page contents
CryptoTab Bitcoin Kanga kantor giełda 2
Udostępnij

Nie masz czasu na badanie rynku monet masternode lub nie wiesz w jaki projekt zainwestować? Pomoże Ci w tym TEAM z YieldNodes. Dobierze za Ciebie projekt, najmie i uruchomi za Ciebie serwery. Będzie kontrolować rentowność rynku, a Ty będziesz tylko zbierać profity…

 

Wiemy, że to wygląda niewiarygodnie i bardzo kolorowo, ale istnieją tez małe ryzyka więc zapoznaj się treścią tego artykułu.

Nadmieniamy jak zawsze, że nie jest to porada inwestycyjna…

My znając kryptowalutę SAPP oraz powiązane z nim usługi zdecentralizowanej giełdy HELIOBANK – https://heliobank.net/, wrzuciliśmy do testów minimalny depozyt :). Ale do rzeczy.

Co to jest YieldNodes?

YieldNodes to złożony, wielopoziomowy program wynajmu węzłów oparty na nowej gospodarce opartej o blockchain. Zasadniczo przychody są generowane przez połączenie wzorcowania, wzrostu cen i usług, które działają zgodnie, aby wzajemnie wspierać się we własnym ekosystemie.

Od momentu powstania YieldNodes nie tylko znacznie się rozrósł, ale także objął inne obszary w celu ustabilizowania i zwiększenia dochodów. Obejmują one własną notowaną na giełdzie kryptowalutę, własną zdecentralizowaną giełdę i denominowaną w kryptowalutach strefę zakupów – https://sappshopping.com/.

Trwają dalsze prace nad nowymi usługami, uruchomienie nowych kontraktów i sprawy biznesowe. YieldNodes rozpoczęty jako projekt poboczny w 2018 roku wszedł w obszerną fazę beta z grupą starannie wybranych wczesnych użytkowników pod koniec października 2019 roku.

 

W ciągu 9 miesięcy (testy beta i działanie na żywo) YieldNodes wygenerował zwrot w wysokości 92,7% dla tych uczestników – pomimo kryzysu Corona.

W ciągu 9 miesięcy (testy beta i działanie na żywo) YieldNodes wygenerował zwrot w wysokości 92,7% dla tych uczestników - pomimo kryzysu Corona.

 

PROGRAM W PIGUŁCE

 • Minimalny depozyt: 500,00 EUR.
 • Maksymalny depozyt: 250 000,00 EUR.
 • Czas trwania: 24 miesiące.
 • Umowa może zostać anulowana w dowolnym momencie po 6 miesiącach.
 • Depozyt i odsetki są wypłacane w euro, dolarach amerykańskich lub bitcoinach.

STATYSTYKA

 • Obecnie obsługiwane węzły główne: 1306
 • Przychody wygenerowane za lipiec 2020 r .: 9,6%
  Zintegrowane projekty przyczyniające się do wydajności: 4
 • Średnia miesięczna wydajność (ostatnie 9 miesięcy): 10,3%
  – odpowiada to rocznej wydajności 123,6% (lub 224,3% skumulowanej – procent składany).

YieldNodes przewidywany zarobek przy procencie składanym 224.3

O procencie składanym przeczytasz w tym artykule i znajdziesz kalkulator 😉

Moc łączenia, MyCointainer!

 

W YieldNodes możesz zapłacić jedną z następujących metod płatności:

Yieldnodes Możesz zapłacić jedną z następujących metod płatności

 

ZYSK

Prognozowany czysty zysk na poziomie 5-15% – wypłacany co miesiąc, z ciekawym zwrotem po ich stronie:

 • jeśli wydajność spadnie poniżej 5% przez 3 kolejne miesiące, opłata za czynsz zostanie zwrócona wraz z wszelkimi naliczonymi zyskami (jeśli zostaną złożone).
 • Bez kłopotów – bez kłótni!

 

Wydajność*  w porównaniu z tradycyjnymi inwestycjami ” w ciągu ostatnich 9 miesięcy (Przykładowa inwestycja 5000 euro)

Wydajność w porównaniu z tradycyjnymi inwestycjami '' w ciągu ostatnich 9 miesięcy (Przykładowa inwestycja 5000 euro)

 

* Yieldnodes to nie program inwestycyjny, ale system „pay for service”, który generuje zyski w oparciu o algorytm matematyczny zakorzeniony w każdej monecie akumulowanymi w nodach głównych.

 

JAK TO DZIAŁA?

To nie jest górnictwo!

W ostatnich latach „wydobycie” oparte na konsensusie proof-of-work (PoW) było bardzo popularne – szczególnie w przypadku Bitcoin. Jednak ze względu na fakt, że coraz więcej górników konkuruje, wymagana jest stale rosnąca inwestycja w technologię oraz coraz większa ilość energii. To sprawiło, że wydobycie jest znacznie mniej opłacalne niż kiedyś, i często może być nierentowne, biorąc pod uwagę koszty energii elektrycznej. Mówiąc ściślej, halving „zmniejszenie o połowę wydobycia” bitcoinów natychmiast zmniejszyło zwrot z wydobycia o 50%!

Ale jest rozwiązanie

Oprócz zalet technologii blockchain jako technologii, możliwe jest osiągnięcie interesujących zysków poprzez zapewnienie mocy obliczeniowej i przestrzeni dyskowej w połączeniu ze specjalnym oprogramowaniem.

Master-noding

Alternatywnym sposobem na zarabianie jest dostarczanie technologii (węzła głównego), która opiera się na podejściu opartym na potwierdzeniu udziału (PoS). Węzeł główny, jak każdy inny pełny węzeł, jest serwerem węzłów w sieci, a pełne węzły są ważne, ponieważ przetwarzają transakcje i przechowują je w łańcuchu bloków. Jednak operator węzła głównego ma prawa wykraczające poza uprawnienia normalnego operatora pełnego węzła i jest wymagany do zarządzania bardziej krytycznymi zadaniami – przynosząc operatorowi wyższe nagrody.

Aby uzyskać status węzła głównego, operator musi zdeponować określoną liczbę monet. Za to „tyczenie”, wraz z wykonaniem wymaganych zadań i zapewnieniem mocy obliczeniowej oraz przestrzeni dyskowej, operator otrzymuje nagrody w oparciu o odpowiednią monetę (dowód stawki). Dzięki starannemu działaniu odpowiednich węzłów głównych przy ciągłym monitorowaniu i optymalizacji za pomocą sprytnych strategii można osiągnąć niezwykłe zyski 😉

 

Ryzyko i nieprzewidziane wydatki

Masternoding NIE handluje, więc utrata kapitału jest wysoce nieprawdopodobna. Oczywiście są wydatki, ale serwery są wynajmowane, a umowy można anulować.

Oczywiście wahania cen monet wpływają na rynek, a zarobki w węźle głównym są zawsze oparte monety, ale URS (ekspert od projektów masternode) i jego zespół stale monitorują węzły główne (24/7) i są w stanie szybko reagować na wszelkie zdarzenia, które mogą mieć wpływ na ich wydajność. Ponieważ zdeponowana stawka staje się ponownie wolna po wyłączeniu węzła głównego, Yieldnodes może spłacić depozyty w dowolnym momencie.

 

ZESPÓŁ PODSTAWOWY YieldNodes

ZESPÓŁ PODSTAWOWY Yieldnodes

Sieć Yieldnodes składa się obecnie z

Skład sieci Yieldnodes

PARTNERZY PROJEKTU

PARTNERZY PROJEKTU Yieldnodes

 

Odpowiedzi na kilka nurtujących pytań

Jakiej wydajności można się spodziewać?

YieldNodes wypłaca swoim członkom minimum 85% wygenerowanych przychodów. Oznacza to, że biorą maksymalnie 15% (często mniej) miesięcznych zysków za ocenę ryzyka i korzyści wynikających z nowych projektów. W mniej korzystnych miesiącach bierą o wiele mniej, ponieważ dążą do długoterminowych relacji z inwestorami. Celem jest stała wydajność w wysokości 5-15% miesięcznie, ale bezpieczeństwo sieci i integralność serwerów jest ich priorytetem.

Czy YieldNodes to projekt z własną crypto i nadrzędnym węzłem?

Tak i nie. Zaczęło się jako projekt puli z czystym wzorcowaniem, ale z czasem się rozwijało, więc dostosowali model biznesowy. Zyski pochodzą teraz nie tylko z monet masternode, ale także z prowadzenia własnych projektów kryptowalutowych (takich jak Sapphire) z wydzielonymi zespołami, a także z otrzymywania wynagrodzenia z ich własnej giełdy (Heliobank), a oni nadal rozwijamy rzeczywiste wykorzystanie „skrzynki na monety”, dodając coraz więcej możliwości – wzmacniając sieć, z której korzystają członkowie YieldNodes.

Czy po zainwestowaniu  Bitcoinem są w posiadaniu ich, jeśli wynajmę u nich serwery?

Nie, ponieważ program jest powiązany z EUR, dokonują wymiany depozytu na USDT (aby utrzymać stabilną wartość), a następnie wynajmujemy serwery i wymieniają USD na odpowiednią monetę (zabezpieczenie potrzebne do nadania statusu masternode serwera ), aby zainicjować proces węzła, a tym samym zacząć generować wydajność i zyski!

Za pomocą generowanych monet konfigurują więcej węzłów lub wymieniają je na inne monety – inne kryptowaluty, aby zdywersyfikować i uruchomić więcej węzłów, zwiększając nasze aktywa z dnia na dzień. Robią to do momentu otrzymania prośby o wypłatę. Następnie wymieniają monety na btc i wypłacają Ci w btc. Bitcoin jest dla nich tylko narzędziem do przekazywania „wartości”. Zyski są zawsze uzyskiwane w stosunku do euro przeliczane jako takie.

Jakie są opłaty?

Biorą tylko maksymalnie 15% wygenerowanych zysków, aby pokryć monitoring 24/7, działanie serwerów, przejęcie odpowiedzialności za dobór stawki (monet) i zapewnienie im pewnej nagrody za ich działania.

Uważamy to za bardzo uczciwe, ponieważ inni dostawcy biorą 25% lub więcej. Jedyne inne opłaty dotyczą płatności przelewem bankowym, w którym na pokrycie ich kosztów pobierana jest opłata w wysokości 2,5%.

Jakie są limity depozytów?

Domyślnie minimalna kwota wynajmu serwerów wynosi 500 EUR, a maksymalna wynosi obecnie 250 000 EUR, ale większe kwoty są możliwe po bezpośredniej konsultacji.

Pamiętaj: po otrzymaniu opłaty za wynajem jest 7-dniowego okresu „karencji” na zakup stawek węzłów i konfigurację serwerów. To NIE jest program inwestycyjny ani program handlowy. Zajmuje to dużo czasu na konfigurację, więc potrzebują tych 7 dni, aby odpowiednio ustawić Twoje serwery na rynku. Po 7 dniach zaczniesz gromadzić „plony”.

Jak działają wypłaty i reinwestycje w systemie?

100% reinwestycja pozwala bardzo szybko rosnąć środkom. Każdy depozyt jest zablokowany na minimum 6 miesięcy (dotyczy to również każdej złożonej kwoty, która jest liczona jako depozyt jako taka). Możesz ustawić to wewnątrz systemu za pomocą suwaka, ile chcesz reinwestować od 0-100%. To zależy wyłącznie od Ciebie. Niektórzy lubią wycofywać wszystkie zarobki, niektórzy na jakiś czas zwiększają, a potem wypłacają, inni idą 50-50. To twoje pieniądze, więc decydujesz!

Jakie są ryzyka i ryzyko?

Dążą do optymalnego bezpieczeństwa i wiarygodności, a serwery obsługują wysokim poziomem bezpieczeństwa. Proces „masternodowania” jest prosty i matematyczny … ale mogą się zdarzyć ataki i hakerzy zawsze próbują wtargnąć w słabe punkty.

Niektóre kryptowaluty mogą tracić wartość szybciej niż generowane są nowe monety. Są w tym bardzo selektywni i z ich doświadczeniem dowiadujesz się, które monety warto posiadać, a które nie. Wreszcie, ponieważ nigdy nie zdarzyło się to w historii, mogą wystąpić nieprzewidziane okoliczności i ustanowione prawa, które uniemożliwiłyby robienie tego, co robią (siła wyższa).

Co odróżnia to od wydobycia?

Węzeł główny (masternode) nie jest kopaniem!

W ostatnich latach wydobycie było często oferowane jako okazja inwestycyjna, np. dla Bitcoin, Ethereum lub Dash. Było to bardzo dochodowe do 2017 r., kiedy liczba nowych górników wchodzących na arenę wzrosła. Ponieważ coraz więcej górników konkuruje ze sobą, koszty początkowe sprzętu górniczego i ogromny wzrost zużycia energii, wydobycie stało się dość nieopłacalne – szczególnie, gdy uwzględni się koszty energii elektrycznej, a Halving Bitcoin zmniejszył te i tak już niewielkie zyski o 50%!

Ponadto istnieje wiele ofert oszustw od osób, które w ogóle nie kopią. Mówiąc wprost, każdy, kto obiecuje wydobycie powyżej 2% miesięcznie, nie jest uczciwy.

Węzeł główny ma dwie ogromne zalety w porównaniu z wydobywaniem, które łączą się, aby znacznie zminimalizować ryzyko:

1) Początkowy koszt sprzętu górniczego musi zostać zwrócony przed osiągnięciem jakiegokolwiek rzeczywistego zysku, ponieważ wartość wyposażenia jest bliska zeru do końca okresu eksploatacji urządzenia górniczego. Natomiast węzeł główny zarabia pieniądze od pierwszego dnia, a zdeponowana stawka może zostać natychmiast zwolniona i wypłacona, jeśli węzeł główny zostanie wyłączony. To prawda, że ​​wartość postawionej monety może wzrosnąć lub spaść, ale rekompensują to sprytnymi strategiami (sprzedaż nierentownej i zakup rentownej monety).

2) Ponieważ do uruchomienia węzła głównego potrzebna jest tylko minimalna energia, straty są prawie niemożliwe (jest to całkowite przeciwieństwo wydobycia wymagającego energii elektrycznej PoW), więc w praktyce jedynym „ryzykiem” jest to, że oczekiwana wydajność może się zmniejszyć ( w zależności od ilości uruchomionych węzłów głównych danej monety).

 

Ostatnia uwaga:

YieldNodes został zaprojektowany tak, aby przetrwać w niespokojnych czasach, aby zapewnić „przeciętnemu” facetowi przyszłość i perspektywę na rozwijającym się rynku.

Bądź spokojny – bezpieczeństwo twojego kapitału ma najwyższy priorytet.

Ich misją jest budowanie zrównoważonej przyszłości dla nas wszystkich w tej nowej gospodarce.

Ważna uwaga: Yieldnodes NIE jest systemem handlu kryptowalutami / Forex. Fundusze uczestnika służą do wynajmowania serwerów z głównym węzłem i generowania przychodu ze sprzedawanych przez nich monet. Jest to program wynajmu i powinien być traktowany jako taki.

 

 

Jak zacząć z YieldNodes?

 

1. Najpierw musimy się zarejestrować w systemie – LINK TUTAJ

2. Musimy przebyć weryfikację KYC

 • Pobieramy dokument umowy, drukujemy i podpisujemy celem wysłania (wysyłamy w obszarze KYC)
 • Przesyłamy skan dokumentu tożsamości ze zdjęciem, taki jak prawo jazdy, paszport lub dowód osobisty.
 • Przesyłamy dowód adresu – może to być wyciąg z banku, rachunek za media lub rozliczenie podatkowe otrzymane pocztą. Twój adres i imię powinny być dobrze widoczne i zgodne z danymi podanymi w profilu konta.

YieldNodes (1)

3. Proponuje włączyć autoryzację dwuskładnikową – 2FA. My korzystamy z usługi SMS. Dla bezpieczeństwa środków!

YieldNodes (2)

 

4. Następnie przechodzimy do obszaru Deposit, gdzie pierwsza wpłata aby zacząć, to minimum € 500. Reinwestycja minimum €10.00.

YieldNodes (3)

By zainwestować wpisujemy kwotę w okienku, gdzie poniżej zostanie wygenerowany adres Bitcoin (BTC)

YieldNodes (4)

Kliknij przycisk SHOW BITCOIN WALLET by zobaczyć adres do przesłania środków

YieldNodes (5)

,jak widzimy możemy również przesłać środki za pomocą katy VISA, Mastercard lub SEPA

YieldNodes (7)

5. Obszar Reports – tu znajdziemy informacje o naszych profitach.

YieldNodes (8)

6. Obszar Withdrawal – tutaj możemy dokonać zlecenia wypłaty (naliczenia są wysyłane na portfel za każdy zakończony miesiąc. Zlecenia wypłaty należy złożyć przed 15 dniem każdego miesiąca, aby mogły zostać przetworzone przed 8 dniem następnego miesiąca.

YieldNodes (9)q

Tutaj również możemy ustawić automatyczną reinwestycję – tutaj ustawiona na 100%.

I to na tyle,  o wynikach za każdy miesiąc będziecie informowani w ramce po prawej stronie przy każdym z wpisów (ponadto inwestorzy otrzymują informację na maila). Pozostałe obszary pozostawiamy do obejrzenia osobiście. Mile widziane spostrzeżenia i pytania w komentarzu pod postem.

 

Miłego tyczenia!

Jeśli szukasz ogólnych informacji na temat kryptowaluty, wiadomości kryptograficznych, wskazówek, przewodników, strategii, fintech, nowych technologii, przestrzeni handlowej, inwestycji w krypto i wielu innych? CryptoMining.com.pl to miejsce, do którego należy się wracać. Odwiedzaj naszą stronę oraz nasze media społecznościowe, również zapisz się do naszego newslettera, abyśmy mogli wspólnie wywierać wpływ na rozwijającą się technologie blockchain.


Bądź na bieżąco!  ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO NEWSLETTER’A

Norbert

Wasza ocena
[GŁOSÓW: 10 OCENA: 5]

Udostępnij
Napisz do Nas
KURS CRYPTO