page contents
CryptoTab Bitcoin Kanga kantor giełda 2
Udostępnij

Jesteśmy podekscytowani możliwością przedstawienia najnowszego dodatku, Panelu StakeCube, zaprojektowanego tak, aby Twoje korzystanie z platformy było jeszcze bardziej usprawnione i przyjazne dla użytkownika.

W ramach ciągłego zaangażowania zespołu w ulepszanie nawigacji użytkowników, dla wszystkich nowych rejestracji ten panel będzie teraz ustawiony jako domyślna strona początkowa. W przypadku obecnych użytkowników możesz łatwo przejść do pulpitu nawigacyjnego lub innych aplikacji na platformie, dostosowując ustawienia.

Jaki jest zatem cel tego nowego pulpitu nawigacyjnego? To proste: pomóc Ci odkryć i uzyskać dostęp do różnorodnej gamy usług bez wysiłku. Otrzymali opinie od użytkowników, którzy nie byli świadomi istnienia stakingu Ethereum ani tego, w jaki sposób NodeCube jest używany. Dzięki zwięzłym opisom i bezpośrednim linkom starają się umożliwić zarówno nowym, jak i obecnym użytkownikom odkrywanie i wykorzystywanie wszystkich funkcji, jakie ma do zaoferowania StakeCube.

Przedstawiamy nowy pulpit nawigacyjny StakeCube 2

Ich priorytetem było szybkie uruchomienie tego pulpitu nawigacyjnego bez dodawania wielu wykresów i statystyk. Dzieje się tak, ponieważ przygotowują się do zagłębienia się w Projekt Cuttlefish, wcześniej znany jako V3, z dedykowanymi godzinami rozwoju. Nadchodzą ekscytujące czasy!

Dziękujemy za bycie częścią społeczności StakeCube i czekamy na Twoje dalsze wsparcie.

Ważny komunikat dotyczący wycofania BUSD z giełdy

Mamy do przekazania kilka ważnych aktualizacji dotyczących BUSD na platformie. Po dokładnym rozważeniu zespół StakeCube zdecydował się usunąć BUSD z giełdy. Działanie to będzie obejmowało anulowanie wszystkich zleceń związanych z parami handlowymi BUSD i samymi parami handlowymi. Proces ten rozpocznie się w ciągu najbliższych 24 godzin.

Dodatkowo ustalili ostateczny termin wycofania BUSD, który wyznaczono na 28 grudnia. Oznacza to, że masz czas do tej daty na zrealizowanie wszelkich zaległych wypłat BUSD.

W przypadku cenionych użytkowników, którzy nadal trzymają BUSD na platformie po upływie terminu wypłaty, chcemy Cię zapewnić, że nie stracisz swoich środków. Zamiast tego automatycznie przekonwertują Twoje zasoby BUSD na USDT-BSC następnego dnia po ostatniej dacie wypłaty.

Główny powód wycofania BUSD z giełdy jest związany z zaprzestaniem przez Binances jego wsparcia. Przeczytaj więcej tutaj https://www.binance.com/en/support/announcement/notice-regarding-the-removal-of-busd-and-conversion-of-busd-to-fdusd-1c98ce7bb464422dbbaeda7066ae445b

 

Miłego tyczenia!

Jeśli szukasz ogólnych informacji na temat kryptowaluty, wiadomości kryptograficznych, wskazówek, przewodników, strategii, fintech, nowych technologii, przestrzeni handlowej, inwestycji w krypto i wielu innych? CryptoMining.com.pl to miejsce, do którego należy się wracać. Odwiedzaj naszą stronę oraz nasze media społecznościowe, również zapisz się do naszego newslettera, abyśmy mogli wspólnie wywierać wpływ na rozwijającą się technologie blockchain.


Bądź na bieżąco!  ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO NEWSLETTER’A

Norbert

Wasza ocena
[GŁOSÓW: 0 OCENA: 0]

Udostępnij
Napisz do Nas
KURS CRYPTO