page contents
CryptoTab Bitcoin Kanga kantor giełda 2
Udostępnij

StakeCube

Jak już ogłoszono, zaczynają dzisiaj refundować transakcje / monety SCC z crex24.

Mogą obowiązywać 3 sytuacje:

  1. Twoje zamówienia kupna zostały zrealizowane na giełdzie (do 24 lutego 04:47 UTC + 0) -> odzyskujesz BTC.
  2. Kupiłeś po zrzucie (po kradzieży) -> Otrzymujesz SCC , ale w stosunku 0,00001900 BTC za 1 SCC („cena normalna”).
  3. Miałeś monety niezależnie w niezrealizowanych zleceniach sprzedaży lub tylko w saldzie -> otrzymujesz SCC 1: 1 z powrotem (jeśli Twoja sytuacja nie pasuje do żadnego z powyżej, wykonaj również poniższe instrukcje).

Jak odebrać monety ( termin 14 marca 2020 r. ):

  1. Otwórz nowy bilet -> # nowy bilet na ich kanale Discord
  2. Opublikuj zrzuty ekranu z poszczególnych operacji, które Cię dotyczą (tj. historia transakcji, historia wypłat, identyfikator TX jako tekst itp.). Ważne: twoje konto crex musi być widoczne na zrzucie ekranu.
  3. Sprawdzamy sprawy indywidualnie i omówoą dalsze kroki w zależności od twojej sytuacji na bilecie (jeśli już wycofałeś SCC z Crex do zaktualizowanego portfela, nie martw się, są one również uwzględnione).

Ponadto

WAŻNE : Twój adres wpłaty zmieni się w przypadku monet kompatybilnych z masternode w piątek, 6 marca 2020 r. !!!

Ze względu na nową infrastrukturę portfela dla monet PoS (podobną do portfeli gorących / zimnych dla monet PoW) muszą odnowić adresy depozytowe następujących monet: ABET, AEM, APR, ASAFE, BITG, COLX, DEV, ESBC, FLS, GPKR , KYD, MONK, PAC, PENG, PIVX, RPD, RSTR, SEND, SPD, SPE, SYNX, SYS, TRBO, XP (dodamy te informacje również do przeglądu portfela).

Nowa implementacja dzieli portfele w następujący sposób :

  1. Portfel transakcyjny – jest to portfel, w którym dokonywane są wpłaty i wypłaty, tzn. Jest on podłączony do strony internetowej. Ten portfel mieści maksymalnie 2-5% monet z puli. Automatyczne skanowanie co kilka minut zapewnia, że ​​nowe depozyty są automatycznie przenoszone do portfela „tyczącego”. Gorący portfel generuje również nagrody w postaci stawek.
  2. Portfel PoS – ten portfel mieści 95–98% monet z puli i nie jest w żaden sposób dostępny z „ zewnątrz”. Jak sama nazwa wskazuje, działa w obrębie tyczenia i hostingu współdzielonych masternodes.

Ważna informacja: obok nowych adresów depozytów podczas wypłaty mogą pojawić się komunikaty o błędach, takie jak „gorący portfel pusty” lub „niewystarczające saldo”.

  • W takim przypadku będziesz musiał chwilę poczekać. Napełnianie gorącego portfela, większe wypłaty są procesem ręcznym (ze względów bezpieczeństwa).
  • Posiadają systemy monitorowania / powiadomienia dla takich przypadków i niezwłocznie je uzupełniają, nie trzeba otwierać osobnego biletu zgłoszenia o problemach.

 

Flits

Mamy teraz na liście Bulwark (BWK) w aplikacji Flits. Teraz możesz bezpiecznie hostować swój masternode Bulwark w zdecentralizowanej aplikacji masternode i otrzymać na 2 tygodnie darmowy hosting!

Mamy teraz na liście Bulwark (BWK) w aplikacji Flits

Ta promocja trwa do (17-03-2020)

Sprawdź swój projekt:

 

Miłego tyczenia!

Jeśli szukasz ogólnych informacji na temat kryptowaluty, wiadomości kryptograficznych, wskazówek, przewodników, strategii, fintech, nowych technologii, przestrzeni handlowej, inwestycji w krypto i wielu innych? CryptoMining.com.pl to miejsce, do którego należy się wracać. Odwiedzaj naszą stronę oraz nasze media społecznościowe, również zapisz się do naszego newslettera, abyśmy mogli wspólnie wywierać wpływ na rozwijającą się technologie blockchain.


Bądź na bieżąco!  ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO NEWSLETTER’A

Norbert

Wasza ocena
[GŁOSÓW: 2 OCENA: 5]

Udostępnij
Napisz do Nas
KURS CRYPTO