page contents
Zaznacz stronę
computta blue_728x90_2
56

Administratorzy StakeCube wykorzystali 25 lutego na dalsze aktualizacje i dalsze testowanie nowych implementacji, logowanie. Wszystkie funkcje będą ponownie dostępne dzisiaj tj. 26 lutego (bez podania konkretnej godziny).

Dobre i złe informacje z puli wydobywczych: StakeCube, Simple Pos Pool, Gentarium oraz aplikacji mobilnej Flits

Wszystkie transakcje zostaną zsynchronizowane jak zawsze, odsetki będą nadrobione za brakujące dni.

 • Dodatkowe informacje na temat wymiany: Transakcje na SCC będą zamknięte do 28.02 – 10.00 (servertime / UTC + 0). Nie dotyczy to innych rynków.
 • Odzyskiwanie monet: BTC, LTC, DOGE zostały w pełni przywrócone i na razie są przechowywane w chłodni.

BTC: https://www.blockchain.com/btc/address/1B2uuYqZgT554Zta9W9Fn1bKtmCDDsJEGH

LTC: http://explorer.litecoin.net/address/LdEFT7NZZVYmWUoDk8PASnCo9uQ

DOGE: https://dogechain.info/address/DMQSE3DZazR35V5q3uC1MYLdav5teieQXR

DASH:https://www.coinexplorer.net/DASH/address/XcRFyMhwkMJ3mHBvo1uTX3mCajdhACkPi3

 

StakeCube co się dzieje po ataku na platformie? Quish na Simple Pos Pool

 

Zamówienia RDD i BITG są częściowo wypełnione, czekając na resztę. I znowu dla wszystkich, którzy być może źle zrozumieli lub byli pod wpływem FUD.

Nie brakuje żadnej monety, wszystkie straty zostały odzyskane przy pomocy środków StakeCube w „tle”, co oznacza, że ​​kwoty wszystkich kont użytkowników są:

 1. Takie same,
 2. Całkowicie zakryte w portfelach.

SCC: Rozpoczęliśmy proces wycofywania w sieci głównej, gdy tylko wszystko zostanie pomyślnie ukończone, opublikują aktualizację portfela / bootstrap i odeślą monety z powrotem do puli.

Wszystkie usługi stron trzecich zostaną poinformowane później.

Crex w końcu zamknął rynki SCC, są obecnie z nimi w kontakcie, aby sprawdzić kwoty i znaleźć najlepsze rozwiązanie dla wszystkich.

Ostatnia aktualizacja

 • Wciąż aktualny stan, wszystko idzie zgodnie z planem. Wszystkie potrzebne poprawki błędów dla „wewnętrznych przelewów” i dalszych środków bezpieczeństwa zastosowanych na platformie.
 • Zamówienia zrealizowane dla BITG 90%, RDD 60%.
 • Aktualizacja portfela SCC dla każdego systemu operacyjnego zostanie wydana po zakończeniu wycofywania w sieci głównej.

Następne informacje będą dorzucane do tego artykułu!

AKTUALIZACJA #5

Ostatnie transakcje są synchronizowane, logowanie i wszystkie funkcje są ponownie dostępne od godziny 7:00 czasu usługi (UTC + 0 / za 4h).

Należy pamiętać o następujących ważnych aktualizacjach / zmianach:

 • Wymiana: rynki SCC są wyłączone, zlecenia można nadal anulować.
 • Proces wypłaty: naprawiono wewnętrzny błąd przelewu.
 • Jak wcześniej ogłoszono limit wypłat 1000 USD / 24h  aktywowany przez użytkownika (nie, nie przestajemy wypłacać więcej niż to (także bez KYC), w razie potrzeby zwiększają limit po ręcznej kontroli -> # new-ticket).
 • Całkowity 24-godzinny limit wypłat z puli aktywowany (brak informacji o kwocie ze względów bezpieczeństwa, w razie potrzeby zwiększymy).
 • Dodano „czas odnowienia” wycofania (10 sekund dla małych kwot / 10 minut dla większych kwot).
 • Dodano Recaptcha.
 • Zmniejszona część gorącego portfela do maksymalnie 5%.
 • Dodano dodatkowe mechanizmy bezpieczeństwa dla administratorów / zespołu RDD i portfele BITG uzupełniono RDD: https://live.reddcoin.com/address/RvACacDgS8R6bmRyc1sbAtNeR4YgQ3H5Sk ~ 14 800 000, BITG: https://www.coinexplorer.net/BITG/address/GNx1KveWwEcSeP4nguc25MYhCLLfpQUFFK ~ 9300 (w ten sposób baza danych ponownie całkowicie pasuje do portfeli).
 • SCC: Aktualizacja portfela jest gotowa do publicznego użytku. W międzyczasie portfel SCC na StakeCube będzie w trakcie konserwacji.

 

Miłego tyczenia!

Jeśli szukasz ogólnych informacji na temat kryptowaluty, wiadomości kryptograficznych, wskazówek, przewodników, strategii, fintech, nowych technologii, przestrzeni handlowej, inwestycji w krypto i wielu innych? CryptoMining.com.pl to miejsce, do którego należy się wracać. Odwiedzaj naszą stronę oraz nasze media społecznościowe, również zapisz się do naszego newslettera, abyśmy mogli wspólnie wywierać wpływ na rozwijającą się technologie blockchain.


Bądź na bieżąco!  ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO NEWSLETTER’A

Norbert

Wasza ocena
[GŁOSÓW: 2 OCENA: 5]

Warte uwagi

Napisz do Nas
KURS CRYPTO