page contents
CryptoTab Bitcoin Kanga kantor giełda 2
Udostępnij

StackOfStake stanie się węzłem sprawdzającym w sieci Nebulas, od stycznia 2020 r.

Nebulas zainicjował program decentralizacji węzłów, a StackOfStake został zaproszony jako profesjonalny operator węzła.

Fakty z projektu Nebulas (NAS):

  • Utworzone przez członków zespołu : 10 najlepszych projektów blockchain NEO (AntShares) według chińskiego CCID
  • Top 140 na Coinmarketcap
  • 6k + dApps wdrożonych przez 2k + programistów

Technologie kryptowalut ewoluują bardzo szybko. Nie minęło dużo czasu, odkąd protokół Proof-of-Work był u szczytu popularności. Potem zobaczyliśmy świt kryptowalut opartych na Proof of Stake i masternode. A teraz delegowane Proof-of-Stake i DeFi to gorące tematy.

Różne implementacje protokołu DPoS zachęcają do bycia najbardziej zaawansowanym, skalowalnym i bezpiecznym protokołem w branży blockchain. StackOfStake chce podążać za falą postępu technologicznego, poszerzać  usługi i zapewniać więcej możliwości dla pasywnego dochodu.

StackOfStake dołącza do sieci Nebulas (DPoS) jako węzeł sprawdzający

Walidator sieci Nebulas

Pierwszą siecią, którą StackOfStake zaczyna sprawdzać, będzie Nebulas . Od początku 2020 r. zespół Nebulas zamierza osiągnąć maksymalną decentralizację zarządzania siecią i społecznością (patrz Strategia decentralizacji węzła PoD ), zapraszając profesjonalnych walidatorów z całego świata. StackOfStake został zaproszony do zostania jedną z organizacji weryfikujących, które zapewnią bezpieczeństwo, wydajność i niezawodność sieci Nebulas.

Będzie to ekscytujące i przydatne doświadczenie dla firmy.

Co to jest Nebulas

Nebulas to publiczna sieć blockchain o otwartym kodzie źródłowym, której celem jest stworzenie prawdziwego Autonomicznego Metanetu . Koncentracja Nebulas na wykorzystaniu danych w łańcuchu do interakcji z użytkownikami i współpracy, z wykorzystaniem technologii takich jak Nebulas Rank , Developer Incentive Protocol , Nebulas Force , NextDAO .

Dowiedz się więcej na wiki Nebulas .

Ponadto

Jeden z najbardziej innowacyjnych projektów blockchain z 2018 roku dołączył do StackOfStake – XDNA

StackOfStake - XDNA

XDNA jest teraz dostępny jako natychmiastowy i wspólny masternod.

 

Miłego tyczenia!

Jeśli szukasz ogólnych informacji na temat kryptowaluty, wiadomości kryptograficznych, wskazówek, przewodników, strategii, fintech, nowych technologii, przestrzeni handlowej, inwestycji w krypto i wielu innych? CryptoMining.com.pl to miejsce, do którego należy się wracać. Odwiedzaj naszą stronę oraz nasze media społecznościowe, również zapisz się do naszego newslettera, abyśmy mogli wspólnie wywierać wpływ na rozwijającą się technologie blockchain.


Bądź na bieżąco!  ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO NEWSLETTER’A

Norbert

Wasza ocena
[GŁOSÓW: 3 OCENA: 5]

Udostępnij
Napisz do Nas
KURS CRYPTO