page contents
CryptoTab Bitcoin Kanga kantor giełda 2
Udostępnij

Nebulas mainnet (nazwa kodowa „Voyager”) zostanie uruchomiony 30 marca przez StackOfStake.

stackofstake-nax-delegation-en

Otwiera możliwości zarabiania dla wszystkich posiadaczy NAS. Rozdadzą 10% NAS uzyskanych z weryfikacji sieci i produkcji bloków wszystkim uczestnikom programu delegacji.

Wypełnij ten formularz, aby ubiegać się o program delegacji NAX:  https://forms.gle/ZjZuH3jwnnMDxnAc7

Warunki programu delegacji NAX są dostępne na stronie https://docs.google.com/document/d/19sBHSWh7sVkL0wFDgTERg4rLLotICvzHI73ik_IGRNg/edit?usp=sharing

Możesz delegować NAS od 6 kwietnia nahttps://node.nebulas.io/detail/stackofstake001

 

Stakecube

INFO 1 / Zakończyli migrację wszystkich 49 wymienionych monet do nowej struktury gorącej / zimnej.

Zobacz tutaj, aby uzyskać więcej informacji: https://discordapp.com/channels/451208708601544715/455533338602504203/684054080468811776

Wszystkie systemy monitorowania, zadania tworzenia kopii zapasowych itp. Są podłączone do nowej infrastruktury – synchronizacja z ich bazą danych, która jest również zoptymalizowana.

Zanim zaczną z powrotem z normalną działalność (dzisiaj w poniedziałek ) i nadrobienie harmonogramu to pracują teraz nad poprawą komfortu wypłat.

Obecnie otrzymasz komunikat o błędzie, jeśli Twoja wypłata przekroczy saldo gorącego portfela i będziesz musiał poczekać na uzupełnieniu portfela. Budują kolejkę, która akceptuje Twoją wypłatę i wykonuje ją, gdy gorący portfel zostanie uzupełniony (ręcznie).

INFO 2 / Są prawie na ukończeniu z biletami crex (zwroty monet po kradzieży 😉 ).

 

Miłego tyczenia!

Jeśli szukasz ogólnych informacji na temat kryptowaluty, wiadomości kryptograficznych, wskazówek, przewodników, strategii, fintech, nowych technologii, przestrzeni handlowej, inwestycji w krypto i wielu innych? CryptoMining.com.pl to miejsce, do którego należy się wracać. Odwiedzaj naszą stronę oraz nasze media społecznościowe, również zapisz się do naszego newslettera, abyśmy mogli wspólnie wywierać wpływ na rozwijającą się technologie blockchain.


Bądź na bieżąco!  ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO NEWSLETTER’A

Norbert

Wasza ocena
[GŁOSÓW: 0 OCENA: 0]

Udostępnij
Napisz do Nas
KURS CRYPTO