page contents
Zaznacz stronę
CryptoTab Bitcoin
Udostępnij

31

Według badań przeprowadzonych przez IDC do 2022 r. Ponad 11,7 mld USD zostanie wydanych na rozwiązania związane z branżą blockchain i wdrażaniem technologii blockchain w prawdziwym życiu.

Ta liczba pokazuje rosnące zapotrzebowanie na rozwój blockchain na całym świecie. Obecnie wielu przedsiębiorców myśli o wprowadzeniu technologii blockchain i zasobów cyfrowych w swoich firmach, ponieważ może to przynieść wiele korzyści, z których główną jest niezawodność i przejrzystość transakcji, duża szybkość transakcji niezależnie od ich ilości oraz możliwość anonimowej płatności.

Nowy sposób patrzenia na zaawansowane technologie EDC Blockchain

Szerokie pole możliwości na platformie EDC Blockchain

Istnieje wiele tradycyjnych sposobów zarabiania pieniędzy za pomocą blockchain, między innymi strategia „kup i trzymaj”, obstawianie kryptowalut, wydobycie, handel, a także arbitraż walutowy i kryptowalutowy. Jednak branża ewoluuje teraz, więc każdego dnia pojawiają się nowe formy możliwości blockchain.

Pomyśl o jakiejkolwiek usłudze finansowej, jaką ma tradycyjna gospodarka, a blockchain następnego dnia nie tylko wymyśli sposób jej ulepszenia, ale da ci wszystkie powody, aby zacząć z niej korzystać od razu.

Generowanie tokenów do rozwoju Twojej firmy, wdrażanie indywidualnych projektów użytkowników w blockchain EDC, wspieranych przez ogromną społeczność z całego świata, i otrzymuj codzienne premie od leasingu aktywów kryptograficznych – tutaj daleko do pełnej listy zalet dostarczonych przez platformę.

 

Jak leasing może poprawić Twoje perspektywy

EDC Blockchain korzysta z technologii leasingowej LPoS, która jest ulepszoną wersją Proof-of-Stake. W systemie EDC Blockchain LPoS, użytkownicy mogą wydzierżawić swoje środki do masternodes, aby zacząć otrzymywać codzienne nagrody.

Pod koniec okresu wpłaty kwota zdeponowana przez użytkownika jest zwracana do salda. Użytkownik może włączyć lub wyłączyć funkcję automatycznego odnawiania w ustawieniach, więc pod koniec okresu depozytowego okres leasingu zostanie przedłużony na ten sam okres o rzeczywistą stopę procentową w momencie przedłużenia.

Uruchom portfel EDC Blockchain >

Twórz kryptowalutę i skaluj swój biznes dzięki nowym możliwościom dywersyfikacji aktywów

Jedną z głównych cech wyróżniających platformę EDC Blockchain jest wbudowany innowacyjny konstruktor blockchain, który zapewnia rozwiązania pakietowe do tworzenia własnych zasobów cyfrowych od prostego tokena po pełnoprawną kryptowalutę z algorytmem wydobywającym PoS na platformie blockchain EDC dosłownie w kilka kliknięć. Właściwy token pozwala skalować działalność i otwiera nowe perspektywy znalezienia nowych klientów i uzyskania lojalności od dotychczasowych klientów.

Konstruktor monet EDC oferuje jeden z trzech pakietów do stworzenia własnego zasobu cyfrowego, w zależności od cech tokena odpowiednich dla konkretnego użytkownika. Możesz wybrać jeden z tych pakietów na oficjalnej stronie internetowej firmy .

Pakiet „Basic” daje możliwość stworzenia monety, nadania jej symbolu i opisu. Pakiet „Plus” umożliwia zmianę maksymalnej ilości wydanej podczas tworzenia monety oraz zmianę jej symbolu i opisu.

Dzięki pakietowi „Premium” użytkownik może utworzyć pełnoprawną kryptowalutę w oparciu o algorytm wydobywania PoS i wybrać główne cechy monety, takie jak symbol, opis, maksymalny popyt, liczba miejsc po przecinku, funkcja leasingu, a także premię za dojrzewanie.

Ale to nie wszystko! Podczas pracy z platformą EDC Blockchain użytkownicy mogą liczyć na szerokie wsparcie reklamowe i marketingowe swoich projektów. Jest to możliwe, ponieważ zespół EDC Blockchain jest ekspertem od kryptografii z dużym doświadczeniem i wieloma popularnymi projektami jako partnerami firmy. Wszystkie te narzędzia pomagają członkom społeczności osiągnąć całkowicie nowy poziom rozwoju wraz z EDC Blockchain!

Uruchom portfel EDC Blockchain >

Tło EDC Blockchain

„Naszym celem jest tworzenie produktów opartych na blockchain, które są dostępne dla wszystkich. Chcemy pomóc tokenizować małe i średnie firmy, aby nasza firma rozwijała się i przynosiła korzyści ludziom i całemu społeczeństwu, pracując w pozycji maksymalnej przejrzystości i przyzwoitości ”, komentuje Vaz Eghiazar , CEO EDC Blockchain.

„EDC Blockchain został stworzony jako wielofunkcyjna platforma, agregator z własnym blockchainem, aby zapewnić użytkownikom zaawansowane rozwiązania, w tym możliwości marketingowe dla dowolnego rodzaju firm i startupów, a także wsparcie dla społeczności, która rozwinęła się w ostatnich latach”.

Poczytaj również:

EDC Blockchain to więcej niż PoS i Masternode. To LPoS!

Moneta EDC Blockchain weszła w fazę stałego wzrostu!

Przyszłość z EDC Blockchain

EDC – moneta premiowa nowej generacji


Bądź na bieżąco!  ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO NEWSLETTER’A

Norbert

Wasza ocena
[GŁOSÓW: 2 OCENA: 5]

Warte uwagi


Udostępnij
Napisz do Nas
KURS CRYPTO