page contents
Zaznacz stronę
CryptoTab Bitcoin
Udostępnij

Flits

Dodali Ultragate (ULG) na Flits!

Dodali Ultragate (ULG) na Flits!

Możesz teraz bezpiecznie hostować swoje masternody Ultragate w zdecentralizowanej aplikacji portfela!

Sprawdź ich projekt:

Twitter: https://twitter.com/Ultragate_

Strona internetowa: https://www.ultragate.net/

Discord: https://discord.gg/6mfmXRS

Telegram: https://t.me/UltragateProject

Pobierz aplikację Flits: TUTAJ

 

StakeCube

Raport deweloperów SCv3 nr 2 – Ogólne

Witamy w drugim raporcie z rozwoju Stakecube v3!

StakeCube zaczęło się jako czysta pula PoS w czerwcu 2018 r., Ale mieli już dokładny pomysł, w którym chcą być być, za ~ 2 lata, ~ 5 lat i 10 lat +. Z każdym rokiem zbliżają się do celu, jakim jest stanie się wiodącym i najbardziej przyjaznym dla użytkownika uniwersalnym ekosystemem kryptowalut.

Od pierwszego dnia mocno wierzą w Bitcoin, Blockchain, StakeCube i że dzięki pracy mogą wnieść znaczący wkład w tę przestrzeń. Oczywiście wszyscy chcemy i musimy również zarabiać pieniądze, a do tego Crypto może być naszą szansą na uwolnienie się finansowo – w więcej niż jednym sensie.

Pierwszy interfejs stakecube.net v1 - „Coin-Cockpit”

Pierwszy interfejs stakecube.net v1 – „Coin-Cockpit”

 

Około rok później uruchomili v2 (aktualną wersję) – w zasadzie podstawę nadchodzącej wersji v3. Funkcjonalność oparta na aplikacjach, bardziej nowoczesny projekt rdzenia i wiele „testów” dla stabilnej, skalowalnej infrastruktury technicznej w tle i wiele nowych funkcji (Exchange, Mining, hosting MN,…). Ale najważniejszym czynnikiem jest doświadczenie, które zdobyli, które można teraz wykorzystać do stworzenia lepszej, pełniejszej wersji.

Po tej informacji w tle wróćmy do właściwego tematu:

StakeCube Version 3 – odnowiona platforma, będąca wynikiem połączenia doświadczenia i wiedzy.

Dzielimy to obszerne ulepszenie na 3 części:

 1. Firma / Administracja
 2. Platforma
 3. StakeCubeCoin
 4. Firma / Administracja

Mówiąc wprost, rozwój StakeCube był w przeszłości bardzo wyboisty i niezorganizowany. Nie tak źle, jak mogłoby się wydawać, ale typowe dla każdego startupu. Ponieważ wiele rzeczy jest wdrażanych „w locie”, mały zespół musi pracować w bardzo zwinny sposób, a każdy robi wszystko po trochu. Zapomina się o zaplanowanych zadaniach, nadaje priorytet nowym rzeczom, zarządzanie czasem staje się najtrudniejszym wyzwaniem.

Patrząc na aktualne statystyki meta (ruch, pozycja Alexa, całkowita wartość platform itp.), Staje się dość oczywiste: StakeCube nie jest już małą pulą PoS. Czas obrócić całą firmę i dostosować ją do tego faktu, wdrażając nową profesjonalną organizację.

Ich zespół zarządzający dużo się nad tym zastanowił i terminowo pracuje między innymi nad następującymi środkami:

Generał

 • Przeniesienie siedziby z Niemiec do kraju bardziej przyjaznego kryptowalutom (nowa firma jest obecnie rejestrowana / zakładana).
 • Uzyskanie nowych, niezbędnych licencji w tym kraju.
 • Zorganizowanie zespołu i struktury.

Strona internetowa

 • Bardziej profesjonalna prezentacja, komunikacja kompetencji i struktury (np. Jako firma). Udostępnianie na miejscu:
  • Warunki świadczenia usług / umowa użytkownika
  • Imprint
  • Licencje / certyfikaty
  • Audyty bezpieczeństwa
  • Współpraca
 • Koncentracja na wyższej płynności / mniej skupieniu się na funkcjach podobnych do faucet-like functions
 • Sfinalizowanie procesu KYC / weryfikacji
 • Wielojęzyczna witryna internetowa / pomoc techniczna
 • Wsparcie na pokładzie
 • Znalezienie się w TOP 100 najlepszych monetach
 • Ulepszenia SEO

PR

 • Zwiększenie świadomośćci istniejących partnerstw
 • Tworzenie własne treści / świadomość w mediach społecznościowych
 • Praca z poważnymi YouTuberami (dokładne badanie dotyczące stawek i jakości)
 • Umieszczanie artykułów w dobrze znanych portalach Crypto

Planowany termin: ukończenie 6-12 miesięcy (prace PR w toku)

Platforma

Jak wspomniano w raporcie deweloperskim SCv3 nr 1 , ukończyli podstawowe komponenty solidnego, bezpiecznego i skalowalnego systemu. Teraz zaczęli przerabiać interfejsy użytkownika, w oparciu o nowy system oparty na API, aby dostosować interfejs użytkownika do dzisiejszych wymagań i ogólnie uczynić go bardziej przyjaznym dla użytkownika.

Ważne tematy, takie jak wdrażanie już wydanych SCI / przeróbka podstawowych procesów, ale także wiele innych funkcji, które wymagają całkowitego przeglądu / poprawy, zostaną poprawione.

Zobacz zapowiedź interfejsu v3 (strona przeglądu monet – przykładowe dane):

(Możesz otworzyć obraz w nowej karcie przeglądarki i powiększyć, aby uzyskać lepszą jakość)

Rdzeń projektu jest zachowany, ale mapowane są procesy i bardziej przejrzysta ocena rozwoju osobistego portfela. Uwzględniono aspekty techniczne, takie jak szybkość witryny i naprawianie drobnych błędów wizualnych (np. Wymiana: zaokrąglanie 8 cyfr, aktualizacja ksiąg zamówień), ale także narzędzia administracyjne zapewniające lepszą obsługę i nowe funkcje, w tym żądania użytkowników.

Ostatnią funkcją, którą udostępnią w wersji 2, będzie DASH w MineCube w nadchodzących dniach. Cała reszta zostanie zaplanowana na v3. Nie będzie żadnych „zaplanowanych”, ani martwych linków pomocy; postęp i ich wydania są celem.

Ponadto będą przeprowadzać bardziej systematyczną kontrolę jakości projektów, usuwając monety z giełdy bez opracowywania i zastępując je mocniejszymi projektami w regularnych odstępach czasu. Pierwsza „runda” rozpocznie się za kilka dni.

Planowana premiera: koniec 2020 r

 

StakeCubeCoin

$SCC, ich własna, zdecentralizowana moneta obsługująca platformę, jest sercem StakeCube i dla wielu z nas interesującą i bardzo dochodową inwestycją.

Po zapowiedziach i dziennikach GitHub było oczywiste dla wszystkich, że mają i muszą codziennie walczyć z atakami łańcuchowymi. Śmieci Mempool, podwójne wydatki (próby), szlifowanie stawek, manipulacja stawkami oparta na historii utxo.

Te okoliczności utrudniają robienie postępów. Użytkownicy i usługi innych firm muszą często się aktualizować, zespół techniczny i wsparcia jest zmuszony pracować na pełnych obrotach, a oferty na innych platformach stają się drogie.

Bądźmy szczerzy: wszyscy chcemy zarabiać, dlatego inwestujemy. Niestety, nie działa to dobrze, jeśli musimy poświęcić cały nasz czas na zminimalizowanie szkód i walkę z niestabilnymi portfelami, zamiast pracować nad innowacjami i przypadkami użycia.

Dlatego nie tylko platforma, ale także ich moneta musi być dostosowana do profesjonalnego poziomu, aby osiągnąć postęp, wzrost cen i stabilność.

Po szczegółowych badaniach, sprawdzeniu tła i szeroko zakrojonych rozmowach z innymi programistami, zdecydowali się na znaczący krok i dokonanie wymiany 1: 1, aby przejść z PIVX do bazy kodu DASH.

Posiada nie tylko wiele nowych funkcji (patrz https://docs.dash.org/en/stable/introduction/features.html ), takich jak InstantSend, PrivateSend, ChainLocks, Deterministic MNs, ale także ich kod pochodzi z ich punktu widzenia na solidniejszy, „przetestowane w walce”, mniej wymagające konserwacji, a interwały aktualizacji są znacznie wolniejsze.

Zastrzeżenie: w tym miejscu chcielibyśmy wyjaśnić, nie mówimy, że sam PIVX jest niepewny (od wersji 4.1) i nie jesteśmy świadomi żadnych obecnych luk w zabezpieczeniach, ale wiele forków jest silnie dotkniętych podobnymi lub takimi samymi atakami, zwłaszcza bez PoS jądro v2 . Właściwa poprawka nie jest (jeszcze) dostępna, tylko obejścia utrudniające wykorzystanie luk.

Krótko mówiąc, StakeCube testuje obecnie nowy łańcuch i portfel. Szczegółowy raport o procedurze i zmianach zostanie opublikowany oddzielnie w przyszłym tygodniu.

To jest zrzut ekranu z ich sieci testowej pokazujący nową implementację DIP3 masternode:

SCC_v3

Ten rozwój będzie ponownie bardzo ciężką pracą dla wszystkich, ale z przyjemnością przejdziemy przez to razem, aby zabezpieczyć i stworzyć inwestycję na najwyższym poziomie 100%, przyszłościową.

Planowane ramy czasowe: spodziewamy się, że zamiana nastąpi we wrześniu 2020 r

 

Simple Pos Pool

Moneta Xavander została dodana na Simple Pos Pool.

Moneta Xavander została dodana na Simple Pos Pool.

Co to jest Xavander Coin (XCZM)?

Inwestorzy, którzy posiadają monety Xavander, otrzymają nagrody blokowe za swoje masternody lub stawki, jak każda inna moneta masternoda; ale uzyska również dodatkowy pasywny dochód z zysków i wyników swojego portfela inwestycyjnego; dając w ten sposób swoim Inwestorom podwójne źródło dochodu.

Zespół Xavander

Pozostają anonimowi od czasu tego postu. Osoba kontaktowa, którą mamy na Discordzie, ma ten identyfikator: AU Mattycoz AU # 8788-360279208049508353

Specyfikacja monety

 • Name: XAVANDER
 • Ticker: XCZM
 • Block time: 60 sec
 • Max supply: 55.000.000
 • Block reward: 90% masternode and 10% Proof of stake
 • Masternode collateral: 10.000 XCZM

Ważne linki do monet

 

Gdzie mogę kupić XCZM?

 

Miłego tyczenia!

Jeśli szukasz ogólnych informacji na temat kryptowaluty, wiadomości kryptograficznych, wskazówek, przewodników, strategii, fintech, nowych technologii, przestrzeni handlowej, inwestycji w krypto i wielu innych? CryptoMining.com.pl to miejsce, do którego należy się wracać. Odwiedzaj naszą stronę oraz nasze media społecznościowe, również zapisz się do naszego newslettera, abyśmy mogli wspólnie wywierać wpływ na rozwijającą się technologie blockchain.


Bądź na bieżąco!  ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO NEWSLETTER’A

Norbert

Wasza ocena
[GŁOSÓW: 1 OCENA: 5]

Udostępnij
Napisz do Nas
KURS CRYPTO