page contents
Zaznacz stronę
CryptoTab Bitcoin
Udostępnij

19

StakeCube w liczbach

Ponieważ Bitcoin ostatnio borykał się z problemami, wzrost również w przypadku StakeCube był w pewnym stopniu stagnacyjny. Dodali kolejny tysiąc użytkowników, co nadal jest ogromną liczbą, ale wszystkie inne wskaźniki nieznacznie spadły. Dochody z wydobycia również nieco spadły, wciąż borykając się z powolnym odzyskiwaniem bitcoinów i wzrostem trudności wydobycia. Dobra wiadomość jest taka, że ​​w związku z niedawnym exodusem górników z Chin oczekuje się, że za 2 dni poziom trudności spadnie dość znacząco. To powinno podnieść rentowność wydobycia i popyt na SCC.

 • Liczba użytkowników: 92942 + 1,17%
 • Wartość puli: 610 BTC -0,81%
 • Dzienne wydobywanie BTC: 0,081 BTC -3,57%
 • Cena SCC: 1,16 USD -11,45%
 • Kapitalizacja rynkowa SCC: 10 270000 USD -11,01%
 • Alexa Rank 11.971 -367

Nowe zatrudnienie programistów

Jakiś czas temu rozpoczęli kampanię mającą na celu powiększenie ich zespołu, aby odpowiedzieć na dodatkowe zapotrzebowanie wynikające z silnego wzrostu StakeCube. Obejmuje to plan zatrudnienia większej liczby programistów, ponieważ wersja 3 znacznie obciąża personel. Ponadto równoległe zmiany, takie jak SCP, webminer i codzienne zadania, takie jak zgłoszenia do pomocy technicznej lub inne problemy, znacznie spowalniają postęp.

Będą bardzo ważne zmiany, które zostaną ogłoszone wkrótce, gdy wszystkie szczegóły będą jasne. Na razie zatrudnili nowego programistę frontend do ścisłej współpracy z zespołem brandingu i UX. Dwóch dodatkowych programistów zaplecza przechodzi przez fazę wdrażania. Gdy zakończą testy i sprawdzą ich pracę, zostaną również dodani do zespołu. Ponieważ to wszystko jest bardzo niedawne, będziemy czekać z bardziej szczegółowym ogłoszeniem, kiedy wszystko zostanie już ustalone.

Rapids vs StakeCube Rocket League Match

StakeCube informacje z 28 maja 2021 r. rpd vs sc

Zespoły StakeCube i Rapids przeprowadzą mecz Rocket League, aby zdecydować, która drużyna jest najlepsza z całej przestrzeni Crypto. To wydarzenie odbędzie się 5 czerwca. Mecz będzie transmitowany na żywo w Rapture.tv i oczekujemy, że wszyscy będziecie oglądać i kibicować drużynie StakeCube, która pomoże nam osiągnąć zwycięstwo. Na razie pula nagród i warunki meczu nie zostały ustalone. Gdy będzie to jaśniejsze, podamy Ci wszystkie szczegóły.

StakeCube AMA, którego gospodarzem jest Rapids

Również w tym tygodniu zespół Rapids zaoferował zorganizowanie sesji AMA z członkami zespołu StakeCube. Derek, RVG1503 i prawdopodobnie kilku innych z zespołu odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania. Dokładna data nie została jeszcze ustalona, ​​ale możesz zacząć myśleć o pytaniach, które pojawią się podczas sesji.

Zamówienie pracowników – mining BTC

Drugie zamówienie pracowników OTC, które zostało złożone w zeszłym tygodniu, zostało teraz przekazane użytkownikom. Wszystkim uczestnikom życzymy szczęśliwego wydobycia. Nadal zbierają również trzecie zamówienie pracownika OTC, więc jeśli jesteś zainteresowany większą ilością niż tradycyjne 10 szt. na platformie, po prostu otwórz zgłoszenie na Discordzie, a oni poprowadzą Cię dalej.

Wyniki kopania na MineCube!

 

Wiadomości dotyczące rozwoju

Data premiery SCP i aktualności

StakeCube informacje z 14 maja 2021 r 2

Jesteśmy bardzo podekscytowani, mogąc ogłosić, że mamy już datę oficjalnej premiery SCP. Wydanie będzie miało miejsce w najbliższy czwartek, 3 czerwca. Premiera będzie oferować na początek wszystkie pliki binarne systemu Windows, które będą dostępne na ich oficjalnej stronie Github:

https://github.com/stakecube

W dniu wydania, dokładnie o godzinie 00:00:00 czasu GMT, protokół usunie wszystkie istniejące tokeny sieci testowej. Spowoduje to utworzenie czystej karty i oznaczy początek sieci głównej SCP.

Wydanie będzie zawierało poważną aktualizację. Nowa biblioteka kodu SCP przeznaczona do zarządzania portfelem dodała do portfela pełne możliwości tworzenia łańcuchów mempool. Pozwala to SCP po raz pierwszy wykorzystać Instantsend, co jest pierwszym krokiem do inteligentnego łańcucha bez potwierdzania w czasie rzeczywistym.

Inne zmiany obejmują obniżenie opłat za portfel SCP o 99,2% oraz możliwość dowolnego nagrywania tokenów SCP za pomocą prostego polecenia konsoli.

Ulepszenia SCP UX

Kontynuowali współpracę z zespołem testerów-wolontariuszy, aby wprowadzić zmiany w UX. Niektóre z sugerowanych przez nich ulepszeń, które dodaliśmy do portfela, to:

 • Pola wprowadzania będą teraz resetowane podczas przełączania stron.
 • Częstsze automatyczne odświeżanie salda.
 • Mylące lub spamerskie dzienniki debugowania zostały usunięte
 • Możliwość wysyłania wielu transakcji bez konieczności czekania na nowy blok.

Dodatkowo będzie teraz możliwość zmiany motywów, z obsługą potencjalnie nieograniczonej liczby niestandardowych skórek. Jako przykład, oto zrzut ekranu nowo dodanego ciemnego motywu:

StakeCube informacje z 28 maja 2021 r. SCP UX

SCC Webminer

Zaktualizowali konfiguracje górników na stronie webminera o nowe opcje. Dostępne są nowe algorytmy wyszukiwania, a zwiększony czas testu porównawczego z 20 sekund do 60 powinien poprawić wyniki. Folder Nvidia zawiera teraz również starsze wersje CUDA na wypadek, gdyby potrzebowali ich użytkownicy korzystający ze starszych procesorów graficznych.

Jeśli chodzi o rozwiązanie proxy, które niedawno wdrożyli; równoważą trudność proxy, ponieważ kilku użytkowników z bardzo wysokimi wskaźnikami hashowania rozpoczęło wydobycie. W tej chwili wzrosła do 200 001 i będą monitorować, czy potrzebne są dalsze zmiany.

Wiadomości o konserwacji portfela

Privcy Swap

Zamiana Privcy została pomyślnie zakończona, a portfele są ponownie otwarte do wpłat i wypłat. Zamiana nie zmieniła podaży monet, ale wygenerowano nowe adresy portfeli. Nie wysyłaj monet na stary adres, ponieważ spowoduje to utratę środków.

Obniżenie wersji RPD Hot Wallet

Niedawno zaktualizowali portfele RPD do wersji 4.0.5.0. jednak byli zmuszeni przywrócić gorący portfel do wersji 4.0.4.0, ponieważ nowa wersja portfela wydaje się powodować wiele problemów. Byli zadowoleni z wersji 4.0.4.0, ponieważ pozwoliła ponownie otworzyć główne węzły NodeCube. Wszystko, co mogą teraz zrobić, to mieć nadzieję, że wydadzą nową wersję, która jest stabilna, aby mogli ponownie wprowadzić aktualizację do gorącego portfela.

Aktualizacje portfela monet

W tamtym tygodniu kontynuowano prace nad migracją portfeli do ulepszonych konfiguracji serwerów. Dodatkowo zaktualizowano następujące portfele:

RPD
Poprzednia wersja: 4.0.4.0
Nowa wersja: 4.0.5.0

PNY
Poprzednia wersja: 4.0.0.0
Nowa wersja: 4.0.0.1

DASH
Poprzednia wersja: 0.16.1.1
Nowa wersja: 0.17.0.2

 

Miłego tyczenia!

Jeśli szukasz ogólnych informacji na temat kryptowaluty, wiadomości kryptograficznych, wskazówek, przewodników, strategii, fintech, nowych technologii, przestrzeni handlowej, inwestycji w krypto i wielu innych? CryptoMining.com.pl to miejsce, do którego należy się wracać. Odwiedzaj naszą stronę oraz nasze media społecznościowe, również zapisz się do naszego newslettera, abyśmy mogli wspólnie wywierać wpływ na rozwijającą się technologie blockchain.


Bądź na bieżąco!  ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO NEWSLETTER’A

Norbert

 • Bitcoin
 • Ethereum
 • Cardano
 • Dogecoin
 • Nem
 • Tron
Scan to Donate Bitcoin to 3EKVfXd6Z3kSV7DuZ5MiU1zLX3CCtpPWvX

Jeżeli podoba Ci się to co robimy, to wesprzyj nas w Bitcoin prześlij środki na adres:

Zeskanuj kod QR lub skopiuj poniższy adres w Twojm portfelu Bitcoin

Scan to Donate Ethereum to 0xDD0e387E0B3287B7cD52E9a931886A19A83C34A9

Jeżeli podoba Ci się to co robimy, to wesprzyj nas w Ethereum prześlij środki na adres:

Zeskanuj kod QR lub skopiuj poniższy adres w Twojm portfelu Ethereum

Scan to Donate Cardano to DdzFFzCqrht52rUyVjq978kZYzJ46cWJR5VSGzUsKoFmTUZoA1ATjPKNqjEvJNWTXYs4cxgjo3Fc6cP2PzbGe48yMdarFiPf8HudLPhP

Jeżeli podoba Ci się to co robimy, to wesprzyj nas w Cardano prześlij środki na adres:

Zeskanuj kod QR lub skopiuj poniższy adres w Twojm portfelu Cardano

Scan to Donate Dogecoin to DAZSffo7obpDFMBE7CuNNGGJJhvUJHXQgM

Jeżeli podoba Ci się to co robimy, to wesprzyj nas w Dogecoin prześlij środki na adres:

Zeskanuj kod QR lub skopiuj poniższy adres w Twojm portfelu Dogecoin

Scan to Donate Nem to NC6GOUR4ICVVPPK7N4UIYWDJM6LTUBJFR7OVXDS5

Jeżeli podoba Ci się to co robimy, to wesprzyj nas w Nem prześlij środki na adres:

Zeskanuj kod QR lub skopiuj poniższy adres w Twojm portfelu Nem

Tag/Note:- 88c73e511255d59c
Scan to Donate Tron to TQ6LswmjS68ZcvLWmJHMTUpnFzQJ3BYqyu

Jeżeli podoba Ci się to co robimy, to wesprzyj nas w Tron prześlij środki na adres:

Zeskanuj kod QR lub skopiuj poniższy adres w Twojm portfelu Tron

Wasza ocena
[GŁOSÓW: 0 OCENA: 0]

Warte uwagi


Udostępnij
Napisz do Nas
KURS CRYPTO