page contents
CryptoTab Bitcoin Kanga kantor giełda 2
Udostępnij

Polis, zespół podzielił kilka spostrzeżeń na temat nadchodzącej aktualizacji, Olympus. Po wydaniu Olympus stanie się podstawową bazą kodową łańcucha bloków Polis . W konsekwencji POLIS przestanie być widelcem DASH.

Zdaniem zespołu nowy protokół ma na celu usunięcie niektórych wad blockchainów typu Proof-of-Work i Proof-of-Stake. Olympus stawia na szybki i skalowalny łańcuch bloków, wysoce funkcjonalną zdecentralizowaną organizację autonomiczną (DAO) oraz zoptymalizowany, przyjazny dla użytkownika interfejs łańcucha bloków.

Aby sprostać wyzwaniom skalowalności i bezpieczeństwa, zespół ujawnił, że Olympus wykorzysta konsensus Casper’a.

Casper jest mechanizmem częściowego konsensusu, który wykorzystuje algorytmy Proof-of-Stake z bizantyjską odporną na błędy teorią konsensusu.

Oto kilka ważnych cech protokołu Olympus:

  • Maksymalna dostawa 25.000.000 POLIS
  • Stały czas blokowania 30 sekund
  • Roczna redukcja bloków o 20%
  • Nowa dystrybucja nagród blokowych między walidatorami i zarządzaniem 80% dla walidatorów i 20% dla zarządzania
  • Zamiana masternodów na walidatory

Warto zauważyć, że nowy protokół wprowadza walidatory bloków, które zastępują operatory masternodów. Chociaż nazwa mogła się zmienić, walidatory nadal pełnią podobne funkcje z masternodami. Podstawowa różnica polega na tym, że użytkownicy muszą zablokować swoje monety, aby zostać weryfikatorami. Wymagane zabezpieczenie, aby zostać walidatorem to 100 POLIS.

Szacowany harmonogram wypuszczenia Olympus to trzeci kwartał 2020 r. Nowy protokół przejdzie przez fazy prywatnych i publicznych sieci testowych, zanim zostanie opublikowany.

Inne informacje

Fantastyczny raport od MNO. Świetny artykuł o TOP masternodach, sprawdźcie wszyscy!

Raport masternode na stronie internetowej MNO

 

Miłego tyczenia!

Jeśli szukasz ogólnych informacji na temat kryptowaluty, wiadomości kryptograficznych, wskazówek, przewodników, strategii, fintech, nowych technologii, przestrzeni handlowej, inwestycji w krypto i wielu innych? CryptoMining.com.pl to miejsce, do którego należy się wracać. Odwiedzaj naszą stronę oraz nasze media społecznościowe, również zapisz się do naszego newslettera, abyśmy mogli wspólnie wywierać wpływ na rozwijającą się technologie blockchain.


Bądź na bieżąco!  ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO NEWSLETTER’A

Norbert

Wasza ocena
[GŁOSÓW: 0 OCENA: 0]

Udostępnij
Napisz do Nas
KURS CRYPTO