page contents
CryptoTab Bitcoin Kanga kantor giełda 2
Udostępnij

Pula wydobywcza Prohashing to działająca platforma do wydobywania kryptowalut z szeroką gamą systemów wydobywczych, umożliwiająca użytkownikom wydobywanie setek monet.

 

 

➡️ PROHASHING

Basen górniczy Prohashing został uruchomiony w grudniu 2013 roku i oficjalnie oddany do użytku dla górników  w sierpniu 2014 roku. Pool wydobywczy miał na celu zapewnienie górnikom „basenu” wydobywczego, który jest łatwy w użyciu, stabilny i przejrzysty. Pula ta jest pulą typu Full-pay-per-share (FPPS), pay-per-ostat-N-share (PPLNS) i solo mining.

Posiada wiele algorytmów wydobywczych, w tym SHA-256, Ethash, X11, Equihash, Neoscrpt, Skein, Qubit, Lyra 2REv2, Equihah-144_5, CryptonightR. Górnicy mogą wynająć stawkę haszowania, łącząc się z pulą i otrzymywać zapłatę za udziały w dowolnej wybranej przez siebie monecie.

Baseny wydobywcze Prohashing mają wiele funkcji.

 • Zarabiaj dowolną monetę: Prohashing umożliwia użytkownikom otrzymywanie dziennej wypłaty w setkach monet i żetonów, w tym na przykład monety nie do wydobycia metodą PoW > NEM, EOS i CARDANO.
 • Przejrzystość: Ta platforma zapewnia użytkownikom wszystkie wykresy danych i dzienne raporty zysków.
 • Maksymalizuj zarabianie: Platforma pozwala użytkownikom wydobywać za pomocą swojego ekskluzywnego algorytmu Proswitching w celu łatwego, ciągłego zarabiania lub wybierania monety, którą lubią kopać. Prohashing pool wydobywa najbardziej wydajną i dochodową monetę, aby zwiększyć rentowność.
 • Szybkie łączenie: Prohashing umożliwia użytkownikom korzystanie z narzędzi konfiguracyjnych w celu uzyskania informacji o konfiguracji, aby pomóc im uzyskać prawidłowe ustawienia i natychmiast wydobywać monety.
 • Dane bieżące i historyczne: Dzięki danym bieżącym i historycznym możesz śledzić dane na żywo, w tym zarobki, stawki hash, koszty energii elektrycznej i algorytmy. Mają też spersonalizowany alert dla Twojego konta i górników.
 • Wydobycie solo: Dzięki temu wydobyciu solo użytkownicy mogą kliknąć swoje szczęście, wydobywając w pojedynkę dowolną z 300 monet, i otrzymać nagrodę, gdy znajdą blok, konfigurując powiadomienie, gdy trafisz w duże „znalezisko”.
 • Dumni Amerykanie: Ta platforma jest kontrolowana przez jedne z najsurowszych i najbardziej przejrzystych przepisów na świecie.
 • Aktualizacje na żywo: Prohashing mining pool zapewnia wszystkie aktualizacje na żywo bezpośrednio ze swoich serwerów wydobywczych. Aktualizacje te obejmują informacje o zyskach, status górnika w czasie rzeczywistym oraz pulpity nawigacyjne klientów.
 • Obsługa klienta: Prohashing zapewnia szybką i niezawodną obsługę klienta 24 godziny na dobę.
 • Oddawanie: Platforma wspiera akcje charytatywne w tworzeniu wydobycia charytatywnego, dlatego użytkownicy mogą wybrać, które organizacje charytatywne wspierać.
 • Wypłata w wielu monetach: Użytkownicy mogą zarobić wiele monet, konfigurując proporcje wypłat.
 • Codzienna wypłata bez opłat i szybsze otrzymywanie wypłat dzięki zarządzaniu progami wypłat.

 

Miłego crypto mining’u

Jeśli szukasz ogólnych informacji na temat kryptowaluty, wiadomości kryptograficznych, wskazówek, przewodników, strategii, fintech, nowych technologii, przestrzeni handlowej, inwestycji w krypto i wielu innych? CryptoMining.com.pl to miejsce, do którego należy się wracać. Odwiedzaj naszą stronę oraz nasze media społecznościowe, również zapisz się do naszego newslettera, abyśmy mogli wspólnie wywierać wpływ na rozwijającą się technologie blockchain.


Bądź na bieżąco!  ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO NEWSLETTER’A

Mati

[crypto-donation-box]

Wasza ocena
[GŁOSÓW: 0 OCENA: 0]

Udostępnij
Napisz do Nas
KURS CRYPTO