page contents
CryptoTab Bitcoin Kanga kantor giełda 2
Udostępnij

 

RollerCoin1

RollerCoin to strona na której za granie w minigierki możemy zdobyć ułamki bitcoina. Strona powstała ponad 1,5 roku temu. Cała zabawa polega na zdobywaniu GH/s które później kopią dla nas. Każda zdobyta moc się kumuluje i trafia do puli która następnie kopie dla nas BTC. Wszystko zaraz dokładnie przedstawię, ale po kolei.

 

Strona gry RollerCoin >

 

Jak się zalogować | zarejestrować?

RollerCoin2

Rejestracja

RollerCoin3

Logowanie

RollerCoin4

Po zalogowaniu ukazuje nam się główna strona i nasze bitcoinowe imperium!

Opis co mamy na głównej stronie

RollerCoin5

Rozpiska MENU

RollerCoin6

Depozyty i wypłaty

RollerCoin7
Jak zakupić maszynę? Klikamy ikonkę wózka sklepowego i otwiera nam się okno z wyborem maszyn. Maszyny ułożone są od najtańszej do najdroższej. Co za tym idzie, najsłabszej do najmocniejszej.

Jeśli już mamy środki na zakup naszej maszyny to trzeba jeszcze przed zakupem maszyny zakupić rack (szafę) abyśmy mogli umieścić na nim naszą maszynę. Obecnie mamy możliwość zakupu aż 9 maszyn które będą dla nas kopać. Wiemy też że dla osób które zakupią tokeny RLT jest przeznaczona specjalna maszyna która również będzie kopać dla nich BTC. Niestety jest to oferta limitowana a ta maszyna nie będzie dostępna do zakupu w sklepie.

RollerCoin8

My osobiście dopiero zakupiliśmy jedną najlepszą maszynę która już dla nas zarabia. Planujemy też zakup kolejnych maszyn aby powiększać nasze bitcoinowe imperium! Jednak przy zakupie trzeba się liczyć z tym że możemy stracić nasze wydane środki i zakupione maszyny.

Ale żeby mieć środki na zakup maszynek musimy najpierw na nie zarobić, lub jak kto woli, to może też wpłacić własne środki. Do wyboru mamy obecnie 6 gier. Właściciele albo wprowadzają nowe gry lub te teraz obecne zamieniają na nowe. Wszystkie gry są bardzo łatwe i szybko zbiera się moc. Jednak zmienia się to z czasem, jeśli gramy dłuższy czas i zdobywamy kolejne poziomy w danych grach.

Ale dzięki temu zdobywamy więcej mocy na każdym poziomie 😉

RollerCoin9

 

Bezpłatna rejestracja RollerCoin >

Im więcej gier mamy tym lepszy komputer otrzymujemy.

Lepszy komputer = nasza moc działa dłużej.

Poniżej rozpiska jak to wygląda oraz jak wyglądają przykładowe komputery.

   Poziom 1 -Trzeba wygrać 10 gier – Utrzymuje naszą moc przez 72h
   Poziom 2 -Trzeba wygrać 30 gier – Utrzymuje naszą moc przez 120h
   Poziom 3 -Trzeba wygrać 60 gier – Utrzymuje naszą moc przez 168h

A tak prezentują się kolejno zdobywane poziomy naszych komputerów

Poziom 1

RollerCoin10

Poziom 2

RollerCoin11

Poziom 3

RollerCoin12

Kupując maszyny będą one pojawiać się kolejno w dostępnych wolnych rackach. Na zakup maszyn możemy przeznaczyć całe wolne miejsce które mamy w pokoju. Żeby maszyny działały musimy raz na tydzień zagrać 20 gierek. Inaczej maszyny nie będą miały odpowiedniej mocy aby działać.

RollerCoin13

Ostatnio firma też zaczęła tworzyć i sprzedawać własnego tokena. Obecnie jest on w fazie tworzenia i jeszcze niestety nie jest notowany na żadnych giełdach. Na chwilę obecną jest malutka przecena na token i kosztuje on 0.00001600 BTC, naturalnie kosztuje 0.00002 BTC czyli 2000 satoshi.  Zakupić go możemy za pomocą BTC, DOGE lub ETH. Tylko proszę pamiętać że zdepozytowane DOGE lub ETH nie można ponownie wypłacić!

RollerCoin14

Dodatkowo. Firma ma plany aby do końca roku wprowadzić jeszcze 30 górników z możliwością aktualizacji. Również zostanie wprowadzona systemy zasileń elektrycznych i każdy górnik będzie miał różne zużycie energii i całkowicie inną architekturę.

Jednak do tego będzie potrzebny nam ich token RLT. Będziemy też mogli zdobywać skrzynie z łupami które będziemy mogli otwierać za pomocą ich tokena.

Będzie także możliwość sprzedania tych przedmiotów czy też boostów na rynku w grze. Ponadto, w planach jest też utworzenie giełdy na stronie na której będziemy mogli wystawiać lub kupować RLT za kryptowaluty. Ostatnim chyba najciekawszym pomysłem, jest utworzenie mining poolsów. Co to oznacza? Będziemy mogli dołączyć do jednego lub drugiego basenu za odpowiednią opłatą. A tym samym zwiększyć nasze zyski.

RollerCoin poradnik Video

Strona gry RollerCoin >

RollerCoin15

Życzymy przemyślanych decyzji i przyjemnego korzystania z usług oferowanych przez RollerCoin.

Mati


Bądź na bieżąco!  ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO NEWSLETTER’A

Wasza ocena
[GŁOSÓW: 4 OCENA: 4]

Udostępnij
Napisz do Nas
KURS CRYPTO