page contents
CryptoTab Bitcoin Kanga kantor giełda 2
Udostępnij

Web 1.0 oznacza Czytaj. Web 2.0 oznacza Pisanie. Web3 oznacza Własny.

Przejście z jednego pokolenia internetu do następnego zostało naznaczone przez grupę startupów, które zawładnęły wyobraźnią zarówno użytkowników końcowych, jak i inwestorów, a następnie stworzyły nowe technologie i wartość na rynku.

Przejście na Web3 przyniesie największe jak dotąd fale startupów. Po prostu dlatego, że sami użytkownicy końcowi nie tylko korzystają z nowych aplikacji, ale mogą teraz również posiadać i mieć coś do powiedzenia w swoich kierunkach. To jest siła napędowa nowej superfali, która zmieni Internet.

W przestrzeni, w której większość technologii jest open source, społeczność odgrywa decydującą rolę w adopcji. W web3 społeczności mają nowe, potężne narzędzie do uzgadniania interesów i wyrażania swoich decyzji: tokeny.

Metabonding-Announcement

Posiadacze, Konstruktorzy, Współtwórcy

Budowanie społeczności ma kluczowe znaczenie dla sukcesu startupów web 3. Uzyskanie znacznej ilości odpowiedniego rodzaju społeczności od samego początku może przyspieszyć proces ładowania początkowego startupów.

W Elrond bardzo cenimy społeczność. To grupa ludzi, która skupiła się wokół wspólnych wartości hardkorowego budowania i otwartej współpracy na rzecz lepszego systemu finansowego, napędzają rozwój Elronda.

Działa jako filtr dla posiadaczy, konstruktorów i współpracowników. A przy odpowiednim dopasowaniu interesów, wzmocni szybką ekspansję ekosystemu Elrond.

 

Web3 Metabonding

Dlatego cieszymy się, że możemy przedstawić „Metabonding”, najlepszy produkt społecznościowy dla startupów Web3.

Metabonding to ogień łączący Web3 i stanie się złotym standardem budowania społeczności. To będzie pierwsza strona sceny konstruktorów Elrond.

Projekty oparte na Elrondzie będą w stanie nawiązać długoterminowe zobowiązanie z najbardziej zatwardziałymi członkami społeczności, poprzez dystrybucję ~10% ich podaży tokenów wśród graczy EGLD i LKMEX w ciągu 2 lat.

Elrond Network lays out Plans for Maiar eGLD

 

Proces rozpocznie się w następujący sposób:

  • Sekcja „Metabonding” Maiar DEX będzie wkrótce dostępna z pierwszymi 3 uczestniczącymi projektami.
  • Oficjalne stakowanie EGLD i migawki metabondingu LLMEX rozpoczną się 15 marca.
  • Oficjalne roszczenia dotyczące nowych tokenów Metabonding rozpoczną się 15 kwietnia.

Projekty rejestrujące się w Metabonding zostaną szybko przyjęte w ekosystemie Elrond, korzystając z:

  • Świadomość całej społeczności Elrond.
  • Szablon migawek metabonding.
  • Szablon programu tyczenia.
  • Wpis na Maiar DEX.
  • Ogłoszenie w aplikacji Maiar.
  • Kampanie w stylu „Ucz się i zarabiaj”.
  • Konkursy handlowe.

Portfel Maiar (Elrond) – czy warto go posiadać ?

 

Superfala użyteczności i wartości

Daje to doładowane narzędzie dla EGLD i LKMEX. Znaczna część – w zakresie 10% – podaży tokenów projektów zapisywanych do Metabonding zostanie podzielona na dwie części: połowa trafi do EGLD i delegatorów, a druga połowa trafi do LKMEX-ów.

Projekty otrzymują potężne narzędzie, które wzmacnia to, czego najbardziej potrzebują: społeczność. Członkowie ekosystemu otrzymają część każdego nowego projektu proporcjonalną do posiadanych przez nich zasobów EGLD i LLMEX na portfelu Maiar DEX.

Spodziewamy się, że dziesiątki projektów szybko przyjmą ten nowy standard, korzystając z najbardziej pasjonującej i hardkorowej społeczności w przestrzeni kryptograficznej.

Czas przygotować eGold i LLMEX na portfelu Maiar.

 

Miłego tyczenia i dużych nagród!

Jeśli szukasz ogólnych informacji na temat kryptowaluty, wiadomości kryptograficznych, wskazówek, przewodników, strategii, fintech, nowych technologii, przestrzeni handlowej, inwestycji w krypto i wielu innych? CryptoMining.com.pl to miejsce, do którego należy się wracać. Odwiedzaj naszą stronę oraz nasze media społecznościowe, również zapisz się do naszego newslettera, abyśmy mogli wspólnie wywierać wpływ na rozwijającą się technologie blockchain.


Bądź na bieżąco!  ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO NEWSLETTER’A

Piotr, Norbert

[crypto-donation-box]

Wasza ocena
[GŁOSÓW: 1 OCENA: 5]

Udostępnij
Napisz do Nas
KURS CRYPTO