page contents
Zaznacz stronę
CryptoTab Bitcoin
Udostępnij

Absolutna rzeź na rynkach w tamtym tygodniu, nie tylko dla Crypto, ale także dla rynków akcji i obligacji. Bitcoin w końcu stracił poziom 30 000 USD i spadł od razu do poniżej 20 000 USD, gdzie pozostaje na chwilę obecną. 

Ponieważ 20 000 $ było szczytem w poprzednim cyklu, wsparcie to powinno utrzymać się przynajmniej przez chwilę. Jednak na razie nie ma znaczącego odbicia, którego można by się spodziewać po tak ostrym ruchu w dół. Większość innych kryptowalut również została unicestwiona, w podobnym lub gorszym stopniu. Wskaźnik Crypto Fear & Greed spadł do drugiej najniższej wartości w całej serii czasowej i utrzymuje się na głębokim terytorium „ekstremalnego strachu”.

Wskaźnik Crypto Fear & Greed

Oprócz ogólnych czynników wpływających na całą gospodarkę, takich jak rosnąca inflacja i pytania dotyczące refinansowania zadłużenia przez banki centralne, kłopoty, jakich doświadcza platforma Celsius, są prawdopodobnie przyczyną obecnego krachu Crypto. Wydaje się, że Celsius, przynosząca zyski platforma Crypto, podjęła kilka złych decyzji i prawdopodobnie jest teraz niewypłacalna, co zmusiło ich do zaprzestania wypłat w tamtym tygodniu. Doprowadziło to do powszechnej paniki i ogromnych wypłat od inwestorów każdej wielkości.

Na StakeCube sytuacja pozostała stosunkowo spokojna, a wartość ich puli jeszcze rosła podczas tego kryzysu rynkowego. To świadectwo lojalności ich społeczności i zaufania, jakim ich obdarzyli. SCC straciło nieco na wartości w stosunku do dolara, ale zdołało dość wygodnie zachować cenę Satoshi.

 • Liczba użytkowników: 143 824 + 0,26%
 • Wartość puli: 541,21 BTC + 1,05%
 • Codzienne wydobycie BTC: 0 BTC -100,00%
 • Cena SCC: 0,18 USD -28.00%
 • Kapitalizacja rynkowa SCC: 1 989 000 $ -25,39%
 • Dzienny wolumen wymiany 33 445 $ -33,31%
 • Dzienne transakcje SCP: 29 + 70,59%

Niestety żadna z wymienionych monet na platformie nie zakończyła tygodnia na zielono, dlatego w biuletynie z tego tygodnia nie ma listy 5 największych zwycięzców.

Awaria kryptowalut

Ponieważ wielu użytkowników pyta za pośrednictwem ich mediów społecznościowych, czy w jakikolwiek sposób wpływa na nich Celsjusz lub inne niedawne negatywne wydarzenia, pomyśleli, że dobrze byłoby wydać oświadczenie w tej sprawie.

Żadna z usług StakeCube (platforma, przedsięwzięcia itp.) nie zawierała żadnych pozycji w LUNA, Celsius, TRON lub GBTC, a oni nie przechowują żadnych środków użytkownika na pozycjach z depozytem zabezpieczającym lub podobnych. Nie planują również uczestniczyć w działaniach o tak wysokim ryzyku. Dzięki temu nie ma na nich wpływu żadne z negatywnych wydarzeń zachodzących w tej chwili na rynku. Działanie platformy, w tym wymiana, oprocentowanie i inne opłaty, pozostają bez zmian. Jeśli w którymś momencie będą musieli wprowadzić zmiany w celu zapewnienia trwałości, poinformują Cię o tym z co najmniej 1 lub 2 tygodniowym wyprzedzeniem, tak jak zawsze robią to w przypadku każdej takiej zmiany, którą przewidują. Jednak na razie nie widzą potrzeby wprowadzania jakichkolwiek zmian.

Konserwacja MeaTec

Po raz kolejny MeaTec doświadczył przestoju z powodu konserwacji i z tego powodu nie byli w stanie przyznać odpowiednich nagród za wydobycie w tamtym tygodniu. Zostaną one przyznane w tym tygodniu, jeśli górnicy pozostaną online.

Konserwacja MeaTec

Sonda MineCube

Na wypadek, gdyby ktoś z was to przegapił, w zeszłym tygodniu rozpoczęli ankietę, aby skonsultować się z użytkownikami MineCube w sprawie przyszłości górników w MeaTec. Ankieta została wysłana pocztą elektroniczną do wszystkich posiadaczy pracowników MineCube i zasadniczo prosi ich o wybranie jednej z następujących 3 opcji:

 1. Przejście na system oparty na hashrate MeaTec na rok, a następnie MeaTec zatrzyma górników i przestanie wysyłać nagrody.
 2. MeaTec będzie starał się lokalnie znaleźć nabywców dla naszych górników, a tymczasem wszystko potoczy się tak, jak było.
 3. Wysyłamy górników do nowego hosta (PowerMining), z odpowiednim ryzykiem i dodatkowymi kosztami, które zostaną w pełni pokryte przez użytkownika.

Jest jeszcze za wcześnie, aby podzielić się wynikami, ale cieszą się, że w ankiecie otrzymali 337 wpisów, co oznacza, że użytkownicy traktują sprawę bardzo poważnie. Jak wspomnieli, otrzymane głosy będą ważone liczbą pracowników, aby zapewnić sprawiedliwy wynik ich największym inwestorom. Przeczytają również wszystkie Wasze komentarze, na wypadek, gdyby potrzebowali dalszej wewnętrznej debaty na temat tych opcji i przyszłych kroków.

Jeśli posiadasz kilku pracowników MineCube i jeszcze nie głosowałeś, zachęcamy do zadawania pytań za pośrednictwem ich mediów społecznościowych i głosowania na opcję, która Twoim zdaniem jest najlepsza. Zamierzają pozwolić na przeprowadzenie sondażu jeszcze przez co najmniej tydzień.

Portfele w konserwacji

Po szeroko zakrojonym rozwiązywaniu problemów z twórcami portfela, będą utrzymywać KTS w utrzymaniu, dopóki nie wydadzą nowej aktualizacji, która właściwie rozwiąże napotkane problemy.

Oto stan pozostałych portfeli w utrzymaniu:

 • ULG: Odkrywca utknął 22.08.21.
 • HCC: Odkrywca utknął 14.04.22.
 • DAPS: Portfel nie synchronizuje się.
 • LUX: Problemy z Eksploratorem, wciąż czekają na nowy portfel/fork/swap.

Aktualności rozwoju

Wymagane funkcje

Oto wybrane funkcje tego tygodnia z kanału #feature-request na Discord:

 • Strona z ogólnymi statystykami puli (rozmiar puli, dzienne/tygodniowe/miesięczne zarobki, wykres ze statystykami).
 • Sekcja wiadomości (na stronie portfeli StakeCube) dla każdego zasobu, w której publikowane są najnowsze wiadomości i aktualizacje dotyczące projektu.
 • Rozszerzone informacje o systemie Earn, w tym statystyki dotyczące liczby hostowanych masternodów i obstawiania monet.

Zdecydowanie planują dodać więcej statystyk, wizualizacji danych i ogólnych informacji do StakeCube w wersji 3, więc jest bardzo prawdopodobne, że te funkcje zostaną zaimplementowane.

Aktualności dotyczące konserwacji portfela

Zaktualizowali następujące portfele:

PIRATE
Poprzednia wersja: 0.11.6.1
Nowa wersja: 0.11.6.2

 

Miłego tyczenia!

Jeśli szukasz ogólnych informacji na temat kryptowaluty, wiadomości kryptograficznych, wskazówek, przewodników, strategii, fintech, nowych technologii, przestrzeni handlowej, inwestycji w krypto i wielu innych? CryptoMining.com.pl to miejsce, do którego należy się wracać. Odwiedzaj naszą stronę oraz nasze media społecznościowe, również zapisz się do naszego newslettera, abyśmy mogli wspólnie wywierać wpływ na rozwijającą się technologie blockchain.


Bądź na bieżąco!  ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO NEWSLETTER’A

Norbert

Wasza ocena
[GŁOSÓW: 0 OCENA: 0]

Udostępnij
Napisz do Nas
KURS CRYPTO