page contents
CryptoTab Bitcoin Kanga kantor giełda 2
Udostępnij

Faza pożyczek BitMart 8 jest dostępna o 9:00 rano 27 kwietnia 2020 roku (EDT). 

Faza pożyczek BitMart 8 oferuje 15-dniowe / 30-dniowe podstawowe produkty finansowe w USDT i BMX. Dodatkowo, wybrany produkt finansowy CCTN zostanie wspólnie wprowadzony przez BitMartConnectchain Token (CCTN) . Sprawdź listę produktów poniżej, aby uzyskać szczegółowe informacje.

Faza pożyczek BitMart 8!

 

Faza 8 – Lista produktów >>> Kliknij tutaj, aby subskrybować teraz!

 

Faza pożyczek BitMart 8 - Lista produktów

Na przykład użytkownik A zasubskrybował 500 000 BMX z 30-dniowym okresem blokady. Zgodnie z powyższą listą, po dojrzewaniu produktu odsetki uzyskane przez użytkownika A wynoszą 500 000 * 10% * 30/365 = 4 109,589041 BMX.

Faza pożyczek BitMart 8 - Lista produktów

Co to jest pożyczka BitMart? 

Kredyty BitMart to produkt finansowy oparty na zasobach cyfrowych. Każdy projekt ma odpowiedni okres inwestycji i rentowność. Po subskrypcji środki zostaną zablokowane, a odsetki zostaną naliczone zgodnie z ustalonym czasem. Po dojrzewaniu produktu kwota główna i odsetki zostaną odblokowane i przekazane do portfela użytkownika w dniu wykupu.

Jak korzystać z pożyczek BitMart?

 • Każdy projekt będzie miał okres subskrypcji, a użytkownicy mogą subskrybować w tym okresie z ograniczoną ilością, kto pierwszy, ten lepszy.
 • Podczas subskrypcji upewnij się, że na koncie jest wystarczająca ilość dostępnych środków. Ich system obliczy odsetki od oczekiwanego zwrotu po umorzeniu zgodnie z wielkością subskrypcji.
 • Po udanej subskrypcji system zmieni status zasobów konta z dostępnych na zablokowane. Użytkownicy mogą sprawdzić szczegółowe informacje o zasobach przechowywanych na stronie swoich zasobów.
 • Gdy produkt dojrzeje, zostanie automatycznie wykupiony, a zwrot kapitału i inwestycji zostanie wypłacony jednorazowo. Użytkownicy mogą sprawdzić stan salda na liście aktywów, a o dochodzie zostanie powiadomiony SMS-em lub e-mailem po dystrybucji. Użytkownicy mogą również sprawdzić to w swoich rekordach dystrybucji.

 

Wyjaśnienie terminologii

 • Roczna stopa procentowa :roczna stopa procentowa odnosi się do stopy zwrotu uzyskanej w ciągu jednego roku inwestycyjnego;
 • Cykl subskrypcji:okres od początku subskrypcji do końca subskrypcji. Jeśli okres subskrypcji się nie skończy, produkt nie będzie liczony do naliczania odsetek;
 • Cykl:cykl odnosi się do czasu, kiedy ich aktywa są zablokowane. W tym okresie fundusz jest zablokowany i użytkownik nie może nim handlować ani wypłacać;
 • Całkowita kwota / Całkowita kwota subskrypcji: odnosi się do całkowitej ilości wydanych produktów finansowych;
 • Czas naliczania odsetek:czas naliczania odsetek (zwrotu) po subskrypcji;
 • Oczekiwany przychód: oczekiwany przychód oznacza przychód oparty na znanych informacjach, jeśli nie wystąpiły żadne nieoczekiwane zdarzenia. Platforma oblicza formułę dochodu z kwotą subskrypcji * roczna stopa procentowa * dni blokady / 365 dni w tygodniu. 
 • Data wykupu: datakońcowa produktu inwestycyjnego, kiedy zwrot automatycznie wraca do dostępnego salda.

 

Proszę to zanotować…

 • Tylko zarejestrowani użytkownicy BitMart mogą subskrybować produkty.
 • Dla każdego miesiąca dostępne będą dwie fazy pożyczek BitMart.
 • W fazie 8 zapewnione zostaną podstawowe pożyczki USDT, BMX oraz pożyczki z wyboru CCTN. Użytkownicy otrzymają 48 godzin na subskrypcję. Użytkownik ma do wyboru trzy okresy blokady: USDT-15d, BMX-30d i CCTN-20d.
 • W fazie 8 łączne dostępne wolumeny subskrypcji USDT-15d i BMX-30d wynoszą 40 000 USDT i 5 000 000 BMX. Poza tym łączne dostępne wolumeny subskrypcji CCTN-20d wynoszą 6 000 000 CCTN.
 • BitMart zastrzega sobie wszelkie prawa do ostatecznego wyjaśnienia.

Więcej faz pożyczek BitMart i nowych produktów już wkrótce. 

 

Wysokich zwrotów!

Jeśli szukasz ogólnych informacji na temat kryptowaluty, wiadomości kryptograficznych, wskazówek, przewodników, strategii, fintech, nowych technologii, przestrzeni handlowej, inwestycji w krypto i wielu innych? CryptoMining.com.pl to miejsce, do którego należy się wracać. Odwiedzaj naszą stronę oraz nasze media społecznościowe, również zapisz się do naszego newslettera, abyśmy mogli wspólnie wywierać wpływ na rozwijającą się technologie blockchain.


Bądź na bieżąco!  ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO NEWSLETTER’A

Norbert

Wasza ocena
[GŁOSÓW: 0 OCENA: 0]

Udostępnij
Napisz do Nas
KURS CRYPTO