page contents
CryptoTab Bitcoin Kanga kantor giełda 2
Udostępnij

Z przyjemnością ogłaszamy dla Was kolejną niespodziankę. Blockchain VAULT został uruchomiony ponad 2 lata temu i mimo że wprowadzili kilka zmian po drodze, nadal działali na starym PIVX 3, który został wydany w 2018 roku.

Dziś cieszymy się, że moneta VAULT została zaktualizowana do najnowszego PIVX 5.3.2, który został wydany dopiero 28 września. Najnowsza platforma PIVX poprawia wydajność i bezpieczeństwo łańcucha bloków i daje silną pozycję w trakcie przechodzenia na VAULT 2.0. Wiele się dzieje za kulisami i są blisko uruchomienia nowej Twierdzy, w której nastąpi poważna zmiana w obecnym modelu inwestycyjnym.

Obecnie pracują nad wieloma rzeczami, w tym poprawą prezentacji dla marketingu monety VAULT. Zamiast czekać i dać Ci wszystko od razu wraz z uruchomieniem nowej platformy, będą stopniowo publikować kolejne aktualizacje w miarę przejścia na całkowicie przepisaną platformę VAULT 2.0. Nowa biała księga, która jest obecnie w toku, powinna zapewnić większą jasność i wgląd w to, co zaplanowali i dokąd zmierzają.

Jeśli przyjrzysz się bliżej, przekonasz się, że moneta VAULT jest wyjątkowa. Nigdy nie byli „po prostu kolejnym projektem masternode”, wykorzystywali kod PIVX jak nikt inny, robiąc rzeczy po swojemu. Moneta VAULT może używać PIVX i masternodów, ale jest to najbardziej nietypowy projekt „masternode”, z jakim się spotkasz.

Vault – jedna z najprostszych do obsługi pula PoS i Masternode

Od początku robili wiele rzeczy, które zyskały popularność w DeFi, takich jak blokowanie monet/zamrażanie monet, dawanie bonusów lojalnościowych za zamrażanie i przechowywanie monet. Powinieneś więc zobaczyć, że są bardziej CeFi, które wykorzystuje cechy DeFi. Platforma VAULT jest centrum i obsługuje wszystko, co związane z VAULT. Posiadacze monet VAULT uzyskują najlepsze zwroty bez żadnych opłat za prowadzenie własnych węzłów. Moneta VAULT nie ma innych usług udostępniania.

Nigdy nie powstrzymali nikogo od usuwania węzłów, ale dawali bonusy i zachęcali użytkowników do trzymania na platformie VAULT i zamrażania ich monet, aby zwiększyć jej siłę i niedobór. Każdy z ich założycieli otrzymał po jednym węźle i ponad 2 lata temu zawarł pakt, że nie będziemy sprzedawać ani jednej monety, dopóki nie dowiedzą się, że osiągnęli cele i że popyt na wszystkich jest znacznie większy.

Widzieliśmy wzloty ponad 100 tys. sat i ściany wymiany z ponad 2 BTC przy 100 tys. sat, a jednak główny zespół VAULT utrzymał i nadal trzyma się mocno. Projekt VAULT sprzedaje również zamrożone paczki monet na platformie i wykupuje je z giełd, aby je zamrozić.

W rezultacie mamy całkowicie nierealistyczną blokadę tego, co powinno teraz wynosić 96%+ (niektóre węzły mają iść w górę, ale wkrótce dowiesz się, dlaczego się wstrzymywali) i to nie obejmuje 3 serwerów do stakowania z 11k+, które MNO nie może liczyć. Tak więc efektywnie ich „zamek” ma ponad 98%, z czego około 95% to CRYO i nigdy nie opuści platformy. W rezultacie inwestorzy, którzy wiedzą o nich i o tym, jak pracują, uwielbiają trzymać monetę VAULT i nie mają nic przeciwko jej zamrażaniu, ponieważ wiedzą, że dzięki temu projekt utrzymuje się na wysokim poziomie i ceny, dzięki czemu mogą sprzedawać swoje nagrody, kiedy tylko zechcą. Poza tym jeszcze nawet nie zaczęli, jeśli chodzi o funkcje i rozwój, a wielu z Was widzi przed sobą ogromny potencjał. Jeśli główny zespół VAULT nie sprzedaje, musi oczekiwać na znacznie więcej, a my to potwierdzamy.

Obecnie platforma VAULT obsługuje 437 węzłów, a każdy pojedynczy węzeł znajduje się na platformie VAULT , więc mamy zamknięty sklep. Nikt nie ma węzła na zewnątrz, co oznacza, że ​​nie ma znaczenia, czy obsługują 450 węzłów, czy 5, ponieważ otrzymują nagrodę za każdy blok.

Moneta VAULT wykorzystuje pulę nagród, w której gromadzą się wszystkie nagrody blokowe, a następnie są one dzielone zgodnie z liczbą monet posiadanych na koncie użytkownika. Nikt nie posiada węzła ani nie ma adresu masternode. Posiadacze monety VAULT otrzymują udziały z puli nagród. Tak więc skutecznie są projektem kryptograficznym, który wykorzystuje węzły jako kręgosłup, aby napędzać łańcuch bloków w celu generowania nagród blokowych. Użytkownicy mogą bezpłatnie umieszczać swoje monety na platformie VAULT i otrzymywać korzyści bardzo podobne do DeFi.

Po rozmowach w klubie zespół VAULT zgodził się, że po aktualizacji do najnowszego rdzenia PIVX, ponieważ obsługują wszystkie węzły, liczba węzłów lub zabezpieczenia do ich uruchomienia nie jest ważna. Co ważne, nic się nie zmienia wraz z nagrodami ani bieżącymi korzyściami z obstawiania monet VAULT na platformie VAULT. Wszelkie zmiany, które zdecydują się wprowadzić, przyniosą korzyść lojalnym inwestorom i nagrodzą tych, którzy włożyli więcej, aby uzyskać więcej. Posiadacze nadal otrzymają tę samą kwotę za 1000 monet, którą zawsze otrzymywali.

Liczba monet wymaganych do wejścia do inwestorów VAULT i klubu VAULT nadal ma to samo znaczenie i wartość, a planują dodać dodatkowe korzyści.

Dla wyjaśnienia: nie zabierają nikomu niczego, ani nie zmuszają do kupowania większej ilości monet, aby ulepszyć swój węzeł, ponieważ nikt nie ma węzła na zewnątrz, i nikt nie wydawał się zainteresowany. W niedzielę, kiedy sieć dotrze do bloku 591 000, platforma VAULT będzie obsługiwać wszystkie swoje węzły z 6000 zabezpieczeniem. Na razie nic więcej się nie zmieni, ale poważne zmiany, których nigdy wcześniej nie dokonali z monetą VAULT, są na horyzoncie, począwszy od premiery nowej Twierdzy.

VAULT.Investments Stronghold – pula Bitcoin

VAULT Platform 2.0 to paliwo rakietowe dla monety VAULT.

Portfele VAULT dostępne do pobrania: https://github.com/vault-investments/VAULT-Core-5/releases/tag/v5.3.2.0

WAŻNE! Jest to obowiązkowa aktualizacja i zastąpi obecny portfel. Więc każdy, kto obsługuje portfel, będzie musiał zaktualizować przed blokiem 591 000, do którego powinniśmy dotrzeć od niedzieli rano do popołudnia czasu londyńskiego. Powiadomią wszystkie giełdy i witryny z danymi, aby zaktualizowały je na czas.

Inne informacje

StakeCube

Aby uczcić ponad 3000 członków MineCube, losowo wysłali 125 pracowników do obecnych użytkowników MineCube! 🎉

Aby uczcić ponad 3000 członków MineCube, losowo wysłali 125 pracowników do obecnych użytkowników MineCube

 

Miłego tyczenia!

Jeśli szukasz ogólnych informacji na temat kryptowaluty, wiadomości kryptograficznych, wskazówek, przewodników, strategii, fintech, nowych technologii, przestrzeni handlowej, inwestycji w krypto i wielu innych? CryptoMining.com.pl to miejsce, do którego należy się wracać. Odwiedzaj naszą stronę oraz nasze media społecznościowe, również zapisz się do naszego newslettera, abyśmy mogli wspólnie wywierać wpływ na rozwijającą się technologie blockchain.


Bądź na bieżąco!  ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO NEWSLETTER’A

Norbert

[crypto-donation-box]

Wasza ocena
[GŁOSÓW: 0 OCENA: 0]

Udostępnij
Napisz do Nas
KURS CRYPTO