page contents
Zaznacz stronę
CryptoTab Bitcoin
Udostępnij

38

StakeCube w liczbach

StakeCube kontynuuje bardzo silny wzrost pod względem użytkowników i odwiedzin, przy jednoczesnym umiarkowanym wzroście wartości puli. SCC nieco spadł pod względem wartości dolara, ale ten spadek był spowodowany ogólnym spadkiem na rynku, w tym dość poważnym załamaniem Bitcoina. Było to konsekwencją ogłoszenia Tesli, że nie będą już akceptować Bitcoinów do zakupów pojazdów ze względu na obawy dotyczące środowiska. Jak za każdym razem, gdy ceny bitcoinów spadają, zwroty z wydobycia były nieco niższe, ale niezwykłe jest to, jak dobrze utrzymywała się cena SCC, biorąc pod uwagę otoczenie rynkowe.

 • Liczba użytkowników: 90370 + 2,93%
 • Wartość puli: 690 BTC + 4,54%
 • Dzienne wydobywanie BTC: 0,118 BTC -0,84%
 • Cena SCC: 1,91 USD -4,98%
 • Kapitalizacja rynkowa SCC: 16780000 USD -4,50%
 • Alexa Rank 11439 +96

SCC Notowany na Rynku MCPC

Na rynku MCPC dodano StakeCubeCoin (SCC) jako opcję płatności. Jest to strona internetowa podobna do serwisu eBay, na której można kupić różne rzeczy, takie jak elektronika, ubrania, jedzenie i nie tylko. Witryna znana jest z szerokiej gamy kryptowalut, które akceptują jako płatności.

Możesz to sprawdzić tutaj: https://market.mcpc.io/

Ankieta dotycząca marki UX

W tym tygodniu rozpoczęła się nowa ankieta w celu zebrania opinii użytkowników StakeCube na temat platformy. Ta koncentruje się na tym, jak sklasyfikować StakeCube i jakie jego aspekty są najważniejsze. Dzięki tym informacjom mogą lepiej zrozumieć, jakie są najważniejsze priorytety dla użytkowników, co mogą następnie zastosować w sposobie projektowania nowych funkcji i ulepszeń.

Sondaż potrwa do 18 maja, po zebraniu ponad tysiąca odpowiedzi. Dziękują wszystkim, którzy wzięli udział, a jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś, oto link do tego:

https://docs.google.com/forms/d/1wbjvwgCZwqja7wrmFKHrM86_8nU7r1hZRFLYJOSnSeg/edit

Po uzyskaniu pełnych wyników opublikują pełny raport, tak jak ostatnio.

Jeśli chodzi o ostatnią ankietę, wykorzystają Twoje odpowiedzi do przeprowadzenia szczegółowej analizy marki i poinformują Cię, gdy zakończą to zadanie. Tutaj możesz zobaczyć zarys wykonywanej pracy:

StakeCube informacje z 14 maja 2021 r 1

Transfery wewnętrzne aktywne

Dwa tygodnie temu ograniczyliśmy transfery wewnętrzne, aby opracować i wdrożyć aktualizację. Zakończyli teraz instalowanie i testowanie go i ponownie udostępnili transfery wewnętrzne.

Głosowanie społecznościowe w wersji 3

Ta runda głosowania w kwietniu była ostatnią, która odbyła się zgodnie z formatem głosowania na monety v2. Zamierzają odłożyć rundę głosowania na maj, ponieważ oczekują przejścia systemu głosowania na v3 w czerwcu. Po wprowadzeniu nowego systemu rundy głosowania zostaną wznowione.

Spadek częstotliwości zgłoszeń do pomocy technicznej

Zaobserwowali bardzo znaczące zmniejszenie liczby otrzymywanych zgłoszeń do pomocy technicznej. Biorąc pod uwagę, że liczba użytkowników rośnie wykładniczo, traktują to jako znak, że system powoduje mniej błędów i ogólnie jest bardziej stabilny. Niektóre problemy, które wciąż są poruszane w zgłoszeniach, to problemy z logowaniem, w wielu przypadkach związane z brakiem synchronizacji aplikacji 2FA.

Przypominamy, że jeśli napotkasz komunikat o błędzie „nieprawidłowe dane logowania” i masz pewność, że nie wprowadziłeś niewłaściwego hasła, Twoja aplikacja 2FA może nie być zsynchronizowana. W takim przypadku po prostu znajdź w aplikacji ustawienie korekty czasu i wykonaj nową synchronizację. W Google Authenticator można to znaleźć w menu głównym, wybierając podmenu „więcej”, a następnie „ustawienia”, „korekta czasu dla kodów” i „Synchronizuj teraz”.

Monety wysłane na zły adres

Odnotowali rosnącą liczbę wpłat monet wysyłanych na zły adres. Należy pamiętać, że nie obsługują wpłat przez BSC monet takich jak DOGE czy ETH. Jedynym sposobem zdeponowania tych monet jest użycie ich własnych sieci. Pamiętaj też, aby zawsze dokładnie sprawdzać adres, którego używasz, aby uniknąć literówek i innych problemów. Na przykład zdarzały się przypadki złośliwego oprogramowania modyfikującego adres skopiowany do schowka. Zawsze upewnij się, że skopiowane adresy odpowiadają wklejonym.

Ponadto widzą zbyt wiele przypadków, w których użytkownicy deponują monety do portfeli w ramach konserwacji. Ważne jest, aby użytkownik przed dokonaniem wpłaty sprawdził również, czy portfel jest online. Pamiętaj, że jeśli pomimo tych ostrzeżeń nadal popełnisz błąd, zgłoszenia serwisowe związane z tymi problemami będą miały najniższy priorytet.

Większość z tych błędów skutkuje utratą środków, dlatego przy wpłacie należy zachować szczególną ostrożność.

Zamówienie drugiego rzutu pracowników

Są prawie gotowi do potwierdzenia drugiego zamówienia pracowników MineCube OTC. Tym razem zamówienie będzie nieco większe, łącznie ponad 28 000 pracowników. Oczekują, że zamówienie dotrze od 7 do 9 dni po potwierdzeniu.

Flits miner czy StakeCube worker, co lepsze?

Wiadomości dotyczące rozwoju

Węzeł sieci Lightning StakeCube

Lightning Network to protokół płatności warstwy 2 dla Bitcoin, który umożliwia szybkie i tanie transakcje między użytkownikami i został zaproponowany jako możliwe rozwiązanie problemu skalowalności. Aby wesprzeć te wysiłki, które mogą potencjalnie przyczynić się do ogólnego przyjęcia Crypto, zdecydowali się uruchomić własny węzeł sieci Lightning Network. Ich alias centrum to StakeCube, możesz to sprawdzić tutaj:

https://1ml.com/node/03224155e85640f081b9350ec177673644bcbe4a38da8ce24000ca2d663885889d

Niektórzy użytkownicy pytali, czy pozwoli to na wypłaty lub wpłaty za pomocą „sieci błyskawicy”. Jest to coś, co zdecydowanie chcą dodać do platformy, ale w tej chwili nie mogą podać żadnych konkretnych ram czasowych.

Rozwój SCP

Po wprowadzeniu ostatnich poprawek do GUI, implementacja tokenów obstawiania SCP-2 została zakończona. Jak wspomnieliśmy w zeszłym tygodniu, SCP-2 jest standardem dla tokenów, który pozwala posiadaczom na otrzymywanie nagród za obstawianie za blok bezpośrednio w ich portfelach. Te nagrody są automatycznie gromadzone i użytkownik może je łatwo odebrać, klikając przycisk.

StakeCube informacje z 14 maja 2021 r 2

Zakończyli również implementację zapory SCP. Zapewnia to pełny dostęp do sieci SCP z natychmiastową synchronizacją i niskimi wymaganiami sprzętowymi za pośrednictwem pełnych węzłów innych firm.

W tamtym tygodniu pojawiło się kilka drobnych dodatkowych zmian w SCP: API REST dla pełnych węzłów dla stron trzecich, takich jak giełdy i pule, wyświetlacze APR w czasie rzeczywistym dla tokenów obstawiania i widżet panelu aktywności z ostatnimi 5 transakcjami SCP.

Webminer XMRig Proxy

Od zeszłego tygodnia pracują nad rozwiązaniem problemów z webminerami, z którymi borykają się użytkownicy. Jak wspomnieli, nadal występuje problem związany z przekroczeniem maksymalnej dozwolonej liczby pracowników na indywidualne konto w Monero Ocean. Aby rozwiązać ten problem, skonfigurowali serwer proxy XMRig i sfinalizowali konfigurację jego wewnętrznego interfejsu API. Po ustaleniu dystrybucji płatności to rozwiązanie będzie gotowe do uruchomienia i będą mogli przenieść do niego górników.

Wiadomości o konserwacji portfela

Rozwiązane problemy z BSC

Udało się zsynchronizować portfel BNB i wyłączyli go z konserwacji. Wpłaty i wypłaty powinny teraz działać prawidłowo, tylko z niewielkimi opóźnieniami. Sytuacja nadal nie jest idealna, ponieważ blockchain nadal nie działa poprawnie, ale opóźnienia powinny wynosić od pół godziny do godziny. Nadal czekają na wydanie poprawki, ale do tego czasu nie mogą zrobić nic więcej, aby poprawić ten front.

Peony Swap

Pomyślnie zakończyli wymianę PNY i ponownie otworzyli wypłaty i wpłaty. Było trochę zaległości depozytowych z powodu deponowania monet przez użytkowników w okresie, gdy portfel był konserwowany, ale zostało to już wyczyszczone.

Należy pamiętać, że adresy wpłat nie zmieniły się po wymianie i wznowiono obstawianie zbiorcze.

Zamiana MONK

Jak informowaliśmy w zeszłym tygodniu, 31 maja MONK przejdzie zamianę, a 17 maja nastąpi zamiana Shard na sieć BSC. Obsługują obie te zamiany. Żadne działanie użytkownika nie jest wymagane, po prostu przechowuj swoje monety w portfelach StakeCube przed upływem odpowiednich terminów, a oni wymienią je za Ciebie.

Przekażą portfele do konserwacji i otworzą je ponownie po zakończeniu wymiany. Jak zwykle nie będą mogli wymieniać monet po terminie.

Jak zrobić wymianę na StakeCube?

Aktualizacje portfela monet

Zaktualizowano następujące portfele:

SYS
Poprzednia wersja: 4.2.0.0
Nowa wersja: 4.2.2.0
Masternode uruchamia się ponownie, aby zostać ogłoszonym. Ten portfel był aktualizowany dwukrotnie, raz do 4.2.1.0, a następnie do 4.2.2.0

NAV
Poprzednia wersja: 6.0.2.0
Nowa wersja: 6.1.0.0

PNY
Poprzednia wersja: 3.0.4.0
Nowa wersja: 4.0.0.0
Żadne główne kody tej monety nie są aktualnie uruchomione.

 

Miłego tyczenia!

Jeśli szukasz ogólnych informacji na temat kryptowaluty, wiadomości kryptograficznych, wskazówek, przewodników, strategii, fintech, nowych technologii, przestrzeni handlowej, inwestycji w krypto i wielu innych? CryptoMining.com.pl to miejsce, do którego należy się wracać. Odwiedzaj naszą stronę oraz nasze media społecznościowe, również zapisz się do naszego newslettera, abyśmy mogli wspólnie wywierać wpływ na rozwijającą się technologie blockchain.


Bądź na bieżąco!  ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO NEWSLETTER’A

Norbert

 • Bitcoin
 • Ethereum
 • Cardano
 • Dogecoin
 • Nem
 • Tron
Scan to Donate Bitcoin to 3EKVfXd6Z3kSV7DuZ5MiU1zLX3CCtpPWvX

Jeżeli podoba Ci się to co robimy, to wesprzyj nas w Bitcoin prześlij środki na adres:

Zeskanuj kod QR lub skopiuj poniższy adres w Twojm portfelu Bitcoin

Scan to Donate Ethereum to 0xDD0e387E0B3287B7cD52E9a931886A19A83C34A9

Jeżeli podoba Ci się to co robimy, to wesprzyj nas w Ethereum prześlij środki na adres:

Zeskanuj kod QR lub skopiuj poniższy adres w Twojm portfelu Ethereum

Scan to Donate Cardano to DdzFFzCqrht52rUyVjq978kZYzJ46cWJR5VSGzUsKoFmTUZoA1ATjPKNqjEvJNWTXYs4cxgjo3Fc6cP2PzbGe48yMdarFiPf8HudLPhP

Jeżeli podoba Ci się to co robimy, to wesprzyj nas w Cardano prześlij środki na adres:

Zeskanuj kod QR lub skopiuj poniższy adres w Twojm portfelu Cardano

Scan to Donate Dogecoin to DAZSffo7obpDFMBE7CuNNGGJJhvUJHXQgM

Jeżeli podoba Ci się to co robimy, to wesprzyj nas w Dogecoin prześlij środki na adres:

Zeskanuj kod QR lub skopiuj poniższy adres w Twojm portfelu Dogecoin

Scan to Donate Nem to NC6GOUR4ICVVPPK7N4UIYWDJM6LTUBJFR7OVXDS5

Jeżeli podoba Ci się to co robimy, to wesprzyj nas w Nem prześlij środki na adres:

Zeskanuj kod QR lub skopiuj poniższy adres w Twojm portfelu Nem

Tag/Note:- 88c73e511255d59c
Scan to Donate Tron to TQ6LswmjS68ZcvLWmJHMTUpnFzQJ3BYqyu

Jeżeli podoba Ci się to co robimy, to wesprzyj nas w Tron prześlij środki na adres:

Zeskanuj kod QR lub skopiuj poniższy adres w Twojm portfelu Tron

Wasza ocena
[GŁOSÓW: 0 OCENA: 0]

Warte uwagi


Udostępnij
Napisz do Nas
KURS CRYPTO