page contents

Akcje firm

DeFiChain i Bitpanda oferuje handel syntetycznym tokenami akcji, które odpowiadają cenie bazowej papierów wartościowych głównych firm notowanych na giełdzie, takich jak Tesla, Apple, iShares. Stokenizowane akcje można kupować nie tylko w całości, ale również w ułamkach.

Zapisz się do naszego Newsletter’a

Ponadto na DefiChain możemy zapewnić płynność w parach AKCJA-DUSD (DUSD stablecoin DefiChain). Czyli w tym momencie zyskujemy zarówno na kursie akcji oraz zabezpieczeniu płynności handlu na parze – zdecentralizowane pożyczki.

Stokenizowane akcje są zabezpieczone kryptowalutami, co eliminuje potrzebę istnienia w procesie handlu pośrednika. Handel działa 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Warto jednak dodać, że zakup stokenizowanych akcji nie oznacza przekazania ich właścicielowi własności aktywów bazowych – pozwala jednak na potencjalne czerpanie korzyści z ruchów cen tych papierów wartościowych.

Na Bitpanda zakupimy tylko same akcje, a jest ich bardzo dużo 😉

Inwestycje bez ograniczeń

Bez względu na cenę akcji, możesz posiadać ułamki swoich ulubionych spółek już od 1 euro, bez prowizji i z niskim spreadem. Bitpanda Stocks są kontraktami replikującymi akcje bazowe lub ETF-y.

 

Kurs DefiChain

Zapisz się do Newsletter’a

Bądź na bieżąco w świecie PoS i Masternode

Napisz do Nas
KURS CRYPTO