page contents
CryptoTab Bitcoin Kanga kantor giełda 2
Udostępnij

Widziałem wiele projektów, które mówią o sobie wiele dobrych rzeczy. Ale większość traci na jakości lub w ogóle przestaje istnieć. Zastanawiam się, dlaczego tak się dzieje…

Ostatnio zbadałem  „ Projekt ” –  oparty na współpracy , które jest starannie zaplanowane i zaprojektowany tak, aby osiągnąć konkretny cel .

Potem odkryłem bardzo interesującą walutę, która działa od dłuższego czasu dzięki stabilności, zunifikowanej społeczności i ciągłemu rozwoju. Projekt napotkał wiele przeszkód na swojej drodze, podobnie jak inne projekty do tej pory, ale udaje mu się to realizować swoje cele ze względu na Harmonię Zespołu w dążeniu do budowania społeczności i funkcjonalności aplikacji.

Spójne sieci i rozwój –zmiany na platformie, dla których priorytetem była wygoda użytkowników, oraz nowe wymiany dla większej liczby sieci.

ESBC - platforma bukmacherska (3)

ESBC - platforma bukmacherska (2)

Płynność – jeśli wystąpi problem, zespół nie wypowiada fałszywych słów, aby przekonać wszystkich do zachowania spokoju. Zamiast tego chętnie podzieli się nim ze swoją społecznością…

ESBC - platforma bukmacherska (4)

ESBC - platforma bukmacherska (5)

Anonimowość – możliwość pozostania anonimowym przy zawieraniu zakładów, bez konieczności rejestracji. Możesz korzystać z istniejących kont, takich jak Discord. A najciekawszym nie jest potrzeba weryfikacji twojej tożsamości.

ESBC - platforma bukmacherska (9)

Obstawiaj używając konta Discord

Obstaw zakłady z  ESBC >

Niezawodny algorytm –oparty jest na kodzie źródłowym XDNA, któryłączy wszystkie pozytywne aspekty udanych walut cyfrowych, biorąc pod uwagę ich wady i słabe punkty. Z PIVX na swoim zapleczu, który jest rozwidleniem kryptowaluty, która stworzyła system masternode – DASH. Zespół rozszerzy się na poufne funkcje poprzez integrację z nowoczesnymi technologiami, tak właśnie będzie działać ESBC.

ESBC - platforma bukmacherska (6)

Prędkość i decentralizacja – ESBC dąży do tego, aby stać się naprawdę szybką i funkcjonalną kryptowalutą dla zakładów i sektora hazardowego.

ESBC - platforma bukmacherska (7)

Zaangażowanie społeczności –wiele wydarzeń angażujących społeczność poprzez testy beta z interesującymi nagrodami, prezenty i gry oraz działania społeczne, kontrolowanie podaży i popytu, rozmowy o kryptowalutach i wiele innych.

ESBC - platforma bukmacherska (1)

Myślę, że właśnie dlatego wybrałem ESBC jako jeden z projektów, na którym się skupiam. To dla mnie jeden z najlepszych projektów. Jeśli chcesz zwizualizować to, co mówię, odwiedź oficjalne linki, aby dowiedzieć się więcej o ESBC.

Obstaw zakłady z  ESBC >

Oficjalna strona: https://esbc.pro/

strona Zakłady: https://www.cryptomining.com.pl/bet.esbc.pro

Niezgoda: https://discord.gg/nnDW92H

Informacje gdzie można kopać ESBC znajdziesz tutaj: https://www.cryptomining.com.pl/e-sport-betting-esbc/

Tekst oryginalny: https://medium.com/@vinsmoke1552

Zobacz również :  Wygraj ESBC bez ryzyka


 Bądź na bieżąco!  ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO NEWSLETTER’A

Norbert

Wasza ocena
[GŁOSÓW: 2 OCENA: 5]

Udostępnij
Napisz do Nas
KURS CRYPTO