page contents
CryptoTab Bitcoin Kanga kantor giełda 2
Udostępnij

Więc zasadniczo rozumiem, że YieldNodes Pro (YNP) będzie działać jako pomost między gospodarką świata rzeczywistego, a ekosystemem kryptograficznym.

  • Aktywa przynoszą dochody, które są wykorzystywane do rekompensowania inwestorom.
  • Monety decenomiczne zostają powiązane z rzeczywistymi aktywami w celu ustabilizowania ich wartości, ale dla tych monet trwa MNoding i staking.

Próbuję złożyć puzzle, jak rozumiem YieldNodes Pro.

Zakładając, że diagram jest reprezentatywny dla tego, jak zostanie zaimplementowany YieldNodes Pro, oto pytania z kanału Discord:

  1. YNP zabezpieczyło ponad 300 mln aktywów, jaki rodzaj umowy istnieje między właścicielami a YNP? czy wszystkie wygenerowane przychody z tych aktywów należą do YNP?
  2. Podział przychodów zwiększy wartość NFT w początkowej fazie (1 rok?), ale czy istnieje faza, w której te przychody będą dzielone/wypłacalne jako BTC lub stablecoiny, bez automatycznego przechodzenia na saldo NFT? Podobnie jak w YN, gdzie mamy możliwość wycofania się lub złożenia.
  3. Monety decenomiczne zostaną „powiązane” z wartością aktywów: czy to oznacza, że ​​w najgorszym przypadku aktywa zostaną sprzedane w celu zwrócenia odpowiednich wartości posiadaczom monet? Zakładam, że nie, więc co oznacza tutaj „kołek”?
  4. Ponadto Masternoding i Stacking wygenerują więcej monet i inflację, jeśli wartość aktywów nie nastąpi, wartość monet ostatecznie spadnie.
  5. YN inwestorzy, którzy zdecydują się pozostać w programie, otrzymają NFT, który reprezentuje ich saldo i być może przyjdą nowi inwestorzy. W pewnym momencie całkowita wartość NFT będzie równa całkowitej wartości aktywów rzeczowych (300 mln) .Czy to oznacza, że ​​w tym momencie żaden nowy inwestor nie może dołączyć?

Jeśli mogą się przyłączyć, to znaczy, że kapitał się rozrzedzi, a przychody spadną, czy może coś przegapiłem?

URS odpowiedzi

Ad 1

Widziałem już stworzoną grafikę i dziękuję za to konstruktywne pytanie, które pokazuje mi, że komuś zajęło dużo czasu, aby zrozumieć ideę DECENOMY. Chciałem szczegółowo odpowiedzieć na to pytanie wcześniej, ale jak niektórzy mogą sobie wyobrazić, obecnie jestem nieco przeładowany. Odnoszę się do pytań…

Jak wspomniano wcześniej, właściciel aktywów będzie zobowiązany do prowadzenia wszelkiej działalności gospodarczej w obszarze gospodarczym DECENOMY. Obejmuje to nie tylko obrót akcjami aktywów, ale także wszystkie przychody generowane przez aktywa.

Tworzenie wartości prowadzi również do generowania nowych monet. Obecnie budujemy w tym celu konstrukcje prawne, w jaki sposób własność nieruchomości może być prawnie związana z NFT. (Udziały, zabezpieczenia w księgach wieczystych, obowiązek księgowy w DECENOMY z interfejsami antsprechenden itp.). Początkowo z pewnością będą rozwiązania przejściowe, dopóki DECENOMY nie będzie mieć odpowiedniej skali, aby obsłużyć dowolną ilość.

Ad 2

Zależy to od wyposażenia odpowiedniego NFT. Zasadniczo możliwe jest, że NFT można ponownie połączyć w pulę, podobnie jak YieldNodes, a następnie może wystąpić efekt złożony lub dochód może prowadzić do wypłaty. NFT sprawia, że ​​wszystko jest znacznie bardziej przejrzyste dla inwestorów.

Ad 3

Wartości są w rzeczywistości tylko pośrednio powiązane z monetami. Aktywa są wnoszone do DECENOMY, zwiększając w ten sposób wartość przestrzeni gospodarczej, a tym samym nadając wartość monetom, ponieważ są one wykorzystywane do działalności gospodarczej.

Ad 4 i 5

Nie, przestrzeń ekonomiczną określają zarejestrowane aktywa. Przestrzeń ekonomiczna może więc teoretycznie rosnąć w nieskończoność, ponieważ każdy może wnieść majątek, z zastrzeżeniem pewnych reguł. Zwroty aktywów rosną, ponieważ oprócz „normalnych” zwrotów aktywów, istnieją również interesy w dostarczaniu aktywów w ramach sieci, a zachowania społeczne i ekologiczne również prowadzą do nagród poprzez odpowiednie monety.

W DECENOMY nie ma odsetek od pieniędzy/monet, są to odsetki od aktywów i nagrody za monety, które są wykorzystywane jako kapitał obrotowy, np. również jako zabezpieczenie dla masternodów.

Mam nadzieję, że te odpowiedzi zapewnią większą jasność.

 

Aktualizacja wideo YieldNodes

Zacytuję fragmenty odpowiedniego fragmentu Lite Paper

W ostatnich latach pojawiły się różne podejścia do wspierania wartości pieniężnej wartościami rzeczywistymi. Pieniądz fiat, podobnie jak prawie wszystkie kryptowaluty, ma ten problem, że za wartością pieniężną, a także podażą pieniądza, nie ma prawdziwych wartości…

Wartość pieniądza tak naprawdę wynika z wartości obszaru gospodarczego, w którym można go wykorzystać. Z kolei wartość przestrzeni ekonomicznej określają 3 czynniki: – Praca – Majątek – Technologia jest często wymieniana jako czynnik (np. Smith & Ricardo czy Marks).

W DECENOMY dodają ją do aktywów, w czasach wirtualnych modeli biznesowych ziemia jest zawsze w jakiś sposób połączona z aktywami lub sama jest aktywem. Te 3 czynniki tworzą wartość. Praca i wiedza to narzędzia dźwigni, które zwiększają wartość aktywów w kontekście tworzenia wartości.

Nowoczesne technologie zamieniły część pracy (roboty i sztuczna inteligencja) oraz wiedzę (bazy danych, big data) w same aktywa. Chęć do pracy i dostarczanie wiedzy są z kolei przyciągane przez interesujące atuty, więc aktywa są również podstawą do zapewnienia, że ​​te dwa czynniki są dostępne w wystarczających ilościach. Konsekwencją tego jest to, że podstawowym czynnikiem wartości obszaru gospodarczego jest wartość jego aktywów. Ale jeśli wartość pieniądza zależy od wartości obszaru ekonomicznego, to wartość pieniądza zależy również od wartości aktywów w obszarze gospodarczym.

W DECENOMY przestrzeń ekonomiczną określają aktywa.

 

I taki był zawsze plan DECENOMY, które teraz przyspieszają ze względu na zaistniałą sytuację:

Wprowadzają aktywa do przestrzeni ekonomicznej DECENOMY, które uruchamiają tam aktywność gospodarczą i tworzenie wartości. W rezultacie powiązane monety będą w coraz większym stopniu wykorzystywane do realnych transakcji gospodarczych, zwiększając w ten sposób wartość i stabilizując się.

Ponieważ nie ma jeszcze rzeczywistego statusu prawnego dla DAO, NFT i innych inteligentnych kontraktów, które będą narzędziami do włączania aktywów w dłuższej perspektywie, uciekają się do istniejących form prawnych i konstrukcji. Oznacza to na przykład, że aktywa DECENOMY są w posiadaniu spółek publicznych, a oni pakują ich udziały w NFT.

Partnerzy, którzy wnoszą majątek, zobowiązują się do prowadzenia wszelkiej działalności gospodarczej w obszarze gospodarczym DECENOMY. Zapewniają to odpowiednie umowy. Za pośrednictwem YieldNodes Pro można następnie uczestniczyć w tych aktywach za pośrednictwem tego NFT.

Jak powiedziałem, jest to rozwiązanie przejściowe, dopóki DOA, NFT i Smart Contracts nie będą mogły same zawierać prawnie wiążących umów. Aby zapewnić pewność prawną, DECENOMY PLC, Malta została założona jako firma, która ma zawierać prawnie wiążące umowy w tym zakresie. Atak na tę firmę przez ludzi, którzy chcą chronić swoje depozyty, przynosi zatem efekt przeciwny do zamierzonego.

Uważam, że dla starych i nowych inwestorów ważne jest, aby oprócz szczegółów technicznych wiedzieli, że korzyści dla nas pozostają takie same. Jeśli plan się powiedzie, gdy aktywa realne zwrócą monety Decenomy… a masternoding nadal się dzieje, czy inwestorzy mogą cieszyć się podobnymi miesięcznymi zyskami z wycofania lub zsumowania, jak przed zwrotem do Yield Nodes Pro?

W krótkim okresie można sobie wyobrazić dowolny poziom zysku, ale przeciętnie zysk ze wszystkich aktywów nie może przekroczyć wzrostu gospodarczego. Poinformowaliśmy o tym już we wszystkich poprzednich audytach. Jeśli zainwestujesz w nowy aktyw lub monetę (np. planowaną w Dubaju monetę energetyczną), np. podobną do Tesli, zawsze możliwy jest dość wysoki zysk, a ci, którzy sprytnie inwestują w aktywa, z pewnością mogą tam dobrze zarobić.

Ale DECENOMY będzie miała system, w którym zasadniczo tylko parametry ekonomiczne mogą zmieniać kursy wymiany i ceny. Spekulacja jest więc nadal możliwa, ale spekulanci (np. wieloryby) nie mogą już sami manipulować cenami poprzez duże zakupy lub sprzedaż. Zwłaszcza w świetle tego, co wydarzyło się od września (aktywny zrzut coinów) uważamy, że jesteśmy bardziej odpowiedzialni za stabilność cen naszych coinów niż za maksymalne ryzykowne zwroty z puli.

 

Miłego tyczenia!

Jeśli szukasz ogólnych informacji na temat kryptowaluty, wiadomości kryptograficznych, wskazówek, przewodników, strategii, fintech, nowych technologii, przestrzeni handlowej, inwestycji w krypto i wielu innych? CryptoMining.com.pl to miejsce, do którego należy się wracać. Odwiedzaj naszą stronę oraz nasze media społecznościowe, również zapisz się do naszego newslettera, abyśmy mogli wspólnie wywierać wpływ na rozwijającą się technologie blockchain.


Bądź na bieżąco!  ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO NEWSLETTER’A

Norbert

Wasza ocena
[GŁOSÓW: 2 OCENA: 3]

Udostępnij
Napisz do Nas
KURS CRYPTO