkania członków węzłów YieldNodes, aby spotkać się z wami wszystkimi, ale nie chcą, aby było to jedno z typowych spotkań z rygorystycznymi programami – wolą bardziej zrelaksowane wydarzenie „bez programu”. Obecnie tylko głośno myślą, ale zobaczmy, jak się sprawy potoczą – na razie przed nimi mnóstwo znacznie ważniejszych prac!..

Główny zespół

PS: W załączeniu znajduje się zdjęcie zespołu przedstawiające ich kluczowe postacie, które spotkały się w Anklam (Niemcy), aby omówić przypadki wykorzystania energii słonecznej, baterii i energii odnawialnej!

zdjęcie zespołu Yieldnodes przedstawiające ich kluczowe postacie

Strona logowania: TUTAJ

Poradniki: https://yieldnodes.medium.com/

Recenzje: https://www.trustpilot.com/review/yieldnodes.com

Zastrzeżenie: Wszystkie opinie i sugestie wyrażone przez nas są tylko tym – opiniami. Nie jesteśmy doradcami finansowymi, ani żaden urząd finansowy nie reguluje YieldNodes. YieldNodes NIE jest handlem, spekulacją ani ofertą inwestycyjną w tradycyjnym sensie. Jest to klub osób o podobnych poglądach, które łączą fundusze w celu zabezpieczenia transakcji blockchain. Aby dowiedzieć się więcej, odwiedź: Yieldnodes

 

Miłego tyczenia!

Jeśli szukasz ogólnych informacji na temat kryptowaluty, wiadomości kryptograficznych, wskazówek, przewodników, strategii, fintech, nowych technologii, przestrzeni handlowej, inwestycji w krypto i wielu innych? CryptoMining.com.pl to miejsce, do którego należy się wracać. Odwiedzaj naszą stronę oraz nasze media społecznościowe, również zapisz się do naszego newslettera, abyśmy mogli wspólnie wywierać wpływ na rozwijającą się technologie blockchain.


Bądź na bieżąco!  ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO NEWSLETTER’A

Norbert

[crypto-donation-box]

Wasza ocena
[GŁOSÓW: 1 OCENA: 5]

Udostępnij
Napisz do Nas
KURS CRYPTO