page contents
CryptoTab Bitcoin Kanga kantor giełda 2
Udostępnij

Aktualizacja NodeCube

Chcielibyśmy zapewnić Ci aktualne informacje na temat ciągłego rozwoju NodeCube. Obecnie są w trakcie szeroko zakrojonego procesu migracji zarówno gorących, jak i zimnych węzłów NodeCube. W ramach tego przedsięwzięcia aktywnie optymalizują system, aby zapewnić płynne przejście. Jednak z powodu tej zwiększonej aktywności możesz zauważyć niewielkie opóźnienie w instalacjach węzłów w porównaniu ze zwykłym czasem konfiguracji.

Ponadto z radością informujemy, że wdrożyli ulepszenia procesów konserwacji węzłów SCC (StakeCubeCoin). Dzięki integracji zaawansowanych narzędzi i skryptów, zarówno operacji zautomatyzowanych, jak i ręcznych. W rezultacie zaobserwowaliśmy zauważalne zmniejszenie liczby węzłów objętych zakazami PoSe. Ten pozytywny rozwój dotyczy również serwerów Contabo, co podkreśla skuteczność tych zmian.

W związku z migracją nowe serwery dedykowane, z przyjemnością ogłaszamy, że wszystkie nowe węzły, z wyjątkiem węzłów IPv4, będą bezpośrednio udostępniane w nowej infrastrukturze. Oznacza to, że możesz mieć pewność, że nowo wdrożone węzły nie będą wymagały żadnych dodatkowych transferów ani dostosowań po wdrożeniu.

Ich nadrzędnym celem jest pomyślne zakończenie tej migracji do końca września, wraz z wygaśnięciem istniejących umów VPS powiązanych z NodeCube. Naprawdę doceniają ciągłe wsparcie społeczności i cierpliwość w tej fazie transformacji. Zależy im na zapewnieniu wszystkim użytkownikom bardziej usprawnionego i wydajnego środowiska NodeCube.

Czekajcie na więcej aktualizacji, gdy będą zbliżać się do zakończenia tego znaczącego przedsięwzięcia.

Rozszerzanie oferty kranów

Cieszymy się, że możemy podzielić się aktualnościami na temat ich ciągłych wysiłków mających na celu ulepszenie oferty StakeCube. Z biegiem czasu otrzymali wiele próśb zarówno od członków społeczności, jak i projektów o dodanie dodatkowych monet do strony z kranami. Miło nam poinformować, że za kulisami sukcesywnie realizują te prośby.

Być może zauważyliście już początkowe dodanie pierwszej partii monet i z przyjemnością informujemy, że dodali także drugą partię monet.

Dedykowany adres każdej monety jest teraz wyraźnie widoczny w odpowiednim wierszu, dzięki czemu każdy może łatwo napełnić kran. Widzieliśmy już, że kilku użytkowników korzysta z tej funkcji. W przypadku kranów mających równowagę widzimy kilku użytkowników uczestniczących w doświadczeniu kranu.

Ich celem jest umożliwienie szerszego zaangażowania w różne projekty dzięki rozszerzonej ofercie baterii. Odbieranie monet z kranów nie tylko zapewnia użytkownikom dostęp do różnych kryptowalut, ale także zachęca ich do głębszego zagłębienia się w szczegóły i funkcjonalności każdego projektu.

W przyszłości skupą się na zapewnieniu, że każdej monecie będą towarzyszyć aktualne i wyczerpujące informacje na odpowiednich stronach monet w ramach platformy. Chociaż w najnowszych wpisach może obecnie brakować takich informacji, możesz mieć pewność, że staramy się stopniowo dodawać i aktualizować te szczegóły.

Dziękujemy za bycie częścią podróży StakeCube.

 

Miłego tyczenia!

Jeśli szukasz ogólnych informacji na temat kryptowaluty, wiadomości kryptograficznych, wskazówek, przewodników, strategii, fintech, nowych technologii, przestrzeni handlowej, inwestycji w krypto i wielu innych? CryptoMining.com.pl to miejsce, do którego należy się wracać. Odwiedzaj naszą stronę oraz nasze media społecznościowe, również zapisz się do naszego newslettera, abyśmy mogli wspólnie wywierać wpływ na rozwijającą się technologie blockchain.


Bądź na bieżąco!  ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO NEWSLETTER’A

Norbert

Wasza ocena
[GŁOSÓW: 1 OCENA: 5]

Udostępnij
Napisz do Nas
KURS CRYPTO