page contents
CryptoTab Bitcoin Kanga kantor giełda 2
Udostępnij

StakeCube

Wszystkie ich wysiłki i rozwój opłaciły się w tym roku!

Ranking monet masternode za 2019 r. i ich wzrost 😉

Ranking monet masternode za 2019 r. i ich wzrost

Twórcy projektu są bardzo wdzięczni za wszystkich nowych przyjaciół, których poznali w 2019 r., za  wsparcie i niewielki, ale stały postęp, jaki razem zrobili. Rok 2020 będzie ekscytującym rokiem i bez zbytniego zagłębiania się w szczegóły podzieliili się swoimi przemyśleniami na ten rok.

Zasadniczo zawsze myślą o tym, jak mogą ulepszyć Stakecube (idąc w parze z zyskami, użytecznością i nowymi funkcjami) i jak zawsze będą kontynuować ciągły rozwój pod względem funkcji i wsparcia, ale skupią się przede wszystkim na:

Płynność bardzo powierzchowny termin

,który zawiera wiele rzeczy, ale stanie się naszym głównym celem w 2020 r. Zdefiniowanym celem jest generowanie pieniędzy i wolumenu na Stakecube i wszystkich powiązanych funkcjach, takich jak wymiana itp. Obejmuje to również, ale jest nieograniczone do innych rzeczy, takich jak: dalszy rozwój naszego zespołu w zakresie rozwoju i wsparcia, projektowanie bardziej konkretnych i stałych przepływów biznesowych, gromadzenie funduszy rezerwowych na bezpieczeństwo, przeprowadzanie ukierunkowanych inwestycji w marketing i SCC oraz znaczne zmniejszenie kosztów ponownej inwestycji zysków w zespół i strukturę, co skutkuje większą liczbą monet na liście, poprawą wsparcia, obsługą większej liczby MN i wiele więcej.

Skalowalność silnie powiązany z płynnością

Skalowalnością i ciągłymi ulepszeniami bezpieczeństwa stanie się głównym tematem. Wydajność, stabilność strony, przestrzeń na portfele / węzły, struktura serwera, rozwiązania do tworzenia kopii zapasowych – wszystko to rozbudujemy i przebudujemy w 2020 r., aby zdrowo rosnąć i obsługiwać rosnącą liczbę użytkowników, funkcje i objętość.

Partnerstwo i komunikacja publiczna

Kolejny nacisk zostanie położony na ukierunkowane partnerstwa, które są również powiązane z punktem 1. Stakecube zyskuje również nowy stały i profesjonalny charakter w zakresie komunikacji, w tym regularnych publikacji i raportów. Wiem, że są to obecnie tylko z grubsza poruszone tematy, bez prawdziwych informacji, ale do tego dojdziemy krok po kroku w tym roku.

 

TRON

TRON zdobywa nagrody Jinse Finance Awards 2019 dla najbardziej innowacyjnej sieci publicznej i 100 najlepszych przedsiębiorstw blockchain.

27 grudnia najlepsze media blockchain Jinse Finance zorganizowały ceremonię wręczenia nagród „Dotrzymując kroku czasowi”, w której udział wzięło ponad 100 przedsiębiorstw blockchain, ponad 300 wpływowych osób i wiele instytucji z branży z Chin i zagranicy.

TRON zdobywa nagrody Jinse Finance Awards 2019 dla najbardziej innowacyjnej sieci publicznej

TRON, jako chiński blockchain i zdobywca nagrody nr 1, uczestniczył w ceremonii i otrzymał nagrody Jinse Finance za najbardziej innowacyjny łańcuch publiczny w 2019 r. Oraz 100 najlepszych przedsiębiorstw blockchain w 2019 r…

Więcej na: https://medium.com/tron-foundation/tron-wins-2019-jinse-finance-awards-for-most-innovative-public-chain-and-top-100-blockchain-d2281841477a

TRON WALLET – portfel TRON, czyli jak “kopać” kryptowalutę TRON

2019 był niesamowitym rokiem dla Qtum

Qtum

2019 był niesamowitym rokiem dla Qtum,

sprawdź postępy osiągnięte w roku 2019: https://blog.qtum.org/qtum-2019-annual-review-2a26ad1df937

 

VeChain

Rok 2019 był dla VeChain był trudny, ale znaczący i owocny. Spójrzmy wstecz na cały rok i cieszmy się z ich kluczowych osiągnięć. Dołącz do nich w nowym roku dzięki wersji VeChainWhitepaper 2.0!

Rok 2019 był dla VeChain był trudny

Raport finansowy wykonawczy VeChain Vol.9, który obejmuje okres od sierpnia 2019 r. do października 2019 r.,  jest już dostępny na stronie : https://medium.com/vechain-foundation/vechain-financial-executive-report-vol-9-edefcbac4bcc?

 

SINOVATE (SIN) Blockchain Grudzień 2019 aktualizacja finansowa

SINOVATE

SINOVATE (SIN) Blockchain Grudzień 2019 aktualizacja finansowa: https://medium.com/@sinovatechain/december-2019-financial-statement-363637e0d377

Inne informacje

10 najlepszych monet Masternode – tydzień nr 52

10 najlepszych monet Masternode - tydzień nr 52

Raport obejmuje okres od 22 do 29 grudnia 2019 r. Masternodes o najlepszych wynikach – podsumowanie tygodniowe.

Kiedy to zobaczysz! 3 najlepiej działające monety masternode są dokładnie takie same, jak monety ze stawką. Zdobywcą najwyższego miejsca jest DeviantCoin (DEV) z zyskiem 76,22%. Wyobraź sobie, że zarabiasz optymalne nagrody, po prostu wpłacając swoje monety do puli wydobywczych z możliwością naliczania odsetek. Z pewnością jest to łatwiejsze niż kiedykolwiek. Kolejne najlepsze wyniki to Metrix Coin (MRX) i ColossusXT (COLX) z odpowiednio 49,02% i 48,57%.

10 najlepszych monet Masternode - tydzień nr 52 2

10 najlepszych monet Masternode w tym tygodniu:

  1. DeviantCoin (DEV) + 76.22 %
  2. Metrix Coin (MRX) + 49.02 %
  3. ColossusXT (COLX) + 48.57 %
  4. Luxcore (LUX) + 13.89 %
  5. SocialSend (SEND) + 13.04 %
  6. Bitcoin Turbo Coin (BTK) + 3.19 %
  7. Divi (DIVI) + 1.53 %
  8. Experience Points (XP) + 1.13 %
  9. Wagerr (WGR) – 0.39 %
  10. PivX (PIVX) – 0.53 %

5 monet, które znalazły się poza pierwszą dziesiątką, to: Rupaya , Stratis , MonetaryUnit , Phore i KYDCoin .

 

Miłego tyczenia!

Jeśli szukasz ogólnych informacji na temat kryptowaluty, wiadomości kryptograficznych, wskazówek, przewodników, strategii, fintech, nowych technologii, przestrzeni handlowej, inwestycji w krypto i wielu innych? CryptoMining.com.pl to miejsce, do którego należy się wracać. Odwiedzaj naszą stronę oraz nasze media społecznościowe, również zapisz się do naszego newslettera, abyśmy mogli wspólnie wywierać wpływ na rozwijającą się technologie blockchain.


Bądź na bieżąco!  ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO NEWSLETTER’A

Norbert

Wasza ocena
[GŁOSÓW: 2 OCENA: 5]

Udostępnij
Napisz do Nas
KURS CRYPTO