page contents
CryptoTab Bitcoin Kanga kantor giełda 2
Udostępnij

Oznacza to, że dzięki aktywnemu rozwojowi projektu EDC Blockchain w Korei Południowej duża liczba osób będzie miała możliwość korzystania z ich produktów technologicznych w swojej działalności!

 

EDC Blockchain jest oficjalnym partnerem „Światowego szczytu Blockchain MARVELS” 1

W wyniku szczytu „WBS MARVELS” w Seulu 2019 EDC Blockchain podpisał memorandum o współpracy z Bong Kyu Park, przewodniczącym szczytu CEO Korei. Memorandum ma na celu przyspieszenie wzajemnego rozwoju obu firm, dzielenie się doświadczeniem zawodowym i wdrażanie wspólnych projektów w dziedzinie technologii blockchain.

Utwórz portfel EDC Blockchain >

Bong Kyu Park jest znanym profesjonalistą i ewangelistą blockchain w Azji. Pod jego kierownictwem „WSB Marvels” stał się głównym generatorem pozytywnych zmian we wdrażaniu blockchain w realnej gospodarce.

EDC Blockchain jest oficjalnym partnerem „Światowego szczytu Blockchain MARVELS” 2

Szczyty Blockchain „WBS MARVELS” gromadzą dyrektorów firm technologicznych, inwestorów instytucjonalnych i przedstawicieli światowych przedsiębiorstw IT, ekspertów od kryptografii i media blockchain! Bezpośrednia współpraca autorytatywnego projektu z firmą jest potwierdzeniem wysokiego statusu i udanej strategii rozwoju EDC Blockchain.

Konferencja „WBS MARVELS” w Seulu była wielkim sukcesem. Prezentacja wielofunkcyjnego ekosystemu o nazwie ECRO System wzbudziła zainteresowanie zarówno wielu międzynarodowych społeczności blockchain, jak i koreańskich mediów. Uczestnicy konferencji mogli również dowiedzieć się więcej o funkcjach platformy EDC Blockchain: prowadząc specjalną ruletkę, dali „czerwone koperty” z monetami upominkowymi EDC! Takie nagrody były nie tylko przyjemne, ale także przydatne: szczęśliwi właściciele „kopert” mogli w praktyce nauczyć się, jak ta funkcja działa.

EDC Blockchain jest oficjalnym partnerem „Światowego szczytu Blockchain MARVELS” 3

Mamy nadzieję na długoterminową i udaną współpracę z jedną z najbardziej globalnych i szanowanych organizacji, która doprowadzi do wzrostu liczby produktów z blockchain w małych i średnich firmach!


Zobacz inne informacje o EDC Blockchain


Bądź na bieżąco!  ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO NEWSLETTER’A

Norbert

Wasza ocena
[GŁOSÓW: 1 OCENA: 5]

Udostępnij
Napisz do Nas
KURS CRYPTO