page contents

O nas

Jesteśmy zespołem osób, którzy od ponad pięciu lat zajmują się problematyką crypto oraz technologią blockchain.

Giełdy gdzie kupujemy CRYPTOKursy crypto

Jesteśmy zespołem osób, którzy od ponad pięciu lat zajmują się problematyką crypto oraz technologią blockchain. Wcześniej każdy z nas próbował promować  na własną rękę tą kontrowersyjną technikę, która obecnie zaczyna być zauważalna w każdej dziedzinie naszego życia, tu przykładowo wdrażana jest masowo do systemów bankowych.

Prowadzimy dalej własne strony, kanały YouTube poświęcone crypto i nie tylko.

Pewnego dnia postanowiliśmy połączyć siły z uwagi na ogrom przekazywanych informacji w świecie kryptowalut. Po wielu latach doświadczeń naszą uwagę przykuły nowe sposoby „kopania” crypto tj.: metoda PoS i Masternode.

Z uwagi na to, że technologia Proof of Work (PoW) jest bardzo energożerna, nasze oczy zwróciły się w kierunku Proof od Stake (PoS) i Masternode (MN), które są przyjazne dla naszego środowiska i o wiele wydajniejsze niż PoW.

Większości firm w chwili tokenizacji („akcje elektroniczne”) swoich aktywów zmuszona jest do uruchomienia własnych blockchain’ów, gdzie w większości wybierają technologię opartą o PoS i Masternode i tu nadarza się ogromna okazja do pozyskiwania „monet”.

Obserwujemy również inne metody pozyskiwania crypto z tzw. kraników (faucet), przeglądarek internetowych opartych o blockchain z wynagrodzeniami dla ich użytkowników w crypto.

Zapraszamy do odwiedzenia naszych kanałów w mediach społecznościowych takich jak:

Ponadto jeżeli chcesz zapisz się do naszego Newslettera i bądź na bieżąco z informacjami publikowanymi na naszej stronie internetowej.

Nasz zespół

Rozwiązaniami w górnictwie cyfrowym zajmujemy się już od ponad 5 lat. W trakcie tej może niedługiej przygody wypróbowaliśmy już nie jeden sposób pomnażania crypto. Dziś stawiamy na PoS i MASTERNODE…

CryptoMining.com.pl

Team

MATEUSZ

Mining Expert, Youtuber

NORBERT

Mining Expert, Webmaster

PIOTR

Mining Expert. Youtuber

Zapisz się do Newsletter’a

Bądź na bieżąco w świecie PoS i Masternode

Napisz do Nas
KURS CRYPTO