page contents
Zaznacz stronę
CryptoTab Bitcoin
Udostępnij

39

Wiemy, że w ostatnich miesiącach cisza przyniosła niecierpliwość społeczności GIN. Twórcy projektu zastanawiali się, w jaki sposób projekt powinien iść naprzód przy coraz większym zaangażowaniu społeczności GIN.

Od samego początku GIN miał jedną z najsilniejszych i najbardziej kompetentnych społeczności w tej krypto-przestrzeni. Poziom dyskusji technicznych na naszych kanałach był niezrównany.

W ostatnich miesiącach różni członkowie społeczności wyrazili zainteresowanie pomocą techniczną projektu. Poszczególni członkowie chcieli się bardziej zaangażować. Aby optymalnie skorzystać z tego rodzaju pomocy, potrzebna byłaby formalna struktura i zespół zarządzający, który mógłby kierować rozwojem technicznym.

Wszyscy uważają, że nadszedł czas, aby zwiększyć siłę społeczności w podejmowaniu decyzji, zapewnić bardziej otwarte zarządzanie i zapewnić strukturę kierowania projektem społeczności GIN.

Niektórzy z was opuścili lub nie dbają o cykl życia projektu. Prekursorzy projektu rozumieją frustrację, ponieważ również ją przeżywają. Jednak racjonalnie rzecz biorąc, ludzie wierzą w ten projekt i byłoby niesprawiedliwe dla użytkowników i wczesnych użytkowników, aby zostawić pomysł i wszystko, co zostało stworzone oraz innowacje w stanie „kryptozombie”.

W związku z tym niniejszym zachęcamy społeczność do wzięcia w swoje ręce przeznaczenia projektu.

Twórcy chcą zapewnić płynne przejście do nowego zespołu zarządzającego, który może się rozwijać i wypełniać luki, których oni, współzałożyciele, nie moglibyśmy wypełnić.

Chcemy jednak znaleźć umiejętności, ducha przedsiębiorczości i wiedzę techniczną, które mogą skorzystać z tego, co zostało zbudowane i kontynuować projekty GIN i GEA.

Dlatego szukają grupy osób, które spełniają każdy z następujących warunków:

  • co najmniej 21 lat,
  • właściciel co najmniej 1 MN GIN,
  • brak wcześniejszych wyroków skazujących za przestępstwa / zbrodnie związane z, krzywoprzysięstwem lub dotyczące oszustw i przestępstw finansowych.

Osoby / grupy powinny przyjść do społeczności z planem zarządzania, który powinien być przegłosowany przez społeczność.

Zobowiązania finansowe związane z GIN i GEA są następujące:

  • koszty utrzymania serwera dla blockchain – 2400 USD / rok,
  • notarialność dPOW – około 3000 USD / rok,
  • Koszty fundacji GIN (przestrzeń, księgowy itp.) – około 3500 USD rocznie.

Firma pomoże w procesie selekcji, umożliwiając społeczności głosowanie. Gdy społeczność wybierze zespół / grupę, zajmą się przejściem i udostępnią zespołowi zarządzającemu kod źródłowy prywatnych komponentów po stronie serwera GEA oraz formalną zmianę nazwy oraz obowiązków i uprawnień w ramach Fundacji GIN.

Informacje dodatkowe

SINOVATE na CREX24

SINOVATE jest wymieniony na giełdzie CREX24 z parami BTC / ETH / RUB.

Wyślij monety SIN do CREX24 w celu lepszego handlu.

Happy Trading!


Bądź na bieżąco!  ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO NEWSLETTER’A

Norbert

Wasza ocena
[GŁOSÓW: 0 OCENA: 0]

Warte uwagi


Udostępnij
Napisz do Nas
KURS CRYPTO