page contents
CryptoTab Bitcoin Kanga kantor giełda 2
Udostępnij

Najlepsze wyniki Masternodes za okres od 10 marca do 17 marca 2021 r.

Kilka masternodów z naszej listy 10 najlepszych znalazło się w tym tygodniu w czerwonej strefie (od 10 marca do 17 marca). Strona statystyk Masternode pokazuje zyski od 56,1% do 4,4% i straty od 0,7% do 4,13%.

Najlepsze wyniki Masternodes za okres od 10 marca do 17 marca 2021 r

Przyczyna strat nie może być niezwiązana z gwałtownym spadkiem bitcoina do regionu 55 tys. USD po ustanowieniu nowego rekordu wszechczasów na poziomie powyżej 60 tys. USD. Mając na uwadze powyższe, Stakenet przeniesiony z 7 th miejsce w ubiegłym tygodniu, stał się w tym tygodniu najlepiej działającym masternode. Moneta masternoda odnotowała tygodniowy wzrost o 56,1%.

Syscoin jest drugim biegaczem w tym tygodniu, przeniósł się z 3 -ciej pozycji w zeszłym tygodniu i odnotował 7-dniowy wzrost o 25,1%. Trzecim najlepiej działającym masternodem w tym tygodniu jest French Digital Reserve, z tygodniowym wzrostem w wysokości 19,7%.

Inne masternody w zestawieniu 10 najlepszych w tym tygodniu to Polis, Divi, Zcore, Horizen, Firo, Midas i PIVX.

Divi i Midas pojawia się na liście top-10 czwarty raz z rzędu, Syscoin pojawia się po raz trzeci, a nasz najlepszy w tym tygodniu masternode, Stakenet, będzie miał swój drugi cotygodniowy debiut.

 

Miłego tyczenia!

Jeśli szukasz ogólnych informacji na temat kryptowaluty, wiadomości kryptograficznych, wskazówek, przewodników, strategii, fintech, nowych technologii, przestrzeni handlowej, inwestycji w krypto i wielu innych? CryptoMining.com.pl to miejsce, do którego należy się wracać. Odwiedzaj naszą stronę oraz nasze media społecznościowe, również zapisz się do naszego newslettera, abyśmy mogli wspólnie wywierać wpływ na rozwijającą się technologie blockchain.


Bądź na bieżąco!  ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO NEWSLETTER’A

Norbert

[crypto-donation-box]

Wasza ocena
[GŁOSÓW: 0 OCENA: 0]

Udostępnij
Napisz do Nas
KURS CRYPTO