page contents
CryptoTab Bitcoin Kanga kantor giełda 2
Udostępnij

Załóż kask, wyciągnij kilofy z piwnicy, Flits wydobywanie BTC i ETH. Możesz łatwo kupić moc mieszającą w aplikacji i zacząć zarabiać Bitcoin i Ethereum.

Termin dochód pasywny powinien już brzmieć znajomo, większość z was ma uruchomiony tryb masternode, a także obstawia kilka monet. Czy jesteś gotowy na trzecią opcję? W Flits 4.2 wprowadzili Flits Mining.

Dzięki wydobywaniu Flits możesz zainwestować FLS w moc mieszania, naszych tak zwanych „minerów”. Mamją zarówno górników BTC, jak i ETH. Kupując pracownika, kupujesz udział w mocy mieszania obu górników. Oznacza to, że masz to, co najlepsze z obu światów!

Flits Mining

Czy w aplikacji Flits jest tylko mining BTC i ETH?

W tej chwili tak jest, ale zawsze szukają alternatywnych monet, które mogą zapewnić wyższy zwrot z inwestycji. Z biegiem czasu wydobycie powinno być coraz bardziej optymalizowane, aby zawsze mieć jak najlepszą wydajność. Nie martw się o wypłaty, zawsze będą one w BTC lub ETH!

Jak obsługiwane są wypłaty?

Obecnie wypłaty dokonywane są co dwa tygodnie, co pozwala nam w międzyczasie reinwestować i zapewnia użytkownikom możliwie najlepsze miesięczne zyski. Bieżące dni płatności to 1 i 15 dzień każdego miesiąca. Otrzymasz ładne powiadomienie push z tym, co zarobiłeś. Następnie możesz je natychmiast wydać na karty podarunkowe lub po prostu je HODL. Koszty wydobycia są już uwzględnione przed wypłatami – co oznacza, że ​​możesz to wszystko zatrzymać! Obejmuje to oczywiście energię elektryczną potrzebną do napędzania górników i bardzo małą opłatę za zarządzanie / utrzymanie Flits w wysokości 5%.

Cennik

Jak wspomniano wcześniej, kupujesz pracowników, którzy generują dla Ciebie dochód pasywny. Cena za 1 pracownika wynosi 2,50 €, którą należy zapłacić wyłącznie za pośrednictwem FLS. Dodaje to również wyjątkowego zastosowania do ich monety! Już wkrótce możliwość płacenia w BTC.

Aktualne statystyki i informacje z platform Flits i Yieldnodes… Najlepsze masternody w 2020 r.

Planowanie na przyszłość dla Flits Mining

W przyszłych aktualizacjach umożliwią również sprzedaż Twojej mocy mieszającej innym użytkownikom, wypłaty zarówno w ETH, jak i BTC w oparciu o dostosowywalny współczynnik, a także auto-reinwestycję!

Zacznij teraz!

Minerzy Flits czekają, aby rozpocząć wydobycie dla Ciebie! Przejdź do nowo wprowadzonego przycisku Szybkie akcje na środku dolnego paska aplikacji, kliknij Wydobywanie i wpraw tych górników w ruch.

Instrukcja wideo

 

Miłego kopania BTCi ETH na Flits!

Jeśli szukasz ogólnych informacji na temat kryptowaluty, wiadomości kryptograficznych, wskazówek, przewodników, strategii, fintech, nowych technologii, przestrzeni handlowej, inwestycji w krypto i wielu innych? CryptoMining.com.pl to miejsce, do którego należy się wracać. Odwiedzaj naszą stronę oraz nasze media społecznościowe, również zapisz się do naszego newslettera, abyśmy mogli wspólnie wywierać wpływ na rozwijającą się technologie blockchain.


Bądź na bieżąco!  ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO NEWSLETTER’A

Mati

Wasza ocena
[GŁOSÓW: 0 OCENA: 0]

Udostępnij
Napisz do Nas
KURS CRYPTO