page contents
CryptoTab Bitcoin Kanga kantor giełda 2
Udostępnij

W tamtym tygodniu pojawił się ciekawy trend. Wiele znanych celebrytów i polityków ogłasza, że ​​zarabiają w Bitcoin.

Jednym z pierwszych, którzy ogłosili, był rozgrywający Green Bay Packers Aaron Rodgers.

W minionym tygodniu odbyło się kilka kluczowych wyborów politycznych. Ciekawie było zobaczyć, że nowy burmistrz Nowego Jorku wybrał płacenie w Bitcoin.

Ogłoszono, że nie jest sam, ponieważ obecnie burmistrzowie 4 amerykańskich miast otrzymują teraz przynajmniej część swojej pensji w Bitcoin.

Ten trend może się szybko rozprzestrzeniać jako król podcastów, sam Joe Rogan, ogłosił, że został opłacony w Bitcoin niedawno. Czy zarabianie w Bitcoin stanie się nową modną rzeczą do zrobienia?

Salwador już w pełni przyjął Bitcoin. Brazylia będzie następna? Obecnie w tym kraju pojawiła się propozycja, aby umożliwić ludziom płacenie w Bitcoin.

Gdybyś miał taką opcję, czy chciałbyś otrzymać wynagrodzenie w Bitcoin? Inflacja dopiero się zaczyna. Fiat spadł pod względem siły nabywczej. W ciągu ostatnich 100 lat utrata siły nabywczej dolara amerykańskiego jest alarmująca.

Czy zobaczymy nowy trend? Czy ludzie zaczną domagać się zapłaty w bitcoinach, gdy dolar będzie nadal spadał? Czekać na dalsze informacje?

Aktualizacja Bitcoin (BTC)

Przyjrzyjmy się wiadomościom w tym tygodniu i zobaczmy, czy powyższy tweet jest prawdziwy.

Numer 1: Czy banki chcą twojego Bitcoina?

Wydaje się, że Australia zawsze jest miejscem, w którym wszystko jest testowane jako pierwsze. Co robią ich banki?

Numer 2: Czy rządy chcą twojego Bitcoina?

Numer 3: Czy influencerzy chcą Twojego Bitcoina?

Numer 4: Czy oszuści chcą Twojego Bitcoina?

Numer 5: Czy korporacje informacyjne chcą twojego Bitcoina?

Tak więc szybki przegląd nagłówków w tamtym tygodniu potwierdza, że ​​istnieje wiele podmiotów, które chcą Twojego Bitcoina. Czy HODLing jest jednak najlepszą opcją?

Co by było, gdybyś mógł zarobić ~24% APR na swoim Bitcoinie? Co by było, gdybyś miał do wyboru spieniężenie zarobionych dziennych odsetek lub skompensowanie swoich zwrotów, aby uzyskać jeszcze większy zysk?

VAULT urzeczywistnia to marzenie. Zajrzyj do VAULT i dowiedz się, jak codziennie zwiększać swoje zasoby kryptowalut.

VAULT.Investments Stronghold – pula Bitcoin

 

Lub tutaj 😉

Interest Crypto.com kontra interest StakeCube!

 

 

Życzymy trafnych decyzji!

Jeśli szukasz ogólnych informacji na temat kryptowaluty, wiadomości kryptograficznych, wskazówek, przewodników, strategii, fintech, nowych technologii, przestrzeni handlowej, inwestycji w krypto i wielu innych? CryptoMining.com.pl to miejsce, do którego należy się wracać. Odwiedzaj naszą stronę oraz nasze media społecznościowe, również zapisz się do naszego newslettera, abyśmy mogli wspólnie wywierać wpływ na rozwijającą się technologie blockchain.


Bądź na bieżąco!  ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO NEWSLETTER’A

Norbert

[crypto-donation-box]

Wasza ocena
[GŁOSÓW: 0 OCENA: 0]

Udostępnij
Napisz do Nas
KURS CRYPTO