page contents
Zaznacz stronę
CryptoTab Bitcoin
Udostępnij

142

MyCointainer to rozwiązanie przeznaczone dla wszystkich – zarówno początkujących, jak i profesjonalistów. Celem tej estońskiej firmy jest umożliwienie łatwego dostępu do świata kryptowalut. Chcą, aby wszyscy w równym stopniu korzystali z nagród pochodzących z różnych zasobów cyfrowych, co przyspieszy pojawienie się kryptowalut w codziennym życiu na całym świecie.

MyCointainer logo 2

Wierzymy, że poprzez zapewnienie naszym klientom wysokiej wartości, doskonałości w projektowaniu produktów i edukacji, możemy pomóc zarówno ludziom, jak i przemysłowi w osiągnięciu scenariusza korzystnego dla obu stron.

Dokładamy wszelkich starań, aby MyCointainer był dostosowany „najpierw do użytkownika”. Mając to na uwadze, jesteśmy również bardzo otwarci na współpracę z nowymi partnerami, giełdami, platformami, zespołami i przedsiębiorcami, aby uczestniczyć w nowych i istniejących projektach zorientowanych na użytkownika.

MyCointainer jest zespołem technologów i przedsiębiorców z bardzo silnym doświadczeniem w nowej, powstającej kryptoekonomii. W przeszłości współpracowali również z klientami międzynarodowymi.

Ponieważ technologia zmienia się szybko i rośnie w tempie wykładniczym, uważają, że istnieje ogromna szansa na stworzenie produktów, które spełniają cel łączenia społeczności na całym świecie. Obie licencje finansowe zostały uzyskane przez MyCointainer w celu umocnienia zobowiązania do stworzenia łatwego, bezpiecznego i przejrzystego środowiska dla użytkowników i podmiotów.

MyCointainer hosting Pos i Masternode (77)

MyCointainer strona hostingu >

Licencje

Licencje na świadczenie usługi wirtualnego portfela walutowego

Ważność: od 03.12.2018 – na czas nieokreślony

Numer: FRK000469

Sprawdź działalność gospodarczą w rejestrze →

Licencje na świadczenie usług wymiany waluty wirtualnej na walutę fiducjarną

Ważność: od 03.12.2018 – na czas nieokreślony

Numer: FVR000557

Sprawdź działalność gospodarczą w rejestrze →

Jak zacząć z MyCointainer

Pierwsze kroki

 

Co to jest MyCointainer i dlaczego warto dołączyć do ich społeczności?

Krótko mówiąc, MyCointainer to internetowa platforma do automatycznego tyczenia i tyczenia masternode. Co oznacza, że ​​wygenerujemy dla Ciebie zysk w postaci „stawek”.

Okej, w porządku. Ale nie potrzebuje platformy do stawiania monet PoS. Mogę zrobić to sam. Jakie są zalety korzystania z MyCointainer?

Przede wszystkim uzyskasz dostęp do wspólnych masternodów stawiających różne monety. MyCointainer oferuje zautomatyzowane stawianie puli, dlatego twoje korzyści są bardziej stabilne, bardziej przewidywalne zarobki i fakt, że nie musisz dbać o żadne szczegóły techniczne.

Czy jest coś jeszcze, co czyni MyCointainer wyjątkowym?

Tak, każda twoja nagroda podlega oprocentowaniu złożonemu. Zasadniczo z dłuższym czasem masz większe szanse na zarobienie znacznie więcej, ponieważ w ten sposób działa proces obstawiania.

Nie wiem dużo o zestawach kryptograficznych, czy MyCointainer jest dla mnie?

Absolutnie! Nie potrzebujesz żadnej wiedzy technicznej, aby móc w pełni korzystać z MyCointainer. Cały proces inwestowania i generowania nagród jest w 100% automatyczny. Wszystko, co chcesz zrobić, to zdeponować wybraną monetę i obserwować, jak saldo rośnie.

Podstawy

Właśnie się zarejestrowałeś i masz pytania? 

 

Co powinienem zrobić, aby zacząć zarabiać?

Jest to bardzo proste, wystarczy wpłacić wybraną monetę na adres obstawiania MyCointainer, a Twoja inwestycja rozpocznie się automatycznie – nagrody będą od teraz dodawane i dodawane do twojego salda. Nie musisz nic więcej robić.

MyCointainer hosting Pos i Masternode (1)

MyCointainer hosting Pos i Masternode (2)

MyCointainer hosting Pos i Masternode (3)

MyCointainer hosting Pos i Masternode (4)

MyCointainer hosting Pos i Masternode (11)

MyCointainer strona hostingu >

Chcę postawić monetę X, ale nie widzę jej na liście w systemie.

MyCointainer obsługuje najlepsze monety masternode i monety obstawiające PoS (Proof of Stake). Monety są wybierane po szczegółowej analizie. Jakiś czas w końcu dodadzą każdą ważną monetę, której wydobycie będzie rentowne.

Czy będę mógł zobaczyć saldo w innych walutach innych niż euro?

Na razie saldo nie jest widoczne w walucie innej niż EUR, ale jest to bardzo pożądana funkcja, a obsługa innych walut zostanie dodana w przyszłości.

MyCointainer hosting Pos i Masternode (14)

Czy MyCointainer pobiera opłaty?

Zarabiają tylko wtedy, gdy osiągasz zysk. Na stronie „Zasoby” zobaczysz, jaką opłatę naliczają za każdy zasób, niektóre aktywa są całkowicie darmowe. Ponadto, jeśli chcesz zobaczyć średnią opłatę za wszystkie monety, po prostu odwiedź ich stronę główną, przewiń w dół i sprawdź sekcję. Obecnie najwyższa opłata, która może zostać pobrana, wynosi 24,5% od zdobytej nagrody (stawki).

MyCointainer hosting Pos i Masternode (8)

Stawki i nagrody pytania

Tyczenie, tyczenie Masternode generujące zysk.

 

Co się tyczy?

Uczestnictwo w systemie Proof of Stake (PoS), w którym możesz umieścić swoje tokeny, aby służyły jako walidator łańcucha bloków i z tego otrzymujesz nagrody.

Ile będę zarabiał?

Najprostsza odpowiedź jest taka, że ​​nagrody są generowane zgodnie z podstawową matematyką za stosem nagród w stosunku do stawki za monety / masternode. Bardziej zaawansowaną odpowiedzią jest to, że %, który wyświetlają w sekcji Assets na ich stronie, opiera się na różnych szacunkach, aby dać Ci uproszczoną odpowiedź. Szacunki te obejmują pewne szczegóły techniczne, takie jak bieżący blok blockchain, zmiany planu dla programistów, dodawanie monet złożonych. Jest to bardzo specyficzny dla monet. Niektóre monety zbudowały nawet własne kalkulatory, które mogą ci w tym pomóc – możesz wyszukiwać w Google, podając nazwę monety + „kalkulator nagród” (coin name + ‘rewards calculator’).

MyCointainer hosting Pos i Masternode (9)

MyCointainer hosting Pos i Masternode (10)

Gdzie mogę zobaczyć identyfikatory transakcji wszystkich moich transakcji obstawiania?

Transakcje z blockchain przechodzą przez systemy i dzielone są na każdego uczestnika w zależności od udziału ilości posiadanych monet. Wkrótce zostanie udostępnionych więcej informacji na temat transakcji danych.

Co powiesz na odsetki złożone, czy oferujesz tę opcję?

Tak, twoje nagrody są również złożone, dodatkowo, w porównaniu do niektórych pul, które tam zgromadziliśmy, to jest zasada budowania twojego pasywnego dochodu i podstawa naszej misji jako firmy.

Jaka część moich nagród pochodzi ze stawiania Masternode?

Firma jest w trakcie zbierania, łączenia i ostatecznie publikowania szczegółowych danych źródłowych stawek, więc każdy zobaczy swoje tranaskcj, jaka część nagrody została wygenerowana przez regularne stawki, a jaka część pochodzi z Masternode.

Ta funkcja będzie dostępna wkrótce, więc czekaj na niesamowite przyszłe aktualizacje.

MyCointainer strona hostingu >

Wizja, misja i wartości

 

Jaki jest cel MyCointainer

Celem MyCointainer jest stać się najważniejszą w branży usługą inwestowania w kryptowaluty, platformą stawek i wiele, wiele więcej.

Dlaczego powinienem wybrać MyCointainer zamiast innych automatycznych stawek?

Firma chce stać się czymś więcej niż zwykłą platformą stawek. Ich celem jest stworzenie przyjaznej platformy dla społeczności entuzjastów kryptografii i dzięki tej pomocy skalują swoją działalność, aby oferować szereg przełomowych usług związanych z kryptografią.

Czy w przyszłości zakres działalności zostanie zmodernizowany?

Tak. Mają wysoce zmotywowany i doświadczony zespół. Obsługa stawek to tylko pierwszy krok, który chcą zaoferować klientom i partnerom.

Podoba mi się pomysł stworzenia społeczności. Ale co jest dla mnie?

Podstawową zasadą posiadania dużej społeczności jest między innymi osiąganie większych i częstszych nagród. Ale ich ostatecznym celem jest stworzenie wysokiej klasy systemu zarządzania, w którym społeczność będzie głosować i decydować o zmianach, które MyCointainer powinien wprowadzić.

MyCointainer logo 2

Transakcje, wpłaty i wypłaty

 

Czy istnieje minimalna kwota do wpłaty lub wypłaty?

Chcieli, aby MyCointainer było bardzo prostym rozwiązaniem, dlatego możesz zacząć od dowolnej kwoty. Nie ma również limitu wypłat, możesz także wypłacać swoje monety w dowolnym momencie. Nie ma okresu blokady dla wypłat. Zamiast tego masz całkowitą swobodę w zarządzaniu swoimi depozytami.

Co powinienem zrobić, aby wypłacić moje monety? Jak długo trwa proces wypłaty?

Podajesz tylko adres, na który chcesz wypłacić, a depozyt zostanie tam wysłany – to wszystko. Maksymalny czas na wycofanie się z procesu wynosi 24 godziny, ale zwykle jest znacznie szybszy.

Wpłaciłem monety na adres obstawiania MyCointainer, ale moje saldo nie zostało zaktualizowane.

Jeśli ostatnio przelałeś monety, może wystąpić pewne opóźnienie. Czasami zdarza się, że interfejs API innej firmy jest opóźniony. Innym powodem jest fakt, że transakcje mogą nie być natychmiastowe. I wreszcie ich system musi potwierdzić depozyt. Jeśli Twoja wpłata nie jest widoczna po 24 godzinach – skontaktuj się z suportem.

MyCointainer takie potwierdzenie dostaniesz na maila o depozycie

MyCointainer takie potwierdzenie dostaniesz na maila o depozycie

Zaufanie, bezpieczeństwo i weryfikacja klienta (KYC)

Dowiedz się więcej o tym, jak zapewniają bezpieczeństwo Twojego konta i aktywów.

 

Co robią, aby zapewnić bezpieczeństwo transakcji, zasobów i systemu?

Dla MyCointainer najważniejsze jest zawsze bezpieczeństwo klientów i aktywów, dlatego dokładnie sprawdzają wszystkie transakcje monetarne. Ponadto, o ile to możliwe, aktywa są przechowywane w zimnych portfelach. W nagłych przypadkach przygotowano SAFU (Secure Asset Fund for Users).

Czy korzystanie z MyCointainer jest naprawdę bezpieczne?

Jak zapewne wiesz, istnieje ryzyko dzielenia się pieniędzmi z każdą usługą strony trzeciej. Dlatego w zasadzie musisz im zaufać. Firma jest już uregulowana finansowo, aby świadczyć usługi e-portfela i przelewyów fiat-crypto. Co więcej, są tutaj, aby pozostać i budować usługi i reputację do tego stopnia, że ​​będą standardową platformą dla stawek PoS i puli masternode.

Czy muszę przejść procedury weryfikacji tożsamości, aby korzystać z MyCointainer?

Zgodnie z regulaminem MyCointainer konto należy zweryfikować w celu uzyskania pełnej funkcjonalności strony internetowej. Pełna funkcjonalność oznacza, na przykład, możliwość wypłaty środków z konta.

Jak długo trwa weryfikacja konta?

Weryfikacja konta zwykle nie trwa dłużej niż 48 godzin. Jednak MyCointainer zastrzega sobie prawo do podjęcia dodatkowych środków, w pewnych okolicznościach, w celu dalszego zbadania konkretnego przypadku.


Słowniczek słów kryptograficznych, terminów kryptograficznych i definicji kryptograficznych.

Co to jest adres kryptowaluty?

Potraktuj to jako adres e-mail, na który będziesz otrzymywać / wysyłać monety. Jest przedstawiony w postaci ciągu liter i cyfr. Adres kryptowaluty można udostępnić publicznie każdemu.

Co to jest AML (przeciwdziałanie praniu pieniędzy)?

Zestaw międzynarodowych przepisów przygotowanych do powstrzymania organizacji przestępczych lub osób piorących pieniądze za pośrednictwem kryptowalut w gotówce w świecie rzeczywistym.

Co to jest API?

API oznacza interfejs programowania aplikacji. Jest to zestaw standardów, protokołów i narzędzi do tworzenia aplikacji. Interfejsy API określają sposób interakcji komponentów oprogramowania, na przykład jakie dane mają być używane i jakie działania należy podjąć.

Co to jest Blockchain?

Blockchain to stale rosnąca baza danych, lista rekordów zwanych blokami, które są połączone i zabezpieczone za pomocą kryptografii.

Co to jest Block Explorer?

Internetowe narzędzie do przeglądania wszystkich transakcji, które miały miejsce w łańcuchu bloków, wykorzystania sieci i szczegółów transakcji, a także innych przydatnych informacji.

Co to jest nagroda za Bug Bounty (błąd)?

Nagroda oferowana za wykrywanie luk i problemów w kodzie komputera. Często są oferowane przez firmy krptograficzne (ale nie tylko): giełdy i portfele w celu wykrycia potencjalnych naruszeń bezpieczeństwa lub błędów, zanim zostaną wykorzystane przez nieprzyjazne osoby.

Co to jest Cold Storage (chłodnia)?

Przechowywanie w trybie offline kryptowalut, zwykle obejmujące sprzętowe portfele nieizolacyjne, pamięci USB, komputery offline lub portfele papierowe

Co to jest kryptowaluta?

Kryptowaluta to cyfrowy środek wymiany wykorzystujący silną kryptografię do zabezpieczenia transakcji finansowych, kontrolowania tworzenia dodatkowych jednostek i weryfikacji transferu aktywów. Potraktuj to jako magazyn wartości lub pieniędzy nowej ery.

Co to jest FIAT?

Waluta Fiata jest „prawnym środkiem płatniczym” wspieranym przez rząd centralny, taki jak Rezerwa Federalna, oraz z własnym systemem bankowym, takim jak bankowość z rezerwą cząstkową. Może mieć formę fizycznej gotówki lub może być reprezentowana elektronicznie, na przykład za pomocą kredytu bankowego.

Co to jest KYC?

Jest to skrót od  Know Your Customer (Poznaj swojego klienta), proces ten odnosi się do obowiązków firmy lub instytucji finansowej w zakresie weryfikacji tożsamości klienta zgodnie z ogólnoświatowymi przepisami dotyczącymi przeciwdziałania praniu pieniędzy.

Co to jest Masternode?

Masternodes to serwer obsługiwany przez jego właściciela, podobnie jak pełne węzły, ale z dodatkowymi funkcjami, takimi jak anonimizacja transakcji, rozliczanie transakcji oraz uczestnictwo w zarządzaniu i głosowaniu. Początkowo spopularyzował ją Dash, aby nagradzać właścicieli tych serwerów za utrzymanie usługi dla blockchaina.

Co to jest PoS (Proof Of Stake)?

Mechanizm konsensusu blockchain polegający na wyborze twórcy następnego bloku poprzez różne kombinacje losowego wyboru oraz ilości lub wieku postawionych monet lub żetonów.

MyCointainer strona hostingu >


Bądź na bieżąco!  ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO NEWSLETTER’A

Norbert

Wasza ocena
[GŁOSÓW: 2 OCENA: 3]

Warte uwagi


Udostępnij
Napisz do Nas
KURS CRYPTO