page contents
Zaznacz stronę
CryptoTab Bitcoin
Udostępnij

73

? Aktualne statystyki platformy Flits

?18970 (+1062) użytkowników

?Całkowita wartość portfela 239 BTC (-16)

?Wdrożono 4152 (+47) masternodów

?96 monet na liście Przedłużyli bezpłatne obstawianie FLS w aplikacji Flits do końca listopada

?Pobieranie: TUTAJ

FLS-Mining

Duża aktualizacja aplikacji

Cały sprzęt do kopania został w pełni skonfigurowany:

  • Procesory graficzne NVIDIA> wydobywanie Ethereum
  • ASICS (S19PRO + S17PRO)> wydobywanie Bitcoinów

Zasadniczo „moc mieszania” będzie sprzedawana użytkownikom w zamian za FLS. Planują również udostępnić kalkulator – pomocny w niektórych obliczeniach. To oczywiście dostarczy jedynie „szacunkowego przypuszczenia”, czego można się spodziewać.

Górnicy powinni oczywiście wziąć pod uwagę wiele czynników i wzywają wszystkich do podejmowania własnych, dobrze poinformowanych / świadomych decyzji w tym zakresie. Wydobyte zarobki zostaną wysłane jako ETH lub BTC.

Oprócz powyższego, w nadchodzącym wydaniu jest też o wiele więcej rzeczy, na które można czekać!

  • Stylowy nowy ekran główny – z widżetami
  • Regulowane opłaty za wysyłanie Bitcoinów
  • Znacznie ulepszone środowisko wsparcia / pomocy technicznej

Kończą teraz ostatnie testy, usuwając wszelkie poprawki błędów w ostatniej chwili.

Flits 4.2 jest oficjalnie dostępne!

Rosnąca społeczność chińska

Chińska społeczność nadal się rozwija. To utwierdza ich w przekonaniu, że powinni potencjalnie rozszerzyć ich wsparcie językowe – raczej wcześniej niż później. Właśnie dodali nowe miejsce spotkań na ich discordzie, wraz z już istniejącymi kanałami międzynarodowymi.

Różnorodna społeczność ilustruje wpływ, jaki zespół Flits zaczyna wywierać na szerszą przestrzeń kryptowalut

Eksperci prawni – Flits gwarantują bezpieczeństwo

W związku z nadchodzącymi europejskimi i holenderskimi przepisami zespół Flits przyjął niezwykle odpowiedzialne stanowisko, dążąc do pełnej zgodności (we wszystkich wymaganych obszarach). Nie szczędzili kosztów, uzyskując jedne z najlepszych porad prawnych w dziedzinie kryptowalut. Kancelaria, którą wybrali do ścisłej współpracy, jest specjalistą w zakresie przepisów dotyczących technologii blockchain i kryptowalut (nie tylko w Holandii, ale także w całej Europie).

Rzeczywistość jest prosta. Wyobrażają sobie Flitsa jako liderów w przestrzeni kryptowalut. W związku z tym muszą zachowywać się jak „wzór do naśladowania”, który inni mogą następnie naśladować.

Funkcja zamiany – nadchodzi większy wybór!

Użytkownicy aplikacji Flits będą wkrótce mieli większy wybór pod względem dostępnych par wymiany. Chociaż ich funkcja wymiany cieszy się już stabilnym wzrostem od czasu jej powstania, uważają, że nadchodzące dodatki tylko przyspieszą jej rosnącą popularność.

Śledź ich:

https://twitter.com/FlitsNode
https://discord.gg/8dgrSrA
https://t.me/FlitsNode

I pobierz aplikację:  TUTAJ

 

Flits 4.2 jest oficjalnie dostępny!

Zatwierdzony zarówno przez Apple, jak i Google, Flits 4.2 będzie teraz z Tobą . W tej nowej wersji udostępniają długo oczekiwaną funkcję miningu BTC i ETH, a także bardziej dostępne centrum pomocy, kartę “Odkrywaj” (która będzie przechowywać nowe treści każdego dnia, więc nie martw się, jeśli nadal przegapisz kilka z nich), powiadomienia i oczywiście nowy ekran główny!

 

Miłego tyczenia i kopania BTC i ETH!

Jeśli szukasz ogólnych informacji na temat kryptowaluty, wiadomości kryptograficznych, wskazówek, przewodników, strategii, fintech, nowych technologii, przestrzeni handlowej, inwestycji w krypto i wielu innych? CryptoMining.com.pl to miejsce, do którego należy się wracać. Odwiedzaj naszą stronę oraz nasze media społecznościowe, również zapisz się do naszego newslettera, abyśmy mogli wspólnie wywierać wpływ na rozwijającą się technologie blockchain.


Bądź na bieżąco!  ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO NEWSLETTER’A

Norbert

Wasza ocena
[GŁOSÓW: 1 OCENA: 5]

Warte uwagi


Udostępnij
Napisz do Nas
KURS CRYPTO