page contents
CryptoTab Bitcoin Kanga kantor giełda 2
Udostępnij

W przeciwieństwie do większości mediów społecznościowych, Uhive chce dać zarobić swojemu największemu i najcenniejszemu inwestorowi – Tobie!

Przywracając rzeczywistą wartość poprzez dystrybucję tokenów Uhive w zamian za czas spędzony w aplikacji i zaangażowanie w posty, użytkownicy również otrzymują nagrody.

Uhive został uruchomiony w Google Play i App Store nieco ponad rok temu jako aplikacja wczesnego dostępu. Dało im  to czas na „przetestowanie” i ocenę opinii użytkowników przez pewien czas, podczas gdy utrzymywaliśmy aplikację w trybie ukrycia (innymi słowy – nigdy nie uruchamiali jej publicznie). W ciągu ostatnich 12 miesięcy zaprosili na tysiące produktywnych i kreatywnych kont z mediów społecznościowych, aby zaczęły publikować treści i tworzyć swoje profile na Uhive.

Wysłuchali ich opinii i nieustannie rozwijali aplikację. Ponieważ 100 000 użytkowników zarejestrowało się i aktywnie używa Uhive, zdecydowali, że nadszedł właściwy czas, aby publicznie uruchomić Uhive i zaprosić świat do nowego uniwersum społecznościowego.

 

 

➡️ POBIERZ UHIVE

Pamiętacie LBRY, to prawie ten sam model społecznościowy – więcej TUTAJ

Gdzie zdobywać darmowe kryptowaluty do stakowania 2

 

Życzymy dużych nagród!

Jeśli szukasz ogólnych informacji na temat kryptowaluty, wiadomości kryptograficznych, wskazówek, przewodników, strategii, fintech, nowych technologii, przestrzeni handlowej, inwestycji w krypto i wielu innych? CryptoMining.com.pl to miejsce, do którego należy się wracać. Odwiedzaj naszą stronę oraz nasze media społecznościowe, również zapisz się do naszego newslettera, abyśmy mogli wspólnie wywierać wpływ na rozwijającą się technologie blockchain.


Bądź na bieżąco!  ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO NEWSLETTER’A

Piotr

Wasza ocena
[GŁOSÓW: 1 OCENA: 5]

Udostępnij
Napisz do Nas
KURS CRYPTO