page contents
Zaznacz stronę
CryptoTab Bitcoin
Udostępnij

StakeCube

Aktualizacja informacji o ataku na platformę StakeCube.

Dobre i złe informacje z puli wydobywczych: StakeCube, Simple Pos Pool, Gentarium oraz aplikacji mobilnej Flits

Odkryli lukę w wewnętrznych przelewach, występuje błąd, który pozwalał użytkownikowi manipulować jego saldem w bazie danych.Aktualnie pracują nad odtworzeniem i rozwiązaniem problemu. Dopiero po pewnej naprawie mogą ponownie uruchomić platformę. Odzyskiwanie monet (LTC, DASH, DOGE, BTC, RDD i BITG).

Najszybszym rozwiązaniem jest zlikwidowanie ich mnożnika DASH (strumień odsetek) i uzupełnienie monet w gorących portfelach. Zrobią to w ciągu dnia. W ten sposób wszystkie straty pokrywane są w 100%.

SCC: Mówią o najlepszym i najszybszym rozwiązaniu z naszymi i innymi twórcami. Gdy tylko pojawi się konkretny blok / aktualizacja / zamiana / itp. (W zależności od rozwiązania) poinformujemy Cię. Prosimy również, abyś nie dokonywał w międzyczasie żadnych transkacji, ponieważ najprawdopodobniej będą one nieważne.

NIE HANDLUJ NA CREX24!

Update Platformy  25.02.2020 r.

 • Logowanie pozostaje zablokowane, dopóki platforma nie zostanie w pełni przetestowana i zabezpieczona oraz nie zostaną wprowadzone dodatkowe środki bezpieczeństwa, oprócz poprawki błędów.
 • Nie ma jeszcze ETA Serwera, portfele są sprawdzane.
 • Kilka razy sprawdzili też inne monety, nie ma żadnych dalszych strat do zgłoszenia.
 • Odzyskiwanie monet: Zlikwidowali DASH MN, ustawione są zamówienia kupna powyższych monet. Jak tylko się napełnią, na razie są wysyłani do zimnych magazynów. Logicznie, DASH jest już przywrócony. https://www.coinexplorer.net/DASH/address/XcRFyMhwkMJ3mHBvo1uTX3mCajdhACkPi3

SCC: Niedługo pojawi się aktualizacja portfela, obecnie testują na sieci testowej.

Ale już dla twojej informacji będzie to wyglądać tak:

 • „Wycofanie” do kilku bloków przed wypłatą – TX (y) skradzionych monet (będą zbanowane), a zatem nieważne, odpowiednio następujące transakcje.
 • Obecny łańcuch zatrzymuje się automatycznie – Blokuje na poziome bloku 335280 i przywraca utracone monety (+ bufor – patrz informacje na temat crex na dole) –Hard fork ma miejsce i łańcuch trwa dalej.
 • Dodatkowe informacje do crex24: Muszę powiedzieć, że w tym momencie jest to absolutne oburzenie, na które Crex wciąż jeszcze nie zareagował, mimo że widzieli ich wiadomości.

Informacja dla Crex24 od zespołu StakeCube: z przyjemnością uiszczę opłatę 0,005 BTC, którą robisz przy obecnym wolumenie, aby uniknąć dalszych nieporozumień.

Muszę jeszcze raz podkreślić: Handlujesz monetami SCC na Crex24 na własne ryzyko. Monety tracą ważność w nowym łańcuchu, potem niewiele będą mogli zrobić. Za pośrednictwem wyżej wspomnianego bufora będą wspierać społeczność w najlepszy możliwy i indywidualny sposób, ale jest to możliwe tylko do pewnego stopnia.

Pamiętaj, że zajmują się poszczególnymi przypadkami po aktualizacji. Niewykorzystane monety z bufora są ponownie spalane i wycofywane z obiegu.

PS. Zespół informuje mnie o nastroju i dzięki wszystkim, którzy ich wspierają jak zawsze. Ale jako dodatek ten incydent nie jest taki sam jak atak w 2018 r. Dwa całkowicie odrębne scenariusze bez wpłat w czasie, hack itp. Sprawa ataku zostanie rozwiązana w ciągu kilku dni.

 

Quish został wymieniony na Simple Pos Pool

Quish został wymieniony na Simple Pos Pool

Co to jest QuishCoin (QTV)?

Quish to pierwsza kryptowaluta stworzona dla telewizji IP. Celem monety jest rozwiązanie płatnicze za usługi IPTV, w ramach którego Quish Coin rozpocznie projekt o nazwie Quish TV services. Quish Coin będzie również uwzględniony w innych usługach IPTV jako waluta płatności. Postęp projektu IPTV można zobaczyć na https://www.quish.tv/tv/, a szczegóły dotyczące Quish Coin na https://www.quish.tv/

Jaka jest główna usługa Quish?

Telewizja internetowa (IPTV) to dostarczanie treści telewizyjnych przez sieci protokołu internetowego (IP). Jest to w przeciwieństwie do dostarczania za pośrednictwem tradycyjnych formatów telewizji naziemnej, satelitarnej i kablowej. W przeciwieństwie do pobranych multimediów, IPTV oferuje możliwość ciągłego przesyłania strumieniowego multimediów źródłowych. W rezultacie odtwarzacz multimedialny klienta może niemal natychmiast rozpocząć odtwarzanie treści (np. Kanału telewizyjnego). „Telewizja internetowa” to „technologia over-the-top” (OTT). Zarówno IPTV, jak i OTT używają protokołu internetowego w sieci z komutacją pakietów do przesyłania danych. W najprostszej formie IPTV po prostu zastępuje tradycyjne analogowe lub cyfrowe kanały telewizyjne z komutacją łączy kanałami cyfrowymi, które wykorzystują transmisję z komutacją pakietów.

Istnieją dwa główne typy architektury IPTV, które można rozważyć przy wdrażaniu IPTV: scentralizowane i rozproszone.

Scentralizowany model architektury jest stosunkowo prostym i łatwym w zarządzaniu rozwiązaniem. Ponieważ cała zawartość medialna jest przechowywana na scentralizowanych serwerach, nie wymaga kompleksowego systemu dystrybucji treści. Scentralizowana architektura jest ogólnie dobra dla sieci, która zapewnia względnie małe wdrożenie usługi VOD, ma odpowiednią przepustowość rdzenia i krawędzi i ma wydajną sieć dostarczania treści (CDN).

Architektura rozproszona jest tak samo skalowalna jak model scentralizowany, jednak ma zalety związane z wykorzystaniem przepustowości i nieodłączne funkcje zarządzania systemem, które są niezbędne do zarządzania większą siecią serwerów.

Dlatego operator, który planuje wdrożyć stosunkowo duży system, powinien od samego początku rozważyć wdrożenie modelu architektury rozproszonej. Architektura rozproszona wymaga inteligentnych i wyrafinowanych technologii dystrybucji treści, aby zwiększyć efektywność dostarczania treści multimedialnych przez sieć usługodawcy.

Zespół QTV

Pozostają anonimowi w momencie publikacji tego postu.

Co oferuje Simple Pos Pool?

Na ich platformie dostępnych jest kilka usług dla wszystkich wymienionych monet. Główne usługi to:

 • wspólny dowód puli stawek.
 • współużytkowana pula masternode.
 • dedykowane masternody.
 • zimny hosting.

Proszę obejrzeć ten film, aby uzyskać więcej informacji o ich ofertach

Specyfikacja monet

 • Name: QUISH COIN
 • Ticker: QTV
 • Coin type: PoS + Masternode
 • Total supply: 36.000.000
 • Masternode collateral: 5000 QTV
 • Block time: 60 sec
 • Block reward:  0.8 – 3.5 QTV
 • Ppremine: 1%
 • Minimum staking: 2 Hours

Ważne linki

Gdzie mogę kupić Quish?

 • W chwili pisania tego postu możesz kupować monety wyłącznie na ich kanale Discord.

 

Miłego tyczenia!

Jeśli szukasz ogólnych informacji na temat kryptowaluty, wiadomości kryptograficznych, wskazówek, przewodników, strategii, fintech, nowych technologii, przestrzeni handlowej, inwestycji w krypto i wielu innych? CryptoMining.com.pl to miejsce, do którego należy się wracać. Odwiedzaj naszą stronę oraz nasze media społecznościowe, również zapisz się do naszego newslettera, abyśmy mogli wspólnie wywierać wpływ na rozwijającą się technologie blockchain.


Bądź na bieżąco!  ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO NEWSLETTER’A

Norbert

Wasza ocena
[GŁOSÓW: 1 OCENA: 5]

Udostępnij
Napisz do Nas
KURS CRYPTO