page contents
Zaznacz stronę
CryptoTab Bitcoin
Udostępnij

Niezależnie od tego, czy jest to spowodowane położeniem geograficznym, limitami handlowymi, czy brakiem dostępu, inwestowanie jest dalekie od równych szans. Dzieje się tak zwłaszcza w przypadku scentralizowanego inwestowania, w którym notorycznie stosowano sankcje, aby uniemożliwić całym regionom geograficznym inwestowanie w określone lokalizacje lub akcje.

Chociaż DeFi (zdecentralizowane finansowanie) pozwoliło na pokonanie wielu z tych przeszkód, nadal tradycyjnie brakowało dróg dostępu dla użytkowników DeFi do inwestowania na giełdzie. Zazwyczaj osoby korzystające z DeFi mogą inwestować w kryptowaluty, ale nie mogą korzystać z dApps w celu uzyskania dostępu do giełdy.

Przynajmniej tak było, dopóki DeFiChain nie uwolnił swoich zdecentralizowanych aktywów. W tym artykule będziemy omawiać typowe przeszkody, na które inwestorzy mogą się natknąć, i badać, w jaki sposób DeFiChain je pokonuje. Dzięki DeFiChain inwestowanie nigdy nie było bardziej dostępne.

Projekt na 100%, z niesamowitym zespołem! DeFiChain

 

Co przeszkadza codziennym inwestorom?

Jeśli chodzi o tworzenie udanych kont inwestycyjnych, ludzie poszukują dwóch głównych strategii: dywersyfikacji i dostępu. Portfel wypełniony tylko jedną branżą lub typem aktywów jest podatny na nagłą zmianę na rynku. Dodatkowo, jeśli użytkownik znajduje się w określonym miejscu, chce mieć dostęp do międzynarodowych zapasów, aby zasilić pierwszy punkt, dywersyfikację.

Istnieje jednak kilka typowych problemów, które zaczynają przeszkadzać codziennym inwestorom, gdy próbują osiągnąć dywersyfikację i dostęp:

  • Ograniczenia geograficzne —kraj, w którym się znajdujesz, ma bezpośredni wpływ na dostęp, jaki masz do akcji i giełdy w ogóle. Wiele krajów, chcąc inwestować, po prostu nie dysponuje infrastrukturą, która pozwala na zaangażowanie ich obywateli. Podobnie, jeśli jesteś w niektórych krajach, główne platformy maklerskie nie pozwolą Ci na utworzenie konta, uniemożliwiając Ci rozpoczęcie podróży inwestycyjnej tylko ze względu na Twoje pochodzenie geograficzne.
  • Limity obrotu –W 2021 r. Komisja Papierów Wartościowych i Giełd (SEC) nałożyła bezpośrednie ograniczenia na czynność obrotu dziennego na giełdzie. W dzisiejszym handlu użytkownicy muszą pozostawić co najmniej 25 000 USD na swoich kontach handlowych. Jeśli ich konto spadnie poniżej tej wartości, ich konto zostanie zawieszone, a wszystkie inne transakcje, które próbują zainicjować, zostaną zatrzymane. To poważnie utrudnia użytkownikom aktywny handel dzienny, co sprawia, że ​​jest to uciążliwe dla scentralizowanych systemów finansowych.
  • Aktywa poza zasięgiem —gdy użytkownicy systemów DeFi chcą kupić tradycyjne akcje lub towary, proces, w którym będą mogli to zrobić, jest wydłużony. Zamiast po prostu kupować akcje, muszą najpierw przenieść swoje krypto na fiat, wypłacić fiat do swojego banku, przenieść te środki na platformę wymiany i wreszcie zainwestować. Proces ten może potrwać kilka dni, rujnując inwestorom możliwość kupowania akcji po pożądanych przez nich cenach.

Tego typu problemy powodują ogromną frustrację inwestorów z całego świata, utrudniając im lub całkowicie uniemożliwiając im wejście na giełdę. Podczas gdy wiele z tych problemów zostało już znormalizowanych i nie poświęca się zbyt wiele uwagi scentralizowanym systemom, świat DeFi sam projektuje, aby zapewnić metody, które pomogą ofiarom tych platform.

Informacje dla klientów i partnerów na temat tego, co dzieje się za kurtyną w CakeDeFi

 

Jak pomaga DeFiChain?

DeFiChain to system blockchain, który został stworzony, aby pomóc użytkownikom DeFi w maksymalnym wykorzystaniu ich kont. Zamiast utrudniać inwestycje, zdecentralizowane aktywa DeFiChain sprawiają, że inwestowanie jest łatwiejsze niż kiedykolwiek. Dzięki szerokiej gamie usług, od obstawiania i wydobywania płynności po zdecentralizowane pożyczki i wybijanie tokenów giełdowych za stabilne monety, inwestorzy mogą korzystać z tej platformy, aby uzyskać wszystko, czego potrzebują z handlu.

Stokenizowane akcje firm, kruszcze

Przyjrzyjmy się bardziej szczegółowo, w jaki sposób DeFiChain radzi sobie z trzema najczęstszymi problemami, których mogą doświadczyć inwestorzy.

 

Pokonywanie ograniczeń geograficznych dzięki DeFiChain

Ponieważ DeFiChain jest zdecentralizowanym łańcuchem bloków, istnieje poza ustawodawstwem, z którym powiązane są scentralizowane systemy. Podczas gdy duże międzynarodowe banki i rządy utrudniają handel ze względu na położenie geograficzne, zdecentralizowane systemy zapewniają dostęp absolutnie każdemu.

Osiąga się to dzięki dwóm głównym strategiom. Przede wszystkim zdecentralizowane systemy są niezwykle dostępne. Ponieważ są to ekosystemy internetowe, jedynym narzędziem, którego użytkownicy potrzebują, aby uzyskać do nich dostęp, jest metoda łączenia się z Internetem. Wystarczy smartfon, który pozwoli miliardom ludzi na całym świecie połączyć się z DeFi.

Co więcej, ponieważ DeFi jest systemem działającym na blockchain, nie wymaga rejestracji tożsamości państwowej podczas żadnego procesu rejestracji. Podczas rejestracji w banku zadano Ci kilka pytań dotyczących numerów identyfikacyjnych, nazwiska, adresu i innych, systemy DeFi praktycznie niczego nie wymagają. Oznacza to, że każdy może założyć konto finansowe w świecie DeFi, nie będąc ograniczonym przez czynniki osobiste.

Te osobiste czynniki rozciągają się nawet na położenie geograficzne, a DeFiChain jest doskonałym przykładem systemu finansowego, który nie wyklucza w oparciu o kraj zamieszkania. W krajach, które mają turbulentne systemy scentralizowane, przejście do DeFi jest postrzegane jako powiew świeżego powietrza. Kraje takie jak Wenezuela postrzegają kryptowaluty i systemy DeFi jako sposób na uniknięcie korupcji ich rodzimej waluty .

Zapewniając łatwy dostęp każdemu, bez względu na jego lokalizację, DeFiChain pozwala użytkownikom przezwyciężyć loterię narodzin ich kraju, będąc zaakceptowanym do tego zdecentralizowanego systemu.

 

Pokonywanie aktywów poza zasięgiem dzięki DeFiChain

Próbując uzyskać dostęp do opcji na akcje, użytkownicy DeFi muszą przejść przez czasochłonny proces przenoszenia swoich pieniędzy między różnymi portfelami i kontami. To nie tylko utrudnia użytkownikom zdobywanie zapasów po cenie, którą chcą, ale jest również niezwykle frustrujące ze względu na samą liczbę wymaganych kroków.

DeFichian ma rewolucyjny system, aby przezwyciężyć tę frustrację użytkowników DeFi. W ramach swojej platformy blockchain oferują dTokeny, które bezpośrednio odzwierciedlają ruchy głównych akcji, takich jak Microsoft i Tesla. Użytkownik może wymienić kryptowalutę bezpośrednio na te dTokeny, skutecznie wprowadzając akcje, towary i indeksy bezpośrednio do tego ekosystemu DeFi.

Dzięki temu użytkownicy mogą natychmiast poszerzyć swoje portfele inwestycyjne, a ta innowacja sprawia, że ​​inwestowanie DeFi jest całkowicie dostępnym doświadczeniem, bez względu na to, w co chcesz zainwestować.

Obecnie te ceny dToken są notowane z niewielką premią w porównaniu ze scentralizowanymi akcjami, ale zostanie to rozwiązane w nadchodzącej propozycji poprawy DeFiChain (DFIP), która pojawi się w ciągu najbliższych kilku tygodni.

Ponadto, podczas gdy scentralizowane systemy często pozwalają użytkownikom tylko na zakup akcji, a inwestor trzyma je do momentu sprzedaży, DeFiChain oferuje dalszą użyteczność. Za pomocą tych dTokenów użytkownik może następnie umieścić swoje akcje w protokołach wydobywania płynności. Dzięki temu są w stanie jeszcze bardziej zwiększyć liczbę nagród, które otrzymują za inwestowanie.

Zamiast czekać i mieć nadzieję, że wartość zakupionych przez inwestora akcji wzrośnie, ten pomysłowy system zapewnia, że ​​użytkownicy uzyskują pasywną formę dochodu przez cały czas, gdy ich akcje znajdują się w puli płynności.

DeFiChain jest obecnie jedynym blockchainem, który oferuje zdecentralizowane aktywa na Bitcoin. Te dAssets są rewolucyjnym krokiem, pozwalającym na nieskończoną ekspansję i dalsze wykorzystanie z zakupów tokenów magazynowych. Wystarczy jedno kliknięcie, aby użytkownicy sieci DeFi mieli dostęp do wszystkich akcji, indeksów i towarów, które mają na oku.

Ten łańcuch bloków wykorzystuje Bitcoin, aby zaoferować wyjątkowe wrażenia DeFi

 

Pokonywanie limitów handlowych z DeFiChain

Podczas gdy użytkownicy systemów scentralizowanych muszą grać zgodnie z zasadami organów zarządzających, takich jak Komisja Papierów Wartościowych i Giełd, ci, którzy używają systemów zdecentralizowanych, grają w zupełnie inną grę. Przechodząc do systemu blockchain, takiego jak DeFiChain, użytkownicy mogą uzyskać dostęp do handlu bez ograniczeń.

Zamiast nakładać limit na wymianę, kupowanie, sprzedaż lub handel, DeFiChain tworzy system, w którym każdy może handlować dowolną kwotą.

DeFiChain idzie jeszcze dalej, zapewniając swoim użytkownikom dostęp do kupowania akcji, reprezentowanych jako lustrzane tokeny. Na przykład użytkownik może kupić tokeny DFI na dowolnej większej giełdzie, wysłać je do swoich portfeli w ramach DeFiChain, a następnie kupić token DTSLA. Te odbicia giełdowe ściśle odzwierciedlają rzeczywistą cenę akcji, zapewniając użytkownikom dostęp do cen giełdowych za pośrednictwem zdecentralizowanego systemu.

Końcowe przemyślenia

DeFiChain jest uderzającym przykładem tego, jak systemy DeFi, z ciągłymi aktualizacjami, innowacjami i procesami uszlachetniania, stają się silniejszym systemem finansowym w porównaniu do scentralizowanego inwestowania. Podczas gdy tradycyjne ścieżki inwestowania są utrudnione przez ograniczenia geograficzne i limity handlowe, DeFi jest wolne od tych problemów.

Dzięki DeFiChain wszystkie aktywa, które są zwykle dostępne dla inwestorów, są dostępne, a system ten tworzy dostępną platformę dla inwestorów do inwestowania. Ich dewolucyjne dTokeny są ekscytującym krokiem w kierunku holistycznego systemu, w którym inwestorzy mogą dywersyfikować swoje portfele, pozostając w systemie blockchain.

Podczas gdy DeFiChain wciąż się rozwija, tworzenie i wdrażanie zdecentralizowanych aktywów pokazuje, jak rewolucyjne jest DeFi we współczesnym świecie inwestowania.

 

 

Życzymy dużych nagród oraz przyjemnych wrażeń z korzystania z DefiChain i platformy CakeDefi!

Jeśli szukasz ogólnych informacji na temat kryptowaluty, wiadomości kryptograficznych, wskazówek, przewodników, strategii, fintech, nowych technologii, przestrzeni handlowej, inwestycji w krypto i wielu innych? CryptoMining.com.pl to miejsce, do którego należy się wracać. Odwiedzaj naszą stronę oraz nasze media społecznościowe, również zapisz się do naszego newslettera, abyśmy mogli wspólnie wywierać wpływ na rozwijającą się technologie blockchain.


Bądź na bieżąco!  ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO NEWSLETTER’A

Norbert

Wasza ocena
[GŁOSÓW: 0 OCENA: 0]

Udostępnij
Napisz do Nas
KURS CRYPTO