page contents
CryptoTab Bitcoin Kanga kantor giełda 2
Udostępnij

Raport dewelopera SCv3 nr 4 – Ogólne aktualizacje i data wydania V3

StakeCube – startuje 3 wersja platformy! 2

Ponieważ w końcu zbliżamy się do daty premiery v3, chcą dać małą aktualizację postępów, jakie osiągnęli w ogóle, aby dać wyobrażenie o tym, co się wydarzy w nadchodzących tygodniach.

W innych obszarach poza v3. Bardzo ważnym krokiem jest dla nich czysta i solidna zmiana pozycji StakeCube jako firmy.

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami przeniosą siedzibę StakeCube. Są w tej chwili na końcowych etapach rejestracji spółki w Gruzji, która już wkrótce będzie główną lokalizacją dla StakeCube. Wybrali Gruzję ze względu na jej podejście regulacyjne przyjazne dla kryptowalut oraz ponieważ jest to kraj bardzo zorientowany na technologię. To pozwala im działać bez nadmiernych regulacji, które w innym przypadku miałyby negatywny wpływ na naszych użytkowników. Oprócz prostszych zasad AML / KYC, licencji na giełdy i portfele powiernicze oraz możliwą łączność z FIAT; istnieje kilka innych korzyści, takich jak w pełni uregulowana obsługa sporów, ubezpieczenie, podatki i tak dalej.

Co więcej, obecna zarejestrowana firma w Niemczech zmieni swój kształt i nazwę, aby stać się dostawcą usług kryptograficznych, co z grubsza zaowocuje dwiema lokalizacjami operacyjnymi: głównym obiektem i firmą usługową. W planach są kolejne lokalizacje, pracują też nad nowymi umowami pracowniczymi, które pozwolą skonsolidować zespół, zapewniając stabilność na przyszłość.

Oprócz wszystkich dokumentów administracyjnych, ważnym punktem, który łączy to wszystko razem, jest ustanowienie i przyjęcie „Warunków świadczenia usług” dla StakeCube. Ten zestaw warunków obejmuje wszystkie powyższe warunki, aby dopasować je do Twoich i ich zainteresowań. To oczywiście oznacza również nową stronę docelową i nadruk.

Po zasięgnięciu opinii prawników, regulamin zostanie wydany 1 stycznia, a zacznie obowiązywać 1 lutego. Daje to użytkownikom 4 tygodnie na przeczytanie i zaakceptowanie warunków. Jednak nie wprowadzają żadnych dodatkowych środków ograniczających, takich jak obowiązkowe KYC lub inne. W rzeczywistości sformalizowanie warunków korzystania z platformy pozwala im na dalsze złagodzenie tych aspektów w sposób zgodny z prawem.

Po upływie 4 tygodni wszyscy użytkownicy będą musieli wyrazić zgodę na warunki korzystania z usługi, aby nadal korzystać ze StakeCube, i zostaną o to poproszeni przez witrynę po zalogowaniu. Nowi użytkownicy będą również musieli wyrazić zgodę w ramach procesu rejestracji rozpoczynającego się od 1 stycznia.

Jeśli chodzi o aktualizację platformy v3, zdecydowali się ustalić ostateczną datę premiery w połączeniu z innymi funkcjami, nad którymi pracują, w tym ToS, przeniesienie siedziby i inne podprojekty.

W ciągu najbliższych sześciu tygodni wszystkie te funkcje zostaną już udostępnione, a aktualizacje techniczne (systemy oparte na API, aktualizacje MineCube, opłaty PoS / MN, zastąpienie współdzielonych węzłów i wiele innych) będą wdrażane sekwencyjnie od teraz i w styczniu, kończąc pełna migracja z odnowionymi interfejsami 1 lutego. W chwili pisania tego artykułu nie przewiduje się żadnych przestojów. Jeśli coś się zmieni, poinformują Cię o tym z wyprzedzeniem.

W związku z tym nie możemy się doczekać tej czystej repozycji, aby wejść w udany nowy rok dla Bitcoin i ogólnie przestrzeni Crypto. W 2020 roku StakeCube rozwijał się bardzo szybko i nie planują zwalniać w 2021 roku.

CIEKAWOSTAKA

Crypto.com Chain Early Access Validator Partners

Crypto.com Chain Early Access Validator Partners

Sieć Crypto.com posiada partnerów do weryfikacji wczesnego dostępu : Huobi Pool, OKEx Pool, Staked, Allnodes, StakeCube, Chainflow i MyCointainer. Partnerzy ci hostują węzły Council Nodes w Chain Testnet, a później w Chain Mainnet. Węzły wykonują krytyczne funkcje walidacji i rozliczeń w łańcuchu Crypto.com.

 

Miłego tyczenia!

Jeśli szukasz ogólnych informacji na temat kryptowaluty, wiadomości kryptograficznych, wskazówek, przewodników, strategii, fintech, nowych technologii, przestrzeni handlowej, inwestycji w krypto i wielu innych? CryptoMining.com.pl to miejsce, do którego należy się wracać. Odwiedzaj naszą stronę oraz nasze media społecznościowe, również zapisz się do naszego newslettera, abyśmy mogli wspólnie wywierać wpływ na rozwijającą się technologie blockchain.


Bądź na bieżąco!  ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO NEWSLETTER’A

Norbert

Wasza ocena
[GŁOSÓW: 2 OCENA: 5]

Udostępnij
Napisz do Nas
KURS CRYPTO