page contents

Kantory kryptowalut

Poniżej znajdziecie linki i krótki opis większości polskich kantorów kryptowalut, w których zakupujemy Bitcoiny do wymiany na projekty, które są wydobywane metodą PoS i Masternode…

Hosting MasternodeKursy crypto

Kantor 4coins

Jest pierwszym polskim serwisem umożliwiającym bezpieczny, tani i szybki zakup kryptowalut przez Internet. Od początku działalności zdobyli zaufanie tysięcy klientów. Sama idea powstania serwisu zrodziła się z ich wieloletniego zainteresowania i zaangażowania w branży Bitcoin oraz e-commerce.

Założyli, że nowa formuła portalu ma być rozwiązaniem praktycznym, prostym w obsłudze oraz pozwalającym na jak najsprawniejsze przeprowadzenie procesu sprzedaży i zakupu kryptowaluty. Opracowali więc zaawansowane technologicznie rozwiązanie biznesowo-informatyczne, dzięki któremu z dumą może się pochwalić, że staje się liderem polskiego rynku Bitcoin, będąc najlepiej ocenianym w rankingach portalem.

Kantor Bitcantor

Bitcantor to platforma umożliwiająca transakcje zakupu oraz sprzedaży kryptowalut Bitcoin, Litecoin oraz Ethereum bez zbędnych formalności i rejestracji!

Chcesz wymienić niewielką ilość BTC bez tracenia czasu na REJESTRACJĘ? U nas bez problemów wykonasz transakcję do kwoty 4000 PLN bez REJESTRACJI, a sposób jakim otrzymasz środki zależy od Ciebie.

Kantor BuyCoinNow

BuyCoinNow to procesor płatności kryptowalut, w którym można kupić BITCOIN za pośrednictwem kart kredytowych, przelewu bankowego i dotpay.

W BuyCoinNow proces jest bardzo prosty i przejrzysty. Wybierz kwotę BTC, którą chcesz kupić, kliknij “kup teraz bitcoiny” i postępuj zgodnie z zakupem. Kiedy transakcja zostanie zakończona – otrzymasz bitcoiny.

Kantor Hash-back

Szerzenie nowoczesnej technologii, adaptacja zaawansowanych systemów płatniczych, oraz ułatwianie korzystanie z kantorów. A dodatkowo pełna transparentności, dzięki której wszystkie działania stają się jasne i przejrzyste.Kantor tworzy w pełni przejrzystą i zrozumiałą strukturę będącą częścią ekosystemu blockchain.

HashBack to przede wszystkim kantor kryptowalut, ale również blog pełen merytorycznych artykułów i cennych spostrzeżeń, oraz kanały social media dzięki którym dowiesz się więcej o kryptowalutach, szyfrowaniu i bezpieczeństwu.

Hash-back.net otrzymał certyfikat „Rzetelna firma”, który świadczy o Naszej wiarygodności i rzetelności. Oznacza to, że Hash-back nie jest obciążona żadnymi zadłużeniami wobec KRD i jest spółką regulowaną prawnie, której można w pełni ufać.

Kantor Bitcan

Jak kupić Bitcoin?

Z wykorzystaniem Bitcan jest to niezwykle proste. Korzystając z ich usług bez problemów wymienisz złotówki na bitcoiny i odwrotnie. Dzięki tej stronie sam przekonasz się, że kupienie bitcoinów i przechowywanie ich bezpiecznie w swoim portfelu jest bardzo łatwe!

Darmowy, bezpieczny portfel bitcoin, który zostanie założony Ci po pierwszej transakcji, pozwoli Ci przyjmować wpłaty i wykonywać przelewy za darmo.

Potrzebujesz konsultacji? Skontaktuj się z nami już teraz!

Nie wiesz jak zacząć, nie potrafisz poruszać się w świecie CRYPTO, napisz do nas pomożemy Ci, by wszystko stało się prostsze, bezpieczniejsze i z korzyścią dla Ciebie…

13 + 3 =

Napisz do Nas
KURS CRYPTO