page contents
CryptoTab Bitcoin Kanga kantor giełda 2
Udostępnij

Głównym celem Stakinglab jest zaoferowanie kompleksowej platformy inwestorom i właścicielom projektów w celu potwierdzenia monet, obsługi ich przez masternode i innych adekwatnych usług.

Hosting i pulę Stakinglab założono na początku 2017 r. w Niemczech. Firma Stakinglab rozpoczęła działalność w celu zaoferowania kompleksowej platformy inwestorom i właścicielom projektów w celu potwierdzenia monet, obsługi masternode i innych odpowiednich usług.

Stakinglab jest gospodarzem jednej z najlepszej obsługi masternode i tyczenia monet po dokładnej analizie projektów (czyli w „gówna” nie wchodzą 😉 ).

W ciągu niespełna dwóch lat firma powiększyła się z 3 sztabów do 20-osobowego zespołu obsługującego ponad 10 tys. aktywnych inwestorów spośród 40 tys. członków społeczności. Ich zespół ekspertów identyfikuje i ocenia potencjalne nowe projekty, zanim zostaną one udostępnione szerszej publiczności i pomogają społeczności w wykorzystaniu tej możliwości.

Platforma Stakinglab jest bezpieczna, w pełni zgodna z bezpieczeństwem Google 2FA, w której przedsiębiorcy mogą wystawiać swoje najlepsze monety do postawienia dla ponad 40 000 członków społeczności, a jednocześnie Stakinglab dąży do zapewnienia swoim członkom korzyści z pierwszej ręki w zakresie specjalnych cen, nagrody itp. Jako inwestor otrzymasz rzetelne informacje, które mogą odegrać kluczową rolę w podjęciu właściwej decyzji wyboru najlepszego dowodu stawki lub monety dla trybu głównego tj. masternode i supermasternode. Ukierunkowanie na klienta odgrywa istotną rolę w sukcesie klienta, a 15 wykwalifikowanych członków zespołu są zawsze gotowi udzielić Ci odpowiedzi na pytania i wątpliwości.

Obecnie w swojej puli posiadają najlepsze monety masternode, w które można zainwestować, oraz najlepsze stawki, które oferują niskie ryzyko, co sprawia, że kryptowaluta PoS jest interesującym obszarem inwestycji dla wszystkich. Stakinglab nie tylko wymienia monety, ale personalizuje wsparcie w oparciu o indywidualne potrzeby. Istnieją tysiące natychmiastowych węzłów, masternodów i blisko sto basenów oferujących różne korzyści członkom ich społeczności.

Ich zautomatyzowany system płatności nagród wypłaca częste nagrody, na przykład za dowód stawki i uruchomione masternode.

Wspierane monety

Obecnie Stakinglab wspiera ponad 100 monet po starannej ocenie przeprowadzonej przez ich ekspertów analitycznych pod kątem wyczerpujących parametrów, aby upewnić się, że zainteresowanie klientów jest zawsze nienaruszone. Naich stronie docelowej znajdziesz skonsolidowaną listę monet i masternodów. Ponadto istnieje ponad 100 węzłów natychmiastowych, ponad 1000 masternodów i 30 puli stawek, które oferują różne korzyści członkom ich społeczności. Ich automatyczny system płatności nagród zapewnia codzienne wypłaty nagród za natychmiastowe węzły i dwa razy w tygodniu za monety masternode.

Jak to działa

W kilku prostych krokach możesz zarejestrować się na ich platformie i poznać wszystkie możliwe możliwości inwestycyjne. Możesz utworzyć swój login na ich stronie internetowej z obsługą 2FA, która zapewnia bezpieczeństwo twojego konta. Po zweryfikowaniu i aktywowaniu konta użytkownika możesz przeczytać o różnych monetach i masternodach wymienionych na ich platformie. Możesz również zapoznać się z dostępnymi forami dyskusyjnymi i wyjaśnić swoje wątpliwości lub zasięgnąć porady społeczności przed podjęciem decyzji o konkretnej monecie dla Twojej inwestycji. Gdy zdecydujesz się wziąć udział, możesz zdeponować swoje monety, aby dołączyć do masternode. W oparciu o całkowitą wartość zabezpieczenia zostanie określony Twój udział, a twoja nagroda zostanie odpowiednio podzielona.

Po potwierdzeniu transakcji nagrody masternode zostanie automatycznie rozdzielona między wszystkich uczestników masternode zgodnie z ich wkładem w zabezpieczenie stawki MN. Stakinglab zapewnia, że uczestnicy uzyskają większość korzyści. Pobieramy minimalne opłaty potrzebne do obsługi infrastruktury i zapewnienia bezproblemowej obsługi klientów. Chociaż nie pobierają opłaty za depozyty, istnieje 3% prowizja za wygraną za utrzymanie i 0,1% opłata za wypłatę. Ponieważ masternody wymagają więcej zasobów, pobieramją 5% opłaty za nagrody za standardowe masternody i 7,5% opłaty za nagrody za natychmiastowe masternody. Aby uzyskać bardziej szczegółowe informacje, możesz skontaktować się z ich zespołem na oficjalnym kanale StakinglabDiscord wymienionym na ich stronie internetowej. Posiadają silną społeczność, a odpowiadanie na pytania i wątpliwości jest łatwe. Wszyscy członkowie społeczności są uprawnieni do regularnego udzielania odpowiedzi na pytania lub wątpliwości.

Tyczenie

Na kryptowaluty wpływa inflacja, a jednym z najłatwiejszych sposobów przezwyciężenia tego i powiększenia fortuny w przestrzeni kryptowalut jest stakowanie. Stakowanie w zasadzie oznacza: trzymanie kryptowaluty w portfelu przez określony czas i zarabianie odsetek od tego trzymania (jak lokata). Inwestorzy długoterminowi mogą bezpiecznie przechowywać swoje monety w bezpiecznym portfelu, jednocześnie generując odsetki od swoich pakietów kryptowalut. Trzymając monety w portfelu, jesteś nagradzany za wspieranie sieci. Dlatego liczba twoich monet wzrośnie, w zależności od tego, jak długo trzymasz je w portfelu. Zazwyczaj nagrody uzyskane z tyczenia są dodatnio skorelowane z czasem trwania posiadanej monety. Im dłuższy czas trwania stawki, tym wyższe są zyski. Stakowanie nie wymaga inwestowania w kosztowną infrastrukturę górniczą i zapewnia gwarantowane i przewidywalne źródło dochodu, biorąc pod uwagę, że wartość monety rośnie w przewidywalnych liczbach.

Masternodes

Masternode to portfel kryptowalut, który utrzymuje i utrzymuje pełną księgę monety w czasie rzeczywistym. Jest to portfel komputerowy z pełnym węzłem, który oferuje wiele zaawansowanych funkcji i korzyści niedostępnych w przypadku innych portfeli kryptowalutowych. Technicznie rzecz biorąc, masternodes to seria wirtualnych prywatnych i zabezpieczonych serwerów lub powiązanych systemów walidowanych. Podobnie jak pełne węzły w krypto-walucie, masternodes mogą być obsługiwane przez każdego. Są w pełni zsynchronizowane na blockchain dowolnej monety z dostępnością funkcji masternode i działają 24/7. Dla niektórych oprogramowanie wspierające masternode może być uważane za alternatywną wersję wydobycia przy znacznie mniejszym zużyciu energii.

Masternody uzyskują anonimowość, zapewniając, że nie ma scentralizowanej strony atakującej lub usuwającej sieć / transakcje poprzez skoordynowane mieszanie monet. Szansa na zarabianie monet i dobry ROI na każdym poziomie masternode zwiększa się liniowo wraz z liczbą monet. W tego typu dwupoziomowej sieci nagroda za każdy blok jest dzielona między masternode i górników, a pewien procent trafia do zdecentralizowanego systemu skarbowego. W ten sposób masternode zawsze dostarcza społeczności blockchain (sieć) dla monety.
W Stakinglab oferują praktyczną i intuicyjną platformę, która obniża koszty poprzez wprowadzenie wspólnej koncepcji masternode. Zostaniesz nagrodzony na podstawie % wieku Twojego wkładu do wartości zabezpieczenia dla masternode.

Prognozowanie cen nie jest łatwym zadaniem i nie ma sensu po prostu trzymać monet w nadziei na wzrost cen. Zamiast tego, połączenie masternode z monetami może pomóc złagodzić efekt spadku ceny. A gdy cena monety wzrośnie, będziesz mieć więcej monet, ponieważ otrzymasz nagrody, zwiększając w ten sposób ogólną wartość inwestycji. Krótko mówiąc, uruchamiając masternode, możesz wygenerować sobie pasywny dochód. Dzięki ich usłudze Twoje zasoby kryptowalut zarabiałyby miesięczne lub tygodniowe odsetki, zmieniając twoją inwestycję w ciągły inteligentny pasywny dochód oparty na określonym limicie uczestnictwa.

Rejestracja w Stakinglab >

Po co stawiać razem?

Obopólna korzyść! Ze względu na wielkość puli, optymalny czas każdej stawki zostanie podzielony, w wyniku czego nagrody za stawkę będą pojawiać się częściej. Posiadanie zautomatyzowanej puli, która jest natychmiast aktualizowana po każdej stawce, tworzy wiarygodne środowisko. Każdy portfel jest optymalizowany i dostosowywany indywidualnie.

Whitepaper Masternode

Natychmiastowy udział Masternode

Wadą masternodów jest to, że wymagają nieraz dużej ilości monety (o znacznej wartości), gzie inwestorzy potrzebują więcej czasu na zebranie określonej ilości (często 1000 monet) na rozpoczęcie. Może to zmniejszyć możliwe nagrody z powodu długiego czasu oczekiwania, aż masternode będzie pełny i gotowy do postawienia. Stakinglab oferujemy jednak rewolucyjne rozwiązanie tego problemu. Nazywają to natychmiastowymi masternodes. Kupujemy monety z wyprzedzeniem i uruchamiają masternode, który jednocześnie rozdaje nagrody i do którego inwestorzy mogą od razu dołączyć nie posiadając pełnej puli monet 😉

Whitepaper Instant masternode

Przemyślane rozszerzenie StakingLab

Stakinglab rozwija się w bardzo konsekwentny sposób i podobnie jak wiele innowacyjnych organizacji, inwestują również znacznie w ich wysiłki badawczo-rozwojowe. Obecnie są gotowi zaoferować unikalny ekosystem klientom, wspierając wszystkie niezbędne elementy razem.

Zdolność zaoferowania społeczności prawdziwej wartości jest pierwszym krokiem do stworzenia sensownego biznesu, a tym samym udanej organizacji. Ludzie bezsprzecznie zgadzają się, że Apple odnosi dziś sukces nie tylko dzięki iPhone’owi lub iPodowi, ale także oferując kompleksowy ekosystem dla swojej społeczności. Nie wszyscy mogą wiedzieć, że Apple iTunes zarabia na Apple więcej niż na sprzedaży produktów.

Whitepaper - A thougtful

Zespół rozważył bardzo przemyślane rozszerzenie Stakinglab i wyszczegóniki następujące przypadki użycia:
• Rynek dla osób poszukujących pracy i poszukujących talentów dla branży blockchain / waluty cyfrowej
• Blockchain jako usługa (BAAS)
• System płatności krajowych dla usług Stakinglab
• Wymiana kryptowalut nowej generacji

Blockchain jako usługa (BAAS)

Coś jak koncepcja usługi zaczęła się dawno temu, a cała idea tego rodzaju ofert polegała na obniżeniu kosztów dostawy i czasu na wprowadzenie produktu na rynek. Blockchain jako usługa będzie pierwszą ofertą dla ich klientów.

Zasadniczo firmy starają się rozwiązywać duże problemy i ignorować małe, mimo że mają one znaczący charakter pod względem czasu, wartości i pieniędzy. Oferta Stakinglab koncentruje się przede wszystkim na przypadkach użycia, które mają niewielki charakter, ale są krytyczne dla całej operacji lub dostawy Twojego produktu.

Na przykład: jako młody przedsiębiorca decydujesz się na uruchomienie portfela z kryptowalutą i wiesz, jak ważne jest sprawdzenie podatności kodu zabezpieczającego na ryzyko jego złamania. Staje się to jeszcze ważniejsze, jeśli zleciłeś swój rozwój outsourcingowi. Oferta Stakinglab BAAS bez problemu sprosta temu wyzwaniu w opłacalny dla Ciebie sposób. Możesz uzyskać swój kod portfela opracowany przez kogokolwiek i korzystać z naszych ich usług, aby upewnić się, że nie ma luk w zabezpieczeniach Twojego kodu portfela. Ich doświadczeni specjaliści ds. bezpieczeństwa (etyczni hakerzy) skanują każdą linię kodu portfela i udzielają informacji zwrotnych, jeśli występują jakiekolwiek luki w zabezpieczeniach, np. Wstrzyknięcie SQL, skrypty między witrynami.

Nie możemy przeceniać znaczenia oceny podatności na zagrożenia i ochrony Twojego portfela. Możesz łatwo nabyć tę usługę dla swojego portfela po bardzo opłacalnej cenie i możesz polegać na wynikach ich testów.

Whitepaper Blockchain as a service

Darmowy system płatności za usługi Stakinglab

Zaawansowany system płatności Stakinglab umożliwi społecznościom dokonywanie płynnych i bezpiecznych transakcji przy zachowaniu niskich opłat transakcyjnych. Stakinglab oferuje wiele usług, a obecni klienci będą pierwszymi beneficjentami systemu płatności. Klienci mogą korzystać z systemu płatności Staking Lab i monety Stakinglab, aby dokonywać płatności za wszystkie usługi oferowane przez platformę Stakinglab.
Klienci będą mogli pobrać bezpieczny portfel Stakinglab na urządzenia z systemem Android / iOS. Portfel można łatwo skonfigurować i można go połączyć z szerszymi usługami platformy Stakinglab, aby umożliwić wszystkie wymagane transakcje.

Whitepaper Homegrown

Wymiana kryptowalut nowej generacji

Jednym z ich celów jest opracowanie wysokonakładowej wymiany monet PoS i masternode, w której ludzie mogą handlować preferowanymi monetami, zamieniać je na wiele innych popularnych monet bez konieczności ponoszenia opłaty za transfer na inną giełdę. Ten ostatni krok zakończy ich misję lub zobowiązanie do zaoferowania pełnoprawnej holistycznej platformy, na której możesz kupować, sprzedawać, stawiać i likwidować swoje zasoby kryptowalutowe.

Whitepaper Next Generation

Mapa drogowa

Whitepaper Roadmap

Dystrybucja funduszy

Whitepaper Fund distribution

Stakinglab Fund Allocation

Bezpłatna rejestracja w Stakinglab >

Specyfikacja Stakinglab

StakingLab wierzy w dostarczanie prawdziwej wartości, oferując holistyczną platformę dla entuzjastów kryptowaluty. Ich badania pokazują, że ludzie opowiadają się za konsolidacją usług dla uproszczenia inwestycji, zamiast posiadania zbyt wielu platform, aby osiągnąć swój cel, jakim jest zwiększenie funduszy w świecie kryptowaluty / waluty cyfrowej. Platforma nowej generacji StakingLab będzie oferować następujące usługi wraz z istniejącymi usługami POS i masternode:

• Zaawansowana platforma płatnicza.
• Specjalistyczny portal z ofertami dla kryptowaluty / waluty cyfrowej lub domeny blockchain.
• Usługi doradcze, takie jak ocena podatności na zagrożenia dla kodów portfela.
• Hosting za jednym kliknięciem dla masternode.
• Wymiana kryptowaluty nowej generacji na PoS i monety masternode.

Whitepaper - Coin

Wspieraj tę rewolucyjną platformę i dołącz do jej historii sukcesu.

Poniżej kilka pytań i odpowiedzi dot. Stakinglab

 

Jak inwestować w pulę

Musisz mieć Monety w swoim osobistym portfelu, zanim będziesz mógł je zainwestować, wykonując następujące kroki:
• Idź do wybranej puli
• Kliknij „Depozyt” ➕, a następnie przycisk „INWESTUJ”
• Dodaj wartość, którą chciałbyś zdeponować
• Happy Staking

Jak zdeponować monety

Musisz mieć Monety w swoim osobistym portfelu, zanim będziesz mógł je zainwestować, wykonując następujące kroki:
• Idź do wybranej puli
• Kliknij „Depozyt” ➕, a następnie przycisk „INWESTUJ”
• Dodaj wartość, którą chciałbyś zdeponować
• Happy Staking

Ja wypłacić monety z portfela depozytów

W przypadku monet POS, zainwestuj je w określoną pulę i złóż wniosek o wypłatę w puli. W przypadku Masternodes lub Instant Nodes zainwestuj swoje monety w określoną „pulę wypłat”, np. #OPCX |TYLKO WYPŁATA!|OPC Xdla OPCX. Następnie złóż wniosek o wypłatę w ramach tej puli.

Od ilu mogę inwestować?

Stakinglab oferuje bardzo niską barierę wejścia, ponieważ ich minimalna kwota inwestycji to 1 moneta, wszystko powyżej 1 monety można zainwestować na ich platformie.

Zasady Masternode

• Opłata za depozyt = 0%
• Opłata za nagrodę = 5%
• Opłata za wycofanie = 0%
• Dla większości MN: nie ma Min Dep
• Nagrody są wypłacane codziennie. Każdy akcjonariusz może podjąć decyzję o reinwestycji lub wycofaniu tej nagrody w sposób automatyczny.
• Akcjonariusz może zwolnić swoje miejsce z wyprzedzeniem wynoszącym maksymalnie 1 dzień, aby można je było zaoferować innym, dając im możliwość uczestnictwa i nie zmuszając do całkowitego rozwiązania MN.

Zasady Tyczenia

• Wpłać w dowolnym momencie! Firma łączy („CC”) Twoje monety po postawieniu stawki (zobacz swój status)
• Żądania wypłaty zostaną zakończone po stawce (maks. 1 / dzień) / zanim połączą „CC”
• Odejmuje się 3% opłaty za każdą nagrodę
• Opłata za wypłatę wynosi 0,1%

Gdzie są wyświetlane nagrody?

Możesz znaleźć swoje nagrody w zakładce portfela po lewej stronie (Lub zmień pytanie, aby pasowało do odpowiedzi, a następnie pytanie powinno brzmieć: „Gdzie idą moje nagrody Masternode?”

Co to Instant Masternode, co oznacza?

możesz zdeponować i opuścić ten węzeł jak „normalną” pulę PoS
• otrzymasz nagrody natychmiast po złożeniu,
• możesz także ponownie zainwestować do tego węzła,
• brak czasu oczekiwania lub konfiguracji,
• możesz odejść, kiedy potrzebujesz monet,
• nie wymaga oczekiwania ani wymiany,
W przypadku tej „usługi specjalnej” obowiązują również specjalne opłaty:
• opłata depozytowa: 3%
• opłata wd: 0,2%
• opłata za nagrodę: 7,5%

Dlaczego warto brać udział w puli Stakinglab

• Zespół StakingLab dokłada wszelkich starań, aby ten projekt był jak najbardziej satysfakcjonujący dla społeczności.
• Ich serwery obsługują portfele online 24/7. Dla bezpieczeństwa twoich monet tworzą kopie zapasowe co 2 godziny, a do serwera można uzyskać dostęp tylko przez 2FA.
• StakingLab jest zawsze na bieżąco z najnowszymi aktualizacjamii, aby mieć pewność, że Twoje monety zostaną postawione w najnowszym portfelu.
• Społeczność stale się powiększa, co oznacza, że będziesz stawiał szybciej w puli niż sam. A na dodatek zyskujesz dzięki efektowi mieszania.
• StakingLab daje każdemu większą szansę na trafienie superbloków, dołączając do puli stawek.

Inne korzyści:

• Nowe aktualizacje są zawsze udostępniane społeczności
• Dzielą się i omawiają nowe możliwości sprzedaży monet POS dla wszystkich.

Strona Stakinglab >

Poniżej zrzuty ekranu, które wam pomogą w poruszaniu się po Stakinglab. Jest to naprawdę intuicyjne 😉

 


Bądź na bieżąco!  ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO NEWSLETTER’A

Norbert

Wasza ocena
[GŁOSÓW: 2 OCENA: 5]

Udostępnij
Napisz do Nas
KURS CRYPTO