page contents
Zaznacz stronę
CryptoTab Bitcoin
Udostępnij

Nigdy nie było łatwiej zacząć zdobywać nagrody, polecając platformę Midas swoim znajomym i społeczności! Program partnerski Midas umożliwia społeczności, wpływowym osobom, twórcom treści i platformom zarabianie na ruchu, wyprowadzając Midas.Investments na świat. Program partnerski Midas umożliwia zarejestrowanym członkom („Partnerzy”) udostępnianie (lub „polecenie”) unikalnego łącza z niezarejestrowaną rodziną i przyjaciółmi oraz rozpoczęcie zdobywania nagród „partnerów”.   

Jak działa Program Partnerski Midas?

Kiedy znajomi lub społeczność klikną ten unikalny link, zarejestrują się w Midas.Investments i dokonają pierwszej wpłaty, Partnerzy zaczną zdobywać nagrody w oparciu o procent zarobków tych nowych poleconych członków. Nagrody partnerskie są wypłacane w USDC, więc pamiętaj, aby otworzyć kartę USDC, aby móc zobaczyć te nagrody partnerskie.

​​Okres nagrody dla wszystkich partnerów Affiliate jest ograniczony do 12 miesięcy od daty pierwszego depozytu poleconego. Na przykład, jeśli osoba polecająca dokona wpłaty 1 czerwca 2022 r. (z pierwszą nagrodą wypłaconą 2 czerwca 2022 r.), Partner otrzyma nagrody partnerskie od tego partnera do 2 czerwca 2023 r.

Midas Investments – Czym są zautomatyzowane portfele zysku YAP?

Jakie są stawki nagród?

Partnerzy, którzy wcześniej brali udział w testach beta Programu Partnerskiego Midas, otrzymają 10% stawki od zarobków poleconych. Członkowie obecnie uczestniczący w Programie Ambasadorów Lokalnych i mentorzy społeczności zarabiają 7,5% od zarobków poleconych.

Nowi Partnerzy (i Partnerzy, którzy zarejestrowali się w Midas po przeprowadzeniu testów beta Programu Partnerskiego Midas) otrzymują stawkę 5% od zarobków poleconych.

Na przykład, jeśli nowy członek zdeponuje 100 000 USDC na platformie Midas (równowartość 100 000 USD), ten nowy członek zarobi 18 100 USDC (o wartości 18 100 USD) w ciągu jednego roku w oparciu o aktualną RRSO USDC wynoszącą 18,1% (pod warunkiem, że użytkownik nie wycofał się w ciągu roku i pozwolił na zwiększenie dziennych nagród).  

W tym przykładzie osoba polecająca tego nowego członka zarobiłaby w ciągu tego samego roku kwotę równą 5% tej kwoty, co równałoby się 905 USD (5% z 18 100 USD). Pamiętaj, że nagrody partnerskie nie wpływają na zarobki nowego członka (tj. te nagrody partnerskie są dodatkiem do tego, co zarabia nowy członek).

Należy pamiętać, że aktywa z „dynamicznymi” RRSO (w tym CVX, JOE, BOO, TOKE, SPELL, SPIRIT, TAROT) są wyłączone z Programu Afiliacyjnego Midas. I na koniec, ale nie mniej ważne, wszyscy Partnerzy będą teraz zarabiać 15% od zarobków poleconych w MIDAS (płatne w MIDAS)!

Na przykład, jeśli jesteś Partnerem zarabiającym 5% i masz poleconego, który wpłaci 1 BTC i posiada 1 token MIDAS, otrzymasz standardową nagrodę partnerską 5% na BTC (płatną w USDC), ale teraz będziesz zarabiać 15% od dowolnych zarobków MIDAS poleconych (wypłacanych w tokenach MIDAS)!

Partnerzy z dużymi społecznościami, którzy chcą zarabiać na ruchu, mogą również kwalifikować się do 10% wypłaty dla partnerów za poleconych członków. Aby otrzymać 10% wypłaty dla partnerów, Partnerzy muszą przyciągnąć poleconych, którzy wpłacili na platformę Midas łączną kwotę przekraczającą 1 milion USD.  Kontakt z kierownikiem ds. marketingu ( arm@midas.investments ), aby uzyskać więcej informacji.

Midas Investments – oszczędzaj i zarabiaj!

Skąd mam wiedzieć, jaka jest moja stawka nagrody (5%, 7,5% lub 10%)?

Po zalogowaniu się do swojego Profilu, procent, który odnosi się konkretnie do Ciebie, będzie widoczny bezpośrednio nad Twoim linkiem polecającym („Udostępnij link i otrzymaj X% wszystkich nagród za polecenie w USDC”).

procent, który odnosi się konkretnie do Ciebie, będzie widoczny bezpośrednio nad Twoim linkiem polecającym

Przypominamy, że nagrody partnerskie są wypłacane tylko tak długo, jak polecony utrzymuje depozyt w Midas. Gdyby osoba polecająca wycofała wszystkie swoje środki z Midasa (pozostawiając saldo zerowe), osoba polecająca nie otrzyma już nagród partnerskich, dopóki osoba polecająca nie zdeponuje środków na platformie (i będzie mogła otrzymać nagrody).

Regulamin Programu Partnerskiego Midas może ulec zmianie w dowolnym momencie według uznania Midas. Nadużywanie Programu Partnerskiego Midas jest zabronione, a użytkownicy są mocno zniechęcani do tworzenia wielu kont w celu skorzystania z tego programu. Jeśli to nadużycie zostanie wykryte przez zespół Midasa, Midas może na stałe zablokować takich użytkowników.

Kroki, aby wziąć udział w programie partnerskim

1) Zarejestruj się na platformie Midas i poszukaj swojego unikalnego linku polecającego w swoim Profilu.

2) Zaproś swoich znajomych na platformę Midasa za pomocą tego unikalnego linku. Upewnij się, że kiedy podążą za tym linkiem, Twoja osoba polecająca zobaczy Twój unikalny numer partnerski na pasku hiperłączy bezpośrednio przed utworzeniem konta.

3) Możesz śledzić liczbę rejestracji poleconych (i wartość ich depozytów w dolarach) na pulpicie nawigacyjnym bezpośrednio pod linkiem polecającym w swoim Profilu.

Regulamin

Naruszenie i nadużycie tych zasad będzie skutkowało trwałym wykluczeniem użytkownika z udziału w Programie Partnerskim Midas.

1) Odchodzący inwestorzy („Podmioty stowarzyszone”) nie mogą udostępniać swojego linku członkom, którzy zamierzają utworzyć konto z tego samego adresu IP (tj. jedno konto na gospodarstwo domowe).

2) Środki nie mogą być przelane z konta Partnera na konto nowego członka poprzez przelew wewnętrzny za pośrednictwem Midasa.

3) Partnerzy nie mają możliwości połączenia kont polecających ze swoimi kontami po tym, jak polecony już zarejestrował się na platformie (tj. Midas nie może wstecznie zastosować linku polecającego do użytkownika, który już utworzył konto). Upewnij się, że polecone osoby podążają za Twoim unikalnym linkiem, aby zacząć otrzymywać nagrody od poleconych użytkowników.

4) Spamowanie lub reklamowanie linku partnerskiego z nieprawidłowymi informacjami o platformie Midas jest zabronione.

5) Konto Partnera musi być aktywne i posiadać środki na platformie. Na przykład nie kwalifikujesz się do bycia Towarzyszem, jeśli Twoje konto ma zerowe saldo.

6) Partnerzy mają możliwość zażądania 10% stawki partnerskiej, gdy polecą nowych użytkowników ze skumulowanymi depozytami przekraczającymi 1 000 000 USD.

W przyszłości zespół Midasa planuje wprowadzić algorytmiczne skrypty do wykrywania naruszeń i automatycznego zmniejszania wynagrodzeń partnerów do 0%.

Zastrzeżenie: Zespół Midas zastrzega sobie prawo do zmiany nagrody uczestników Programu Afiliacyjnego według własnego uznania. 

Jeśli masz dodatkowe pytania dotyczące programu partnerskiego Midas, dołącz do społeczności Midasa w Telegramie lub Discordzie. Ich wspaniali administratorzy zawsze chętnie pomogą i wyjaśnią wszelkie pytania!

 

Miłego tyczenia i dużo poleconych!

Jeśli szukasz ogólnych informacji na temat kryptowaluty, wiadomości kryptograficznych, wskazówek, przewodników, strategii, fintech, nowych technologii, przestrzeni handlowej, inwestycji w krypto i wielu innych? CryptoMining.com.pl to miejsce, do którego należy się wracać. Odwiedzaj naszą stronę oraz nasze media społecznościowe, również zapisz się do naszego newslettera, abyśmy mogli wspólnie wywierać wpływ na rozwijającą się technologie blockchain.


Bądź na bieżąco!  ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO NEWSLETTER’A

Norbert

Wasza ocena
[GŁOSÓW: 0 OCENA: 0]

Udostępnij
Napisz do Nas
KURS CRYPTO