page contents
Zaznacz stronę
CryptoTab Bitcoin
Udostępnij

193

Simple Pos Pool  jest całkowicie zautomatyzowaną pulą PoS i Masternode, gdzie możesz zobaczyć wszystkie nagrody, wypłaty i depozyty w historii swojego konta. Po rejestracji możesz utworzyć adres depozytu dla wybranej przez siebie monety (monet) i dokonać wpłaty z portfela wymiany lub portfela osobistego.

Po zaksięgowaniu wpłaty otrzymasz wiadomość e-mail. Twoje monety zaczną się automatycznie pomnażać, „gdy dojrzeją”, lub możesz przejść do sekcji Masternode i zarezerwować miejsca we wspólnym masternode lub utworzyć dedykowany lub prosty Masternode.

Opłaty:

 • za utrzymanie portfela PoS zwykle opłaty są zgodne ze standardem branżowym wynoszącym 3%),
 • wspólne opłaty masternode wynoszą zawsze 5% każdej nagrody.

Firma korzysta z tych opłat, aby utrzymać infrastrukturę serwerów i koszty zespołu. Ponadto część opłat jest wykorzystywana w systemie partnerskim, z którego i Ty możesz skorzystać przez zaproszenia nowych użytkowników do naszej społeczności za pomocą osobistego linku.

Firma posiada, aż  4-poziomowy systemu poleceń. Polecasz jednego przyjaciela, a gdy on otrzyma swoją nagrodę, otrzymasz 10% z opłaty za tę stawkę. Gdy znajomy poleci znajomego, otrzymasz 5%. Przyjaciel poleci znajomego, a otrzymasz 3%. Ten trzeci przyjaciel poleci innego przyjaciela, a otrzymasz 1% … Wszystkie bonusy są oparte na otrzymanej przez nas opłacie. Nigdy firma nie będziemy pobierać premii za polecenie z Twojej stawki, tylko i wyłącznie z tych 3 lub 5%.

Należy tu przede wszystkim zauważyć, że w porównaniu do metody PoW nie musimy zakupywać koparki i zakupione środki monetarne możemy szybko sprzedać celem odzyskania zainwestowanych środków. W przypadku koparki nie dosyć, że płacimy niemałe opłaty za prąd to musimy też liczyć na dobrą koniunkturę na giełdzie. Koparka prócz tego traci na wartości nie mówiąc o tym, że musimy znaleźć kolokację no chyba, że ktoś lubi hałas i „ogrzewa sobie dom”.

To, co oferuje Simple Pos Pool  za te „niskie opłaty”, to bezpieczna i kompleksowa usługa zapewniająca najlepsze wrażenia z puli:

 • Intuicyjny interfejs użytkownika do zarządzania monetami i wyświetlania informacji o puli
 • Wszystkie funkcje są przedstawione w łatwy sposób
 • Częstotliwość nagród jest znacznie wyższa, gdy grasz w puli, co daje wyższą całkowitą nagrodę dla każdego uczestnika, niż jest to możliwe, gdy grasz sam.
 • Pełna przejrzystość: wszystkie adresy portfeli PoS i Masternode są widoczne na stronie internetowej, możesz sam sprawdzić wszystkie nagrody w eksploratorach monet.
 • Simple Pos Pool zawsze sprawdza najnowsze osiągnięcia poszczególnych projektów, aby zoptymalizować wydajność stakowania i wydobycia Masternode.
 • Portfele są utrzymywane i aktualizowane, gdy tylko nowe wersje zostaną wydane (nas to nie interesuje 😉 ).
 • Zawsze firma słucha informacji zwrotnych od społeczności i nieustannie dąży do poprawy usług poprzez dodawanie nowych funkcji i projektów.
 • Brak ograniczeń dotyczących wpłat i wypłat.
 • Brak kosztów sprzętu dla Ciebie.
 • Brak kosztów za prąd, komputer lub serwer.
 • Całkowicie bezpieczny i bezstresowy.
 • Na koniec, ale na pewno nie mniej ważne: firma stworzyła wspaniałą i pomocną społeczność entuzjastów kryptografii na serwerze Discord. Tutaj możesz rozmawiać z innymi członkami lub otrzymać szybkie wsparcie od zespołu Simple Pos Pool.

Jeśli chcesz wypłacić swoje nagrody lub początkowy depozyt z puli Simple Pos Pool, jest to również bardzo proste.

Firma nie blokuje monet w masternodes, jak niektóre inne usługi hostingowe. Simple Pos Pool ma tak wielu członków i depozyty, że może zwolnić użytkowników z zarezerwowanych slotów masternode natychmiast lub po bardzo krótkim okresie oczekiwania ( nie zdarzyło się jeszcze nam, żeby nie były natychmiastowe).

To samo dotyczy wypłat zdeponowanych monet lub nagród. Możesz zażądać wypłami na wybrany przez siebie adres w dowolnym momencie za pośrednictwem interfejsu konta. Wypłaty te są przetwarzane raz dziennie, a monety są wysyłane z powrotem do Ciebie.

Podczas oczekiwania na wykonanie wypłaty nadal będziesz otrzymywać stawki.

Jeśli masz więcej pytań, przeczytaj FAQ lub dołącz do Simple Pos Pool.

Przegląd menu systemu

 1. Strona gówna
 2. Tu możemy zobaczyć jakie crypto można kopać w puli.
 3. Rejestracja w Simple Pos Pool
 4. Logowanie do systemu
 5. Strona Home
 6. Zakładka Activity – historia depozytów
 7. Zakładka Activity – stakes – historia wydobycia metodą PoS
 8. Zakładka Activity – Masternode – historia wydobycia metodą Masternode
 9. Zakładka Activity – Masternode fees – historia opłat za Masternode
 10. Zakładka Activity – Referrals– historia nagród od górników zaproszonych przez nas do systemu
 11. Zakładka Deposit – jak sama nazwa mówi uzyskiwanie adresów do depozytów CRYPTO
 12. Zakładka Deposit  – generujemy adres kryprowaluty ESBC, który będzie nam potrzebny później do uruchomienia slotów Masternode
 13. Zakładka Pre-sale, czyli przedsprzedaż kryptowalut przd ich wejściem na giełdy z możliwością natychmiastowego uruchomienia Masternode dla danej crypto
 14. Zakładka Withdraw – czyli wypłaty
 15. Zakładka Withdraw – by dokonać wypłaty w systemie musimy najpierw wprowadzić nasz adres wypłat w systemie w Manage Address
 16. Zakładka DPos – tu możemy stakować crypto wydobywane metodą dpos, tu NULS
 17. Zakładka Masternode – tu znajdziemy wolne sloty i kryptowaluty, które możemy kopać metodą Masternode
 18. Zakładka Masternode – My Masternods – tu znajdziemy informację o uruchomionych przez nas slotach lub całych masternodes
 19. Zakładka Masternode – Simple Masternodes – Jest to funkcja hostingu na „zimnym porfelu”. Będziesz teraz mógł przechowywać swoje monety w osobistym portfelu i subskrybować VPS z zainstalowanym i aktywowanym skryptem masternode. Nie potrzebujesz umiejętności technicznych, aby z niego korzystać (opiszemy to w innym poście)
 20. Bounties list – nagrody otrzymane od firmy, od tak mały Air Drop
 21. Zakładka Affiliates – czyli zaproszeni przez nas górnicy do puli
 22. Zakładka Profile – ustawienia naszego konta w systemie
 23. Zakładka Marketing – reklamy, filmy instruktażowe itp.
 24. Zakładka Discord – komunikator, do rozmów z administratorami i górnikami w puli.

W końcu mam nadzieję napisać obszerny przewodnik na temat korzystania z Simple Pos Pool, ale na potrzeby tego przeglądu krótko wyjaśnię, jak działa ten proces. Ogólnie rzecz biorąc, użycie SPP do wejścia do puli monet lub automatu Masternode działa w następujący sposób:

 1. Utwórz proste konto w puli POS
 2. Określ, jaka moneta jest zainteresowana rezerwacją automatów Masternode i liczbę automatów, które chcesz zarezerwować.
 3. Kup wspomniane monety na dowolnej giełdzie, którą preferujesz. Lub skorzystaj z naszych propozycji – Giełdy Kryptowalut
 4. Przenieś monety z portfela giełdy do SPP. Prosta pula POS generuje adresy depozytów dla portfela Staking Pool każdej monety.
 5. Monety przeniesione do puli stawek są od razu uprawnione do otrzymywania nagrody za stawkę, gdy zostaną wygenerowane. Twoja nagroda jest równa twojemu procentowi w puli minus opłata za postawienie w SPP (3%). Przykład: w puli znajduje się 10 000 monet, posiadasz 250 z nich. Nagroda za postawienie puli wynosi 75 monet na stawkę. Twój procent puli wynosi 250/10 000 = 2,5%. Twoja część nagrody wynosi 2,5% z 75 lub 1,875 monet. Następnie płacisz opłaty za swoją nagrodę, 0,97 x 1,875 = 1,81 monety nagrodzone na posiadacza monety i 0,065 jako opłatę na SPP.
 6. Gdy otrzymasz nagrody za tyczenie, są one automatycznie dodawane z powrotem do puli. Dlatego przy następnym przyznaniu nagrody jest ona uzależniona od kwoty nowej monety wyrażonej jako procent ogólnej puli –monet Ci przybywa 😉
 7. Wszystkie monety dostępne w pulach stawek są wyświetlane na pulpicie.
 8. Gdy ludzie opuszczają sloty Masternode lub Administratorzy tworzą nowe Masternodes na podstawie zapotrzebowania, sloty są dostępne do rezerwowania w Masternodes. Masternodes zazwyczaj wypłacają znacznie wyższe nagrody niż nagrody za tyczenie puli PoS. Kiedy rezerwujesz automaty Masternode, powiązana ilość monet jest usuwana z puli stawek i z pulpitu nawigacyjnego. I umieszczone w bezpiecznych portfelach skonfigurowanych jako Masternodes.
 9. Ponieważ Masternodes są przyznawane nagrody, otrzymujesz nagrody równe twojemu procentowi w Masternode minus opłata SPP Masternode (5%). Przykład: Do utworzenia Masternode potrzeba 5000, każde dostępne miejsce to 10 monet, posiadasz 15 miejsc na 150 monet. Nagrody Masternode wynoszą 350 monet na cykl. Twój procent Masternode wynosi 150/5000 = 3%. Twoja część nagrody wynosi 3% z 350 lub 10,5 monet. Następnie płacisz opłaty za swoją nagrodę, 0,95 x 10,5 = 9,975 monet nagrodzonych na posiadacza automatu i 0,525 jako opłatę dla Simple Pos Pool – czy to dużo 😉
 10. Ponieważ portfele Masternodes mogą zawierać tylko określoną liczbę monet, wszystkie nagrody są odkładane z powrotem do puli stawek i od razu kwalifikują się do kopania PoS – czyli zbierasz znów monety, które możesz znów zainwestować w pulę Masternode.
 11. Możesz stale rezerwować więcej automatów Masternode (jeśli są dostępne) wraz z zarobkami na monetach.
 12. Kiedy uznasz, że masz już dość, możesz wypłacić swoje monety z portfela basenowego do dowolnego portfela, który wybierzesz (wymień lub zabezpiecz). Pamiętaj, że jeśli chcesz wypłacić monety, które aktywnie umieściłeś w Masternodes, musisz anulować rezerwacje w automatach Masternode i przed ponownym wycofaniem monet przenieść je z powrotem do portfela puli.

Profesjonaliści z Simpl Pos Pool

 1. System jest niezwykle łatwy w obsłudz i chociaż nie nazwałbym go najbardziej intuicyjną witryną, to około jednego dnia „majstrowania” w niej, miałem pełną wiedzę na temat funkcjonalności.
 2. Możesz zarezerwować automaty Masternode i zainwestować w Masternodes za wyjątkowo małe kwoty inwestycji kapitałowych w porównaniu z kosztem zakupu wszystkich monet wymaganych do hostowania własnego Masternode.
 3. Brak opłat za wpłacanie lub wypłacanie monet przez SPP.
 4. Opłaty za Stawianie Puli (3%) i Masternody (5%) są wyjątkowo niskie, jeśli weźmie się pod uwagę, że opłata jest pobierana tylko z nagrody. Innym sposobem, w jaki o tym myślisz, jest to, że SPP stara się generować Twoje zarobki, aby mogły generować własne zarobki. Twoja początkowa inwestycja / depozyt jest przechowywana bez opłat, a część pobierana jest tylko wtedy, gdy otrzymasz zapłatę, co oznacza, że ​​nie ma gotowej struktury opłat.
 5. Simple POS Pool ma wielopoziomowy program poleceń (10%, 5%, 3%, 1%). Program zwraca polecającym opłaty, które pobiera od poleconej osoby. Polecenie nie jest pobierane od inwestora, ale wypłacane z zysków SPP, jest to wyłącznie na korzyść członków. Przykład: Nagrody Masternode wynoszą 350 monet na cykl. Twój procent Masternode wynosi 150/5000 = 3%. Twoja część nagrody wynosi 3% z 350 lub 10,5 monet. Następnie płacisz opłaty za swoją nagrodę, 0,95 x 10,5 = 9,975 monet nagrodzonych na posiadacza automatu i 0,525 jako opłatę za Simple POS. w przypadku relacji polecającej poziomu 1, z opłaty 0,525 otrzymanej przez Simple POS, 10% (0,0525 monet) zostanie następnie zwrócone osobie polecającej.
 6. Nigdy nie musisz się martwić o prace związane z rozwojem zaplecza lub konserwacją portfela.
 7. Nie musisz hostować własnego serwera ani ponosić kosztów hostingu serwera.
 8. Zespół programistów i administratorów jest bardzo aktywny na Discord. Aktualizacje są często publikowane na grupie i istnieje ciągły dialog między administratorem, użytkownikami i pomocnikami. Osobiście otrzymałem odpowiedź na moje pytania w krótkim czasie od administratorów, a pomocnicy znający usługę wydają się być zawsze online. Ta aktywna i zaangażowana społeczność jest dobrym wskaźnikiem stabilności i długowieczności usług hostingwych.
 9. Wydaje się, że zespół programistów zapewnia solidną obsługę użytkownikom i wprowadził zmiany na masowe żądanie użytkowników.
 10. Serwis i administratorzy są bardzo transparentni. Adresy portfeli Masternode dla każdego hostowanego Masternode są dostępne, a Ty możesz sprawdzić eksplorator blockchain dla tej monety, aby zobaczyć dokładnie, jakie transakcje miały miejsce. Możesz użyć tych danych do zweryfikowania swoich nagród (co zrobiłem wiele razy)

Podsumowanie

Jestem członkiem Simple POS od 700 dni i mam wiele skalowanych inwestycji w różne Masternodes w różnym wieku po różnych cenach wejścia. Otrzymuję od 1,63% do 2,27% dziennych nagród za poszczególne monety, szybko dodając do mojego ogólnego konta.

Ważne jest, aby zrozumieć, że powyższe liczby reprezentują moje nagrody w danej monecie. Liczby te nie uwzględniają zmian ceny monety w stosunku do BTC (mój zwrot z inwestycji w BTC). W niektórych przypadkach powyżej wartość monety absolutnie spadła, a w innych cena BTC wzrosła, powodując gwałtowny wzrost mojego ROI. W porównaniu do wartości BTC istnieje wiele zmiennych, takich jak cena wejścia, cena wyjścia, siła BTC, sentyment rynkowy itp.

Ważne jest, aby pamiętać, że jeśli zarabiasz dodatkowe monety, a cena BTC / COIN rośnie, Twój ROI BTC wzrośnie szybciej niż wzrost ceny (ponieważ masz dodatkowe monety!). Jeśli zarabiasz monety, a cena BTC / COIN spada, Twój ROI BTC spadnie wolniej niż cena, ponieważ (masz dodatkowe monety!). Stanowi to doskonałą strategię ograniczania ryzyka, jeśli zostanie właściwie zastosowana.

Moja opinia

Aby kupić i hostować swój własny Masternode, musisz mieć kapitał na zakup monet o pełnej wartości Masternodes, musisz mieć czas i wiedzę techniczną, aby skonfigurować i utrzymywać swój Masternode, musisz mieć infrastrukturę do hostowania swojego Masternode, i musisz mieć stałe połączenie z Internetem. Bariery techniczne, czasowe i finansowe wejścia na rynek są niezwykle wysokie dla zwykłego inwestora.

Simple POS eliminuje podstawowe bariery wejścia, pozwalając komuś bez wiedzy technicznej i niskiemu kapitałowi wejściowemu inwestować niemal natychmiast w Monety i Baseny. Mówiąc prościej, za mniej niż 100 USD oraz przy technicznej możliwości konfigurowania i rozliczania i przenoszenia walut między portfelami, każdy może zainwestować w Masternodes i zacząć zdobywać nagrody.

Korzystanie z Simple POS Pool było i jest  ogólnie świetnym doświadczeniem. Z powodzeniem zainwestowałem kryptowaluty w automaty Masternode i otrzymuje stałe nagrody. Uważam, że moje nagrody są zgodne ze statystykami prezentowanymi na stronach internetowych osób trzecich, takich jak https://masternodes.online/ lub https://masternodes.pro . Chciałbym zobaczyć pewne postępy w zakresie interfejsu użytkownika i możliwości śledzenia monet na stronie internetowej, ale powiedziawszy to, polecam tę usługę każdemu, kto „nie chce zmoczyć”.

Ostatnie słowo ostrzeżenia! Podobnie jak w przypadku wszystkiego w świecie Crypto, Pease bądź bezpieczny dzięki informacjom o koncie i środkom. Nigdy nie inwestuj więcej, niż możesz stracić dla Twojego komfortu psychicznego. Ze względu na nieodłączny charakter koncepcji Shared Masternode, rezygnujesz z wszelkiej kontroli nad swoimi funduszami na rzecz SPP. Osobiście nigdy nie miałem problemów z rozwiązaniem problemów lub wypłaceniem środków, a ich administrator zwracał uwagę na wszelkie ewentualne drobne problemy, ale potencjał w hostingu napewno istnieje.

Jeśli chcesz się zarejestrować i sprawdzić sam, kliknij tutaj, aby się zarejestrować.

Teraz szybka instrukcja jak uruchomić Masternode w SPP

Omówimy to na przykładzie monety ESBC, którą możemy zakupić na giełdzie CREX24 do której linki znajdziesz w naszym dziale Giełdy Crypto.

 1. Po przelaniu środków tzn. Bitcoina (BTC) na giełdę CREX24, którego za nasze polskie PLN możecie kupić na giełdzie Bitbay (Giełdy Crypto) lub w naszych polskich kantorach crypto (tu o wiele szybciej).
 2. Przechodzimy do zakładki konto i wpisujemy ESBC.
 3. Przechodzimy na giełdę kryptowaluty ESBC, gdzie nas interesuje zakładka SPRZEDAJE , wybieramy wartość najwyżej, czyli najtańsza sprzedaż crypto. Przechodzimy do obszaru KUP ESBC i klikamy naszą wartość BTC (za tą sumę kupujemy crypto ESBC) i klikamy przycisk KUP.
 4. Zlecenie wykonane 😉 zakupiliśmy nasze ESBC.
 5. Przechodzimy znów do zakładki KONTO i wpisujemy w polu ESBC (lub od razu mamy to wypełnione).
 6. Logujemy się do Simple Pos Pool i przechodzimy do zakładki Deposit i wyszukujemy naszą crypto ESBC. Jeżeli nie mamy adresu generujemy go (patrz wyżej opis menu). Klikamy w nią i klikamy w adres celem jego skopiowania.
 7. Przechodzimy na giełdę CREX24 zakładka konto, crypto ESBC i klikamy ikonę WYPŁATA.
 8. Klikamy w liczbę ilość ESBC (lub wpisujemy ręcznie), wklejamy nasz adres depozytu z SPP. Klikamy przycisk WYPŁATA.
 9. Przechodzimy do naszego maila, na którym zarejestrowaliśmy się na giełdzie CREX24. Tu znajdziemy korespondencję z giełdy z linkiem potwierdzającym transakcję.
 10. Otworzy nam się okno giełdy, gdzie potwierdzamy przyciskiem TAK, ZGADZA SIĘ wypłatę środków do Simple Pos Pool.
 11. Oczekujemy na maila z Simple Pos Pool o złożeniu depozytu.
 12. Przechodzimy na naszego panelu głównego w SPP i widzimy przelane nasze środki ESBC.
 13. Klikamy przycisk pod wartością ESBC – Masternode – Buy slots.
 14. Tu mamy różne wersje masternode dla ESBC ja klikam ESBC GOLD widzimy, że są aktywne masternody i możemy od razu zarabiać. Klikamy przycisk Participate.
 15. System przeliczy nam ile możemy wykupić slotów za tą ilość tu 10
 16. Przepisujemy kod z obrazka i klikamy strzałki obok.
 17. Właśnie uruchomiliśmy nasze sloty Masternode ESBC 😉 .

W ten sposób można uruchomić różne MN, które są dostępne w SPP i dane crypto jest na giełdzie CREX24.

Jak wypłacać z Simple Pos Pool

 1. By wypłacić środki z portfeli należy utworzyć portfel do wypłat w systemie Simple Pos Pool. Przechodzimy do zakładki Withdraw w menu i do podmenu Manage Address, tu omówimy to na crypto PRJ, którą wyszukujemy w menu rozwijanym.
 2. Uzupełniamy danymi wpisujemy nazwę własną dla nas (byśmy wiedzieli czego adres dotyczy Wy możecie wpisać nazwę giełdy, gdzie ją będziecie sprzedawać za BTC) ja wpisałem stake, gdyż crypto jest usuwana z puli SPP i przesyłam  ją do innego hostingu (StakeCube). Wklejamy nasz adres portfela tej crypto, tu PRJ. Na końcu wciskamy przycisk SAVE. Portfel do wysyłania naszej kryptowaluty gotowy w systemie SPP.
 3. Przechodzimy  do zakładki Withdraw w menu i do podmenu Withdraw Coins wyszukujemy naszej crypto tu PRJ i klikamy w przycisk Withdraw.
 4. Klikamy w wartość (liczbę posiadanych crypto), znajdujemy już tu wcześnie zadeklarowany adres. Wpisujemy kod 2FA lub przyjdzie do nas mail do potwierdzenia transakcji.
 5. Wciskamy przycisk Withdraw  Środki wypłacono, o czym zostaniemy poinformowani na maila, którego użyliśmy do rejestracji w Simple Pos Pool.
 6. I otrzymujemy, potwierdzenie wypłaty na naszego maila 😉

To na tyle. Życzymy trafnych decyzji i przyjemnego korzystania z usług gwarantowanych przez hosting PoS i Masternode –  Simple Pos Pool.

Poniżej znajdziecie post z zobrazowaną grafiką z systemu

Opinia, opis, instrukcja Simple Pos Pool – PDF

Masz pytania napisz je w komentarzu lub wyślij do nas maila 😉

Informacje hosting Simple Pos Pool

Norbert

Wasza ocena
[GŁOSÓW: 0 OCENA: 0]

Warte uwagi


Udostępnij
Napisz do Nas
KURS CRYPTO