page contents
CryptoTab Bitcoin Kanga kantor giełda 2
Udostępnij

Za każdym dobrym projektem kryptograficznym kryje się filozofia. Na przykład Ethereum zostało zaprojektowane w celu świadczenia usług online i zdecentralizowanych w oparciu o technologię blockchain i inteligentne umowy. EDC Blockchain woli rozwijać filozofię „społeczności”.

Za każdym dobrym projektem kryptograficznym kryje się filozofia. Na przykład Ethereum zostało zaprojektowane w celu świadczenia usług online i zdecentralizowanych w oparciu o technologię blockchain i inteligentne umowy. Waves to platforma blockchain do kryptograficznej monetyzacji i masowej kampanii. EOS to zdecentralizowana platforma obsługująca inteligentne kontrakty na rozwój aplikacji.

EDC Blockchain woli rozwijać filozofię „społeczności” . Zawsze jest ktoś za wirtualnymi portfelami i transakcjami, dlatego zespół projektowy chce skoncentrować się szczególnie na osobistych potrzebach i celach tych osób. Dzięki temu ich życie będzie wygodniejsze i będą mieli dostęp do swojego potencjału. To podejście przyjęto za podstawę przy opracowywaniu wszystkich produktów i ofert specjalnych w ramach projektu.

Moneta EDC jako źródło premii

Moneta EDC jest zasadniczo kluczowym narzędziem platformy EDC Blockchain. EDC zapewnia dostęp do wszystkich produktów Blockchain, a nawet oferuje możliwość wypożyczenia pieniędzy i wygrywania nagród.

Ważne jest to, że monety EDC stają się coraz bardziej popularne wśród użytkowników na całym świecie. Liczba kryptowalut, które kupujesz i sprzedajesz, rośnie z każdym miesiącem – na liście znajduje się ponad dziesięć giełd.

W tym roku EDC Coin był notowany na kilku giełdach międzynarodowych, w tym na Dex-Trade.com, pierwszej giełdzie kryptograficznej zarejestrowanej w Chile oraz na znanej ZG.com (wcześniej BTCChina) i SJS.com.

EDC Coin jest również przedmiotem obrotu na różnych platformach handlowych, takich jak IDAX, DigiFinex, BitZ, Coinbene i inne.

Przypominamy, że giełda ZG.com to nowa nazwa największej chińskiej giełdy BTC-China, która uzasadnia najwyższy potencjał platformy i danej waluty.

Te pieniądze zapewniają dostęp do funkcjonalności platformy blockchain. Wartość rynkowa pieniądza kształtuje się zgodnie z prawami podaży i popytu. Mechanizm spalania wspiera naturalny niedobór i płynność pieniądza w obiegu.

Całkowita wersja monety EDC jest ograniczona do 100 miliardów EDC. Według danych CoinMarketCap, 2,67 miliarda monet EDC znajduje się obecnie w swobodnym obrocie podczas przygotowywania tego arykułu.

EDC Blockchain projekt opinia i opis

Za pomocą EDC możesz:

  • Możesz otrzymać bonus dzięki systemom lojalnościowym i zwrotów. Możesz skorzystać z bonusu, kupując i sprzedając dodatkowe usługi od EDC Blockchain.
  • Możesz mieć możliwość wypożyczenia aktywów do supernode i codziennego otrzymywania premii. Obecnie to 30 000 EDC  – w chwili pisania postu po przeliczeniu to 189$.

 

Technologia grafenowa pozwala na wykonywanie szybkich i bezpiecznych operacji.

Wykorzystaj swoją monetę EDC (lub dowolne pieniądze wygenerowane na platformie blockchain EDC) na niezależnym rynku ECRO, globalnym rynku, który zapewnia produkty i usługi wykorzystujące kryptowaluty jako metodę płatności i zapewnia transakcje między odsprzedawcami, a poszukującymi ich nabywcami .

Im więcej EDC będzie używane z czasem, tym bardziej popularne będzie na rynku kryptowalut. Wzrasta zapotrzebowanie na monety EDC, a w zamian monety EDC oferują większą płynność i niezawodność.

Szczegóły wynajmu

EDC Blockchain, który zastępuje górnictwo, wykorzystuje technologię wynajmu LPoS, zaawansowaną wersję Proof-of-Stake. LPoS jest inny dzięki dużej sieci, która pozwala użytkownikom wynająć zestaw pieniędzy od innych właścicieli. Ponadto LPoS nie zależy od stosu dystrybucji odsetek do tworzenia nowych bloków dla wkładów użytkowników .

Najważniejsze zalety algorytmu to jego mała podatność, oszczędność energii, wydajna moc obliczeniowa i sprzęt, a także lekka wersja klienta. Nie musisz go pobierać, ani zapisywać całego blockchaina, ani tworzyć portfela.

Dzięki funkcji leasingu użytkownicy mogą wysyłać depozyty na określony czas i określoną kwotę. Minimalny próg depozytowy jest określany przez system (przy odpowiedniej stopie procentowej), dzięki czemu możesz otrzymywać codzienne premie ustalane przez system.

Pod koniec okresu wynajmu kwota wynajęta przez użytkownika jest zwracana do salda użytkownika.

Kwota dzierżawiona przez użytkownika wraca do salda na koniec okresu wynajmu, a użytkownik może włączyć lub wyłączyć funkcję automatycznego odnawiania.

Utwórz portfel EDC>

Siła nabywcza monety EDC

EDC Blockchain to stale rozwijająca się platforma, która zamieni się w imponujące miejsce, w którym każdy produkt lub usługę można kupić za monety EDC. Te możliwości sprawiają, że platforma jest bardziej atrakcyjna dla producentów, a zatem zwiększają działalność finansową systemu ECRO i zwiększają korzyści dla wszystkich członków.

Rynek ECRO zapewni klientom i producentom szeroką gamę produktów i usług, za które można zapłacić w kilka sekund za pomocą kryptowaluty. EDC jest jedną z walut dostępnych na rynku, więc jej wartość będzie rosła wraz ze wzrostem liczby użytkowników. Ważne jest, aby każde ryzyko finansowe zostało zredukowane do zera, ponieważ bezpieczeństwo transakcji zapewnia protokół Grafen stosowany przez EDC.

EDC Blockchain

EDC Blockchain to międzynarodowy projekt działający w wielu krajach na całym świecie i stale się rozwija, oferując technologie blockchain realnym gospodarkom i zapewniając konwersję kryptowalut w małych i średnich przedsiębiorstwach. EDC Blockchain jest zarządzany przez ECRO Chain Holding. Dyrektorem generalnym ECRO Chain Holding jest Vaz Eghiazar , bardzo doświadczony ekspert blockchain .

Obecnie platforma EDC Blockchain obejmuje największe rynki świata, w tym Amerykę Łacińską, Azję Południowo-Wschodnią, kraje europejskie i Wspólnotę Niepodległych Państw. Turcja jest krajem rozwiniętym i zaczyna być integralną częścią rosnącej społeczności, a tym samym mogą korzystać z innowacyjnych rozwiązań blockchain EDC.

Platforma EDC Blockchain stała się aktywną społecznością z ponad milionem członków z 57 różnych krajów na całym świecie, zapewniając doskonałą okazję dla każdego projektu uczestniczącego w EDC Blockchain, aby ulepszyć i rozwinąć swoją działalność.

O platformie pisaliśmy  w artkule – EDC Blockchain to więcej niż PoS i Masternode. To LPoS!


Bądź na bieżąco!  ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO NEWSLETTER’A

Norbert

Wasza ocena
[GŁOSÓW: 4 OCENA: 5]

Udostępnij
Napisz do Nas
KURS CRYPTO